Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#621 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 April 2018 - 08:56 AM

Ja ravno zato mi je bila vsec, ker je izgledala naravno.
Bom na Hrvaskem pogledala, ce imajo kaj starih zalog 😁
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#622 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82352 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 April 2018 - 07:51 PM

Kok je lepa ta Palette Deluxe 370. A je izpadlo naravno bakreno? Meni je to tako lepa barva (da deluje še naravno, kar potegne že na divje bakreno rdeče, mi je too much). Ful me je prijelo, da bi se spet pobarvala.

 

A nimaš ti zelo podobne naravne barve? :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#623 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 07 April 2018 - 08:35 PM

Nešto između :D moja precej potegne na zlato. Saj mi je lepa, ampak mi paše kdaj malo spremembe na barvo, ki bolj potegne na bakreno.
Mela bi nekaj v stilu @madelineaford na IG. Hair goals :D
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#624 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 09 April 2018 - 07:02 AM

uuuuu jaaaaaaaaa!

Take bi imela!!!!

 

13398987_1780354785529211_1246616665_n.j

 

 

Palette Deluxe 370 je bila pri meni zelo zelo blizu!

 

 

Loreal Mango je res lepa barva, ampak predivja. Sem imela pred leti tako, pa mi je naravnejša bistveno bolj všeč.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#625 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 09 April 2018 - 09:12 AM

No tudi na Hrvaškem nimajo več tega odtenka.

Malo me mika, da mi zmešala Syoss bakreno z eno blond ali svetlo lešnik, da bi jo malo posvetlila. Pod črto gledano se mi pa zdi, da mi je Syoss barva naredila malo manj suhe lase od Palette Deluxe.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#626 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 April 2018 - 07:14 AM

Ali je že katera uporabljala Logona barve in koliko so prekrivne.

 

Se bojim, da imam pretemne za "Indian Summer" ali "Sahara". Bi pa enkrat poskusila nekaj bolj naravnega, ker je verjetno tudi nenehno barvanje krivo za moje slabe, suhe lase.

 

EDIT: Našla pod barvanje s kano :P


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#627 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 May 2018 - 07:37 AM

Kok je lepa ta Palette Deluxe 370. A je izpadlo naravno bakreno? Meni je to tako lepa barva (da deluje še naravno, kar potegne že na divje bakreno rdeče, mi je too much). Ful me je prijelo, da bi se spet pobarvala.

 

Včeraj sem končno šla v Lush po kano in popoldan v Mullerju najdem odtenek 370 (v DM, Spar in Mercator ga še vedno nisem zasledila). Je drugačna embalaža, ampak odtenek je pa isti. Če ti mogoče info prav pride. Meni je res popoln odtenek.

 

 

Ta vikend se bom mogoče opogumila in pobarvala s kano. Malo me je strah, da mi bo preveč prijela in bom čisto rdeča ... ampak pustimo se presenetit :)))


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#628 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 May 2018 - 07:50 AM

Kana intenzivno obarva, ampak se lepo počasi spira. Meni se že po dveh pranjih spere na en lepši, bolj naraven in konstanten odtenek Ž(sam mam drugačno izhodišče kot ti). Ti vseeno predlagam, da jo pustiš vsaj kakih 4-6 ur. :) Barvaj na oprane in posušene lase. Tako najlepše prime, pa lahko daš mal limoninega soka/kisa v mešanico, žličko, dve.. Jaz si jo pripravim s šipkovim čajem, ne samo vrelo vodo.

 

Srečno! :))


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#629 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 May 2018 - 08:06 AM

Olivija, glede na to, da se kana potem s pranjem las izpira, se to kaj na brisacah pozna?


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#630 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 May 2018 - 08:10 AM

Kana intenzivno obarva, ampak se lepo počasi spira. Meni se že po dveh pranjih spere na en lepši, bolj naraven in konstanten odtenek Ž(sam mam drugačno izhodišče kot ti). Ti vseeno predlagam, da jo pustiš vsaj kakih 4-6 ur. :) Barvaj na oprane in posušene lase. Tako najlepše prime, pa lahko daš mal limoninega soka/kisa v mešanico, žličko, dve.. Jaz si jo pripravim s šipkovim čajem, ne samo vrelo vodo.

 

Srečno! :))

očitno mi bereš misli, saj sem točno to vprašala v sosednji temi :)

hvala!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#631 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2018 - 09:02 AM

Kami, hvala za informacijo, sem se pa jaz že pobarvala z Martis Respect bakreno blond. Kvalitetna barva (tudi ni poceni), na zacetku se mi je zdela precej divje bakrena, zdaj se je pa tako lepo sprala, da je odtenek nekje podoben 370.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#632 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 May 2018 - 10:42 AM

Anouk, ja, brisače trpijo :D 

 

Kami :lol:, bom še v ustrezno temo napisala o tem, da te ne bo kap, ko si boš spirala :D


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#633 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 May 2018 - 07:31 AM

kolegica mi je včeraj prvič pobarvala samo narastek in sicer z Palette Deluxe 370 in se mi je enkratno zlilo. Očitno imam zdaj ravno to barvo, kljub barvanju tudi z drugimi barvami.

 

Tako barvo imam (ignorirajte frizuro, saj sem imela par dni skoz spete lase; sem jih spustila samo za sliko):

20180505111235.jpg


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#634 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 May 2018 - 01:37 PM

Lepa barva
  • 0

#635 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25828 posts
  • Gender:Female

Posted 07 May 2018 - 10:19 PM

^^
Se strinjam. Kami, kakšna je že tvoja naravna barva?

Glede brisač - se operejo. : P Jaz se enkrat mesečno barvam s prelivom (odtenek kostanj) in se izpira pri vsakem pranju, prvič zelo, vsakič naslednjič manj. Se pa na brisačah nekoliko pozna tudi, ko si umivam obraz.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#636 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2018 - 06:32 AM

Jaz imam za lase odslužene moževe majice. Za skodrane lase se to itak priporoča. To majico oblečem tudi ko se barvam. Yes, Im a sight for sore eyes tistih nekaj ur  :D


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#637 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25828 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2018 - 10:59 AM

Kaj se priporoča? :D
Tudi jaz sem imela vedno oblečeno kakšno očetovo staro srajco, ko sem se še barvala sama doma.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#638 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2018 - 11:20 AM

Da uporabljaš bombažne majice ali brisačo iz microfibre, ne frotirastih brsač, ker povzročajo frizzy lase. Pa nikoli ne drgnaš las, ampak pivnaš tako, da jih "zmečkaš" proti lasišču.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#639 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25828 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2018 - 03:58 PM

To z drgnjenjem sem že slišala, za frotir pa še ne, je res opazna razlika?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#640 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2018 - 08:37 PM

Je, ja.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users