Jump to content


Photo

Namazi


  • Please log in to reply
259 replies to this topic

#1 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2011 - 01:11 PM

Še ena tema. Dobrodošle tudi sovražnice krompirja in ljubiteljice tiste oranžne ogabnarije iz vrtca. laugh.gif
Recepti so tudi more than welcome.

Jaz imam najraje:
Navadno Philadelphio. wub.gif
IPB Image
Nutello. Itak.
IPB Image
Rio Mare Pate tuna in losos.
IPB Image
MU s sončničnimi semeni.
IPB Image
MU s koprcem, kumaricami in gorčico thumbup.gif
IPB Image
Pa mami naredi božanskega ribjega.

Verjetno sem še kakšnega pozabila.

  • 0

#2 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2011 - 03:06 PM

QUOTE(Plain Jane @ 2. 10. 2011 - 14:11) View Post

Dobrodošle tudi sovražnice krompirja in ljubiteljice tiste oranžne ogabnarije iz vrtca. laugh.gif


laugh.gif

Moji najljubsi namazi: Nutella, Alnaturin coko namaz z vec kakava, zelenjavna pasteta s sampinjoni, bakalar, liptaver, domac tunin namaz, domac namaz iz domacih alfa alfa kalckov, domac guacamole. Pogojno (ce sem dobre volje) se razni Mu namazi; ce nisem dobre volje mi imajo prevec mlecni okus in mi gre poleg na bruhanje, jbg.

Morda se se cesa spomnim. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2011 - 05:10 PM

Dodajam se gorcico. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#4 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2011 - 05:34 PM

Jaaa, bakalar! wub.gif Kot otrok sem obozevala se Tamar, ta MU niti slucajno ni isti. Pa liptaver v enem grdem loncku, zdej sploh ne vem, ce se ga se kje dobi. Alnaturin lesnikov je tud dober, samo v majhnih kolicinah. Enako peanut butter.
  • 0

#5 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2011 - 06:01 PM

QUOTE(Plain Jane @ 3. 10. 2011 - 18:34) View Post

Kot otrok sem obozevala se Tamar, ta MU niti slucajno ni isti. Pa liptaver v enem grdem loncku, zdej sploh ne vem, ce se ga se kje dobi.


Tocno, Tamar! MU res ni primerljiv. Onega liptaverja pa pomoje ni vec, vem katerega mislis, tudi meni je bil najboljsi.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#6 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 03 October 2011 - 06:09 PM

meni je najboljši namaz moj domač tunin namaz
obožujem tudi surovo maslo
od sirnih namazov pa happy cow

seveda pri vsakem tem namazu mor bit zraven tudi določena vsrta kruha,..če ne, ne velja biggrin.gif

edit: skoraj bi pozabila: tatarski biftek worship.gif w00t2.gif eat.gif tisti pravi, po možnosti domač(99%kupljenih so neke bv paštete)
  • 0

#7 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2011 - 06:25 PM

Kot otrok sem oboževala Krem maslo oops.gif
IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#8 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2011 - 06:39 PM

Krem maslo je meni ata vedno kupoval. Pa sem si ga zadnjic kupila (nostalgija biggrin.gif) in sem dobila not neke ogabne prozorne koscke necesa, kar je izgledalo kot zele. Fuuuujjj!
In strinjam se z Lo-Fi glede kruha. biggrin.gif

Maslo je pa itak top, Meggle zmaga.

  • 0

#9 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 03 October 2011 - 07:19 PM

Meni so dobri vsi EDAMEC namazi od KGZ Škofja Loka.

Bio sojin namaz s piro

IPB Image

Philadelphia zeleni namaz

Mu namaz s hrenom

IPB Image

Mu namaz z gorčico in koprom

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Nutella itak, to tako ali tako. Pa becel + domača marmelada. Ali pa Becel + med wub.gif

Dodajam še:

ZDENKA FOREVER!

IPB Image
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#10 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2011 - 10:13 PM

IPB Image

Edina pašteta, ki mi je res dobra. Ostale tunine, npr. argeta, mi ne potegnejo.

Drugače pa:
- MU sirni namaz s kumaricami, gorčico in koprom,
- Nutella,
- tzatziki (si ga pogosto poleti mažem na kruh).

  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#11 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82847 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 October 2011 - 11:10 PM


Jaz glede namazov nisem izbirčna, edino čokladnih ne maram. Pa vse mora bit na debelo, ker ne prenesem 'suhega' kruha.
Zelo dobre mlečne namaze imajo v Hoferju (navadne, zeliščne in s papriko), nora sem na tunino in lososovo Argeto (to jem vsak dan),
potem arašidovo maslo, cottage, majoneza, med, kakšna dobra marmelada ...

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#12 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2011 - 11:19 PM

Od kupljenih mi odgovarja samo še tale:

IPB Image

rada imam tudi Delamaris turistično, namaz s papriko, gorčico, razne zelenjavne/zeliščne lahke namaze ipd.
Je pa res da večine tega ne jem (več) in si pripravim kaj v stilu tzatziki-ja, brezlaktozni jogurt + mešanica začimb ipd., namažem pa ga na koruzni "stiropor".
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#13 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 04 October 2011 - 01:29 PM

Meni je od namazov super Nutella v kombinaciji s skuto, pride res tak fajn sladko-kiselkast okus smile.gif

Drugače pa imam rada čist klasično jeterno pašteto, pa cvetlični med (namazan na topel toast), imam pa rada tudi tunin namaz, ki si ga naredim sama, tako da malo "počistim" hladilnik smile.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#14 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17977 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 04 October 2011 - 02:45 PM

Nutella s skuto je super ja, meni tudi.
Maslo + med, maslo + marmelada, zadnje čase namesto masla skuta
Delamaris tunina pašteta
Mu vita s sončničnimi semeni
100% arašidovo maslo
ABC sir
Alnatura čokolešnik namaz
bakalar
tatarski biftek

Te stvari jem tak redko, ponavadi na dopustu ali pa res za kako posebno priložnost (bakalar, biftek), ker zelo redko jem kruh.
  • 0

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 October 2011 - 02:48 PM



Najraje imam navadno Philadelphio, Zdenka sir, MU mlečni namaz s hrenom in pa topljen sir z orehi
(kupujem v Leclercu).

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 October 2011 - 03:24 PM

QUOTE(*simoncy* @ 4. 10. 2011 - 14:29) View Post

Meni je od namazov super Nutella v kombinaciji s skuto, pride res tak fajn sladko-kiselkast okus smile.gif


huh.gif


Zdenka uber alles, Philladelphia in razni namazi iz Hoferja (sploh zelenjavni) so moji omiljeni. Si jih pa tudi jaz mažem precej na debelo. biggrin.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#17 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2011 - 03:47 PM

Jaz pa nikoli na debelo! Sploh kakšen bakalar, da bi si ga mogla na debelo, me kar pobere. Bi se mi potem ful zagabil. Z Nutello edino ne šparam, ampak tud ne pretiravam, da bi mi na vseh koncih kruha dol mezelo. laugh.gif
Men je tamal tok smešen ko je te čokoladne namaze, da ma tiste brke skor do ušes. laugh.gif

Ko sem bila majhna sem pa jedla Milky Way, spodaj pa maslo. njam.gif
  • 0

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 October 2011 - 03:50 PM




Jaz si namaze tudi bolj na debelo mažem, če je na tanko, mi je ogabno.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2011 - 03:54 PM

Jaz zdaj ful na tanko spet ne, ampak se mi pa želodec obrača, ko vidim koga da si da skor celo pašteto (pa še pašteto, te mesne, ow gawd, Gavrilović bruh.gif ) na en kos kruha. cry.gif
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 October 2011 - 03:56 PM



Jaz sem včasih imela ful rada Gavrilović pašteto in sem si jo na debelo mazala, tak da bi poleg
mene ziher bruhala. laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users