Jump to content


Photo

Večji volumen las


  • Please log in to reply
271 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 October 2005 - 04:03 PM

Ta Fructisov Pss Pss gel je totalno sranje ... jaz sem mela tud enega ampak moj ni bil za volumen, vem pa da mi je grozovito zlepil lase, da je zgledalo, ko da imam na glavi eno zvozlano mastno kepo. rolleyes.gif

Res veliko razočaranje, sploh glede na to, da so mi drugače Fructisove maske za lase fenomenalne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 October 2005 - 04:45 PM

.

Tile šamponi in balzami za volumen so za moje pojme eno veliko sranje. Preparat za volumen mora ostat na laseh po moji logiki..... res no, meni je Root Boost pena za privzdig in volumen res super..... res privzdigne lase in jim da volumen, kot obljublja. Po želji tudi rahlo nakodra.....



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#43 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 19 October 2005 - 05:07 PM

ma ta gel je res kr neki. v bistvu sploh ne razprši, boljkone zlepi in spaca. pri meni ni blo željenega efekta.žal.
  • 0

#44 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 October 2005 - 05:09 PM

[quote=Jenna].

res no, meni je Root Boost pena za privzdig in volumen res super..... res privzdigne lase in jim da volumen, kot obljublja. Po želji tudi rahlo nakodra.....



.


Jenna kaj to je od Tigija? Kolko stane?
  • 0
Viens, reste ici!

#45 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 19 October 2005 - 06:31 PM

[quote=¤PunChkA¤][quote=Jenna].

res no, meni je Root Boost pena za privzdig in volumen res super..... res privzdigne lase in jim da volumen, kot obljublja. Po želji tudi rahlo nakodra.....



.


Jenna kaj to je od Tigija? Kolko stane?[/quote]

...pa kje se da kupt?
A to zdrzi vec dni al sam en dan,pol pa zmasti lase.
  • 0

#46 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 19 October 2005 - 06:33 PM

Aja,tale pss pss gel al karkoli ze je,je pa totalno sranje.Jst sm ga enkrat dala gor pa sm bla kot bi glavo v olje potunkala twisted.gif

Ce ga katera zeli,ji ga podarim
  • 0

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 October 2005 - 11:39 PM

QUOTE(pika)
QUOTE(¤PunChkA¤)
QUOTE(Jenna)
res no, meni je Root Boost pena za privzdig in volumen res super..... res privzdigne lase in jim da volumen, kot obljublja. Po želji tudi rahlo nakodra.....
Jenna kaj to je od Tigija? Kolko stane?
...pa kje se da kupt?
A to zdrzi vec dni al sam en dan,pol pa zmasti lase.

To je zadeva od Tigija, stane 2.900 sit in se jo da kupit v vseh frizerskih salonih, ki pač držijo Tigi izdelke.
No, zdaj da tako povem - ne pričakovat čudežev, da boste imele lase po uporabi te pene 1 meter na vsako stran. Ampak pač si jo našpricaš po laseh in potem s fenom sušiš in lasje so bolj 'trdi' in posledično je več volumna. Je pa odvisno tudi od samih las..... kako dolgo zadeva zdrži. Jaz si peno dam samo takrat, preden si lase posušim. Naslednji dan je še skos učinek pene na laseh..... še skos so bolj volumnasti in niso mehki in naelektreni. Skratka, jaz sem z njo zadovoljna in mi ne zmasti las.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 20 October 2005 - 04:08 PM

js mam pa itak tok goste lase da jih mam ponavadi pol kr v čopu. k če ne zgledam taka kot strašilo!! biggrin.gif
  • 0

#49 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 October 2005 - 04:16 PM

.... biggrin.gif napaka
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#50 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 October 2005 - 04:24 PM

tale (samo da na njem piše xxl volume):
IPB Image
  • 0

#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 October 2005 - 04:34 PM

T anjci, pa kako si si ti ta lak za lase našpricala? Jz tega bl ne znam in zato me zanima.A to se pod lase,na vrh las,na mokre-galdke?A balzam se vseeno lahko nanese(pre/po laku rolleyes.gif )hvala!!!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 October 2005 - 05:07 PM

A je to žele al kaj (ta Fructis)? Vsi ti izdelki so za en drek.
In meni je rekla frizerka, da če hočeš met volumen, so pence za takšne stvari..... razni geli in želeji obtežijo lase in zmastijo in volumna posledično ni.



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2005 - 05:19 PM

QUOTE(rea)
T anjci, pa kako si si ti ta lak za lase našpricala? Jz tega bl ne znam in zato me zanima.A to se pod lase,na vrh las,na mokre-galdke?A balzam se vseeno lahko nanese(pre/po laku rolleyes.gif )hvala!!!


Lak za lase se vedno nanaša na popolnoma suhe lase in potem na lase ne nanašaš ničesar več ... lak je final touch za utrditev in oblikovanje frizure. wink.gif Ga pa vedno pošpricaš iz velike razdalje (okoli 30 cm).

Zdej kako ga pa špricaš, je pa odvisno od tega kaj hočeš. Če želiš volumen, daš glavo dol, lase malo razmršiš in potem (z glavo še vedno navzdol) lak pošpricaš po laseh.

Rea, ti pa ki si likaš lase pač polikaj zadeve in potem lak pošpricaj malo po vrhu za utrditev.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 October 2005 - 07:55 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(rea)
T anjci, pa kako si si ti ta lak za lase našpricala? Jz tega bl ne znam in zato me zanima.A to se pod lase,na vrh las,na mokre-galdke?A balzam se vseeno lahko nanese(pre/po laku rolleyes.gif )hvala!!!


Lak za lase se vedno nanaša na popolnoma suhe lase in potem na lase ne nanašaš ničesar več ... lak je final touch za utrditev in oblikovanje frizure. wink.gif Ga pa vedno pošpricaš iz velike razdalje (okoli 30 cm).

Zdej kako ga pa špricaš, je pa odvisno od tega kaj hočeš. Če želiš volumen, daš glavo dol, lase malo razmršiš in potem (z glavo še vedno navzdol) lak pošpricaš po laseh.

Rea, ti pa ki si likaš lase pač polikaj zadeve in potem lak pošpricaj malo po vrhu za utrditev.

kam naj pošricam?si mal hecno napisala.a na vrhu glave naj pošpricam?
(ampak ni pa nič narobe,če si daš recimo nek balzam,ki se ne spira gor in pol,ko so laski že suhi daš lak gor,al je?-k jz ne morm brez balzama,k se ne spere!!!)
Mela sm pa tud v mislih tiste vodice-gele za volumn-k so na šprico-l'oreal ma eno tako8sm vidla pr fantovi mami) in ona si da tist kdaj tud na mokre lase,ker je ubistvu ob enem tud balzam.?!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2005 - 08:01 PM

QUOTE(rea)
kam naj pošricam?si mal hecno napisala.a na vrhu glave naj pošpricam?
(ampak ni pa nič narobe,če si daš recimo nek balzam,ki se ne spira gor in pol,ko so laski že suhi daš lak gor,al je?-k jz ne morm brez balzama,k se ne spere!!!)
Mela sm pa tud v mislih tiste vodice-gele za volumn-k so na šprico-l'oreal ma eno tako sm vidla pr fantovi mami) in ona si da tist kdaj tud na mokre lase,ker je ubistvu ob enem tud balzam.?!


Kok to misliš 'kam naj pošpricam'? Menda ja ne na ploščice v kopalnici? biggrin.gif Po vseh laseh lepo enakomerno z razdalje 30 cm.

Seveda lahko daš gor balzam ki se me spira, ampak vtri ga v mokre lase, lak pa potem pošpricaj šele na suhe ... vedno na popolnoma suhe.

Tiste zadeve za volumen v obliki raznih gelov in podobnega niso fajn, ker lase samo obrežijo in zlepijo, večina jih pa tud ful zmasti lase in lasišče - preverjeno, ker jih je kolegica, ki ima ful težave s pomanjkanjem volumna že ful veliko sprobala.

Če hočeš res trajen volumen, pomaga kvečjemu res kvalitetna pena (ki zna sicer zmastit lase oz. lasišče) ali pa lak za lase, ki pa ne masti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 October 2005 - 08:15 PM

QUOTE(DiLeMa)

Kok to misliš 'kam naj pošpricam'? Menda ja ne na ploščice v kopalnici? biggrin.gif Po vseh laseh lepo enakomerno z razdalje 30 cm.


jao biggrin.gif dilema,kake prbijaš,ja sj vem,da se je hecno slišalo,ko sem prašla tisto.
Sam , k si pa ti napisala
Rea, ti pa ki si likaš lase pač polikaj zadeve in potem lak pošpricaj malo po vrhu za utrditev.
pa se mi je smešno zdelo
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2005 - 08:17 PM

Ja, to moje 'po vrhu' si res da malo narobe razlagat ... hotela sem samo rečt da lepo po vrhnji plasti las, ampak po celi dolžini. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2005 - 08:26 PM

A je katera že sprobala Keune Root Volumizer?

Pena, ki poskrbi za izjemen volumen las, zlasti je primerna za občutljive in poškodovane lase. Multi fruit complex - sadni koncentrati poskrbijo za dodatni lesk las, hkrati pa lase tudi močno utrdijo. Vsebuje provitamin B5 in UV zaščito. 300 ml.

Na enem od forumov je precej pohvaljen, eden od komentarjev je takšen:

''Zelo močan utrjevalec za lase v obliki pene (v spreju), ki se ga nanese blizu lasišča - in še iz mojih tankih baby laskov naredi levjo grivo. Za najmočnejši učinek obrnite glavo navzdol, popršite po koreninah, počakajte pol minute, da se malce posuši in zavihtite okrasje nazaj. Presenečene boste. Cena je sicer malce višja, vendar je količina zelo velikodušna.''

Tole bi blo pomoje za probat ... đizus da bi dala jaz tole gor na glavo, se me ven ne bi videlo iz levjega okrasja. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 October 2005 - 07:44 AM

Ja,sm probala Šampon od Fructisa tanov za volumen in energijo las in nasdi volumna 5% in ne 75%,kot obljubljajo. Spet nc. Je očitno Panten še najboljši šampon
  • 0

#60 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 October 2005 - 12:56 PM

QUOTE(rea)
T anjci, pa kako si si ti ta lak za lase našpricala? Jz tega bl ne znam in zato me zanima.A to se pod lase,na vrh las,na mokre-galdke?A balzam se vseeno lahko nanese(pre/po laku rolleyes.gif )hvala!!!


Sicer sta imeli z DiLeMo že celo debato, ampak naj še jst vržem svoj košček kruha lačnim.

Zdej te variante sam glavo dol pa posprejej pri meni ne delujejo, ker imem tolk dolge lase, da si v tem primeru posprejam samo konice in lase pri čelu, ušesih in pri vratu. Zato sem nardila takole:
-lase sem si posušila z glavo navzdol (najprej s toplim pol s hladnim zrakom)
-ko sem obrnila glavo biggrin.gif waw veš ker volumen... no sam tko ni mogl bit, ker si morm vedno lase še na konicah na notr navit
-lase sem si skrtačila (posušila) na notr (teb tega verjetn ni treba)
-pol sem dala glavo še enkrat dol in posprejala z lakom tko naokrog (in pri tem pazla da se ne zadušim wink.gif )
-ko sem dala glavo nazaj sem si pa v plasteh še posprejala med lasmi na koncu pa še po vrhu las
to je tko, da sem si prijela en sloj las, ga dvignila in spodaj posprejala
Tko da sem poskrbela, da so lasje na različnih nivojih lepo zdresirano stal stran od glave.

Včer sem imela pol še kul frizuro, dons je pa žal že tolk mastna, da si je blo treba omislit čop oz. z eno sponko imam spete... nč novga.

Upam, da sem ti kej pomagala.

drugač je pa ta Glis Kur lak za poškodovane lase (druzga pač ni blo) tolk fajn, ker so se mi lasje še ful lepo svetil

  • 0
Posted Image




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users