Jump to content


Photo

Dilema-A je velikost moškega orodja pomembna


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#21 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 11 October 2005 - 08:29 AM

IPB Image
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#22 beba

beba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:ljubljana

Posted 11 October 2005 - 09:36 AM

hm... ful sm jih že slišala k so rekl da velikost ni pomembna....
no men definitivno je heheheheh
čeprou k sm prvič vidla penis od mojga tipa me je kr mal strah ratal
kam bom tolkšno zadevo dala... no sm se je izkazal da to ni noben problem :-)
  • 0

#23 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 13 July 2007 - 07:46 PM

a lahko še konkretne cm vključimo?
kaj je vlki? ok, ne z nekimi črnskimi merami.

okrog 20 je že fajn če ma...vsaj meni

aja..pa ne tankega!! ne pomaga da je dolg pa tanek-like svinčnik
  • 0

#24

  • Guests

Posted 13 July 2007 - 08:01 PM

Meni je velikost kar pomembna. Nekoč sem imela izkušnjo s "smokijem" in najprej nisem verjela, da sploh prav vidim blink.gif (čutila ga itak nisem laugh.gif). Na srečo ni bil moj fant, nisem bila zaljubljena itd., tako da itak ni bilo panike, ampak sem se pa vprašala, kaj bi bilo, če bi se zaljubila, če bi res želela biti z njim, kako bi potem to zagato reševala. hmm.gif
Bolje predolgo kot prekratko jaz pravim. Pa neka srednja debelina. O cm pa si ne bi upala tule diskutirat, ker nikoli ne merim. laugh.gif Je pa res, da sem imela tudi temnopoltega fanta in ja ... ko enkrat to doživiš, se potem kar malo razvadiš glede dolžine. oops.gif
  • 0

#25 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 13 July 2007 - 09:53 PM

sleep.gif
  • 0


#26 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 14 July 2007 - 06:18 AM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#27 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 14 July 2007 - 07:34 AM

sleep.gif
  • 0


#28 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 July 2007 - 08:11 AM

jaz lahko dobim vnet mehur zarad seksanja - če mi vmes mehur kaj dosti drega. in me posledično zaradi tega peklensko peče, ko grem lulat in to me, skoraj praviloma, vedno po seksu - tako, da včasih kolnem potem na skretu ko strgan dohtar. smile.gif

velikokrat me pa lulica zna bolet, ko mi pride - ne zdej tko, da potem ne bi mogla 2 dni iz pojstle vstat (me pa včasih noge morilsko bolijo, jih tut skup ne morem dat brez javkanja), ampak čutim kar močno bolečino.

pekoč občutek bi tut jaz povezala s premajhno stopnjo vlažnosti - sej si rekla, da sta se bolj ko ne hecala in sprobavala, a ne. če ne bo šlo drugače, si pa z lubrikantom pomagajta. vsaj na začetku, da bo šlo lažje.

srečno! wink.gif

p.s.: tut jaz se s cm ne obremenjujem, se pa strinjam z Nilo o tem, da bolje malo daljši kot veliko krajši. smile.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#29 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 14 July 2007 - 06:59 PM

za vnet mehur je definitivno lahko vzrok sex, se je meni tudi že zgodilo-ker je baje Ž sečevod kratki in lahko komot kaka "umazanija" zraven pride.

peče najverjetneje, ker ni dovolj vlažna in pol se to na suho drgne in je pol jaao.

taka topa bolečina pa lahko ostane od kakega malo bolj grobega posega ;)

glede doggy stila pa lahko malo na začetku zaboli...pa nežneje začne pol pa je itak tam noter vse elastično in se poštima smile.gif

mucka mora bit vlažna, potreba mora bit velika, delat pa je treba tak kot obema paše pa ne bo bolečine-če pa bo pa bo verjetna tista prijetna ;)
  • 0

#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 July 2007 - 12:14 AM

QUOTE(Špela @ 14. 7. 2007 - 9:11) View Post
ko grem lulat in to me, skoraj praviloma, vedno po seksu - tako, da včasih kolnem potem na skretu ko strgan dohtar. smile.gif

Haha, z mano je tudi velikokrat tako... zadnje cajte čedalje pogosteje, odkar sem na KT. :s
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 15 July 2007 - 08:39 AM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 July 2007 - 12:49 PM

QUOTE(Minnie @ 15. 7. 2007 - 9:39) View Post
Bomo se poslužili lubrikantov.

Mene tudi lubrikanti ful pečejo. cry.gif Je pa tudi res, da tudi midva seksava bolj divje in potem še bolj pride do "poškodb". Ahja... jebeno je živleje. =)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 July 2007 - 02:18 PM

Velikost penisa je pomembna; prvič ko sem ga imela priliko od blizu videt me je kar stisnilo, češ kako majhen je oops.gif . Tko da - raje več kot premalo (odkrivanje tople vode hehe).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#34 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 15 July 2007 - 02:29 PM

Jenna poskusi z KY gelom ,ki ga dobiš v lekarni,mene ta ne peče

drugače pa Tita pravi da velikost JE pomembna, že tisti filing ko ga vidiš, pol pa itak je dosti v glavi, tako da mora bit mašina biggrin.gif
  • 0

#35 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 15 July 2007 - 04:42 PM

QUOTE(crna @ 15. 7. 2007 - 15:18) View Post

Velikost penisa je pomembna; prvič ko sem ga imela priliko od blizu videt me je kar stisnilo, češ kako majhen je oops.gif


blink.gif Ko sm ga jst prvič v živo vidla, me je tudi kr stisnlo, ampak bolj v stilu - to naj bi šlo v mene?? No way, sej nisem tunel! Pa je šlo biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#36 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 July 2007 - 04:53 PM

Ja lucky you wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#37 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 15 July 2007 - 05:17 PM


Sem imela podobne pomisleke kot ti Hevea, ja. Kako bo taka veeeliikaaa stvarca sla lahko vame, haha...ni slo v glavo ne, ampak imamo me nase luletule na sreco zelo raztegljive in prilagodljive ane...
drugace sem pa hotela tudi jaz tuki pojamrat, da me zadnje case isto po odnosu tam spodi vse boli. Ne pece, ampak prav bolece imam, s tem da pa med ni nic kaj pretirano narobe, dobro vcasih me kje kaj spikne, sicer sem pa narajcana, mi pase. Tako da ne vem cemu bi blo to krivo? Ker se mi prej nikoli ni to dogajalo, niti ne po burnih celovecercih, mogoce da je blo malce razbolelo, vendar pa ne tako kot zdaj ko me obvezno boli vsakic po. To je ze tolko motece, da...me tut seksat pocasi mineva. Vem ja, bo treba obiskat ginekologa, me je kr strah da ni kaj resnega...
A bi ta KY gel bil kaj tudi za take primere? Tita?

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 July 2007 - 05:59 PM

A imaš morda kakšne glivice? A peče tudi ali samo boli? Možno je, da pride do trenja, če je nožnica presuha in da te od tega boli.
Jaz sem pa za zlato sredino. Če je prevelik, ni OK, premali so pa itak manj uporabni (odvisno seveda od tehnike, samo se mi zdi, da vseeno ne pomaga pretirano).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 15 July 2007 - 06:47 PM


Huh...da bi ble glivice? Ne spomnim se, da bi kaj peklo ful, pa ce je ze kdaj peklo je to bil kratek trenutek res tik po pol pa ni peklo vec. Ker boli pa recimo me tudi se sedaj, ko se premikam, hodim, skratka me skozi ta bolecina spremlja in ni prijetno. Ne vem, ker spolni odnos sem mela pa predvc. pa se to cist nezen. Verjetno je res kako vnetje, ker ni normalno da je prav vsakic tako. Mah...
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 July 2007 - 08:04 PM


QUOTE(sonchika @ 15. 7. 2007 - 18:59) View Post
Možno je, da pride do trenja, če je nožnica presuha in da te od tega boli.

Jaz mam po novem ta problem, odkar sem na KT.

TiTa,
hvala za nasvet, bom sigurno preverila. A prav KY gel se reče?

No, kar se pa tiče velikosti orodja... jaz sem tudi potem v drugo skrajnost... da je boljše malo preveč oz. kot premalo. In seveda je tudi res to... kaj pomaga tipu vlko orodje, če ne zna z njim operirati... oz., kaj mu pomaga, če je profesionalec, če ma smokija. No ja, najboljše je pa, da ma glih ta pravega, pa da ga še zna na ustrezen način uporabljati. =)
Meni grejo najbolj na jetra babe, ki govorijo, da večji je, boljši je... bulšit... ne vem, kateri je v interesu, da ji ga zatlači tja v rebra.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users