Jump to content


Photo

Big Brother


  • Please log in to reply
3009 replies to this topic

#21 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 18 December 2006 - 06:38 PM

QUOTE(Sarah @ 18. 12. 2006 - 14:42) View Post

Heheh ..to je še vedno vse skupaj nič. Mislim ..ok je 18mio sej to je keš, ampak če pogledamo v druge države kjer je že bil ta show, je to nula.



za nas posameznike(ciljne skupine teh šovov so mladi) in za naš standard je to čist dost keša, bogatejše države pa valda namenijo temu primeren višji sklad.
res pa je da kolk denarja pokasirajo,bi ga lah tud mal bolj radodarno razdelili,al pa dali v dobrodelne namene.jas sem poptv-ju večkrat pisala,( iz jeze),da bi lah dali kaj v dobrodelne namene,in ni blo nekega učinka,in ne odgovora.Ko jih J..E požrešneže,Če bi pa živela v Lj in bi koga od teh poznala bi ga pa na gobec.(gabra bi ziher dvakrat ne enkrat) laugh.gif
  • 0

#22 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 18 December 2006 - 09:41 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 18. 12. 2006 - 16:55) View Post

Fikcija več ne zadovolji, resničnost je bolj zanimiva, resnična čustva. Saj je po eni strani žalostno. To me na gladiatorje spomni.


Ne bi mogla bolje povedati.
  • 0

#23 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 December 2006 - 12:05 PM

QUOTE(besweety_inside @ 18. 12. 2006 - 18:38) View Post

.(gabra bi ziher dvakrat ne enkrat) laugh.gif


lol1.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#24 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 January 2007 - 08:00 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 18. 12. 2006 - 16:55) View Post

Fikcija več ne zadovolji, resničnost je bolj zanimiva, resnična čustva. Saj je po eni strani žalostno. To me na gladiatorje spomni.


1) Gledališče Grand Gnignol je leta 1968 nehalo delovati zaradi vse prevelike konkurence filma. (Opomba: v gledališču so prikazovali najokrutnejše stvari, kar se jih je dalo zamislit - v živo; če vprašate mene, to veliko bolj zadane kot pa eni loleki na kobajagi resničnostnih šovih)

2) Navza z zadnjim delom prve točke: sploh ne verjamem, da so stvari, ki so snemane, prikazane objektivno in resnično. Kar je enkrat na traku, je itak fikcija, še sploh, če ni v živo.

Samo mal v razmislek. wink.gif


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#25 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2007 - 08:09 PM

jao, jao. sploh nimam več komentarja na te stvari. ugavnem, smili se mi folk, ki se prijavi biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#26 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 01 February 2007 - 04:04 PM

Za sodelovanje za nov resničnostni šov Big Brother, ki spomladi prihaja na Kanal A, se je prijavilo rekordnih 1720 kandidatov.

IPB Image

Na Kanalu A so v sredo zaključili z zbiranjem prijav kandidatov za resničnostni šov Big Brother. Za šov, ki na spored prihaja že spomladi, se je na strani www.24ur.com/bigbrother in prek pošte prijavilo doslej rekordno število kandidatov za sodelovanje v resničnostnih šovih pri nas, kar 1.720.

Fantastičen odziv javnosti zgovorno kaže, da je led med Slovenkami in Slovenci za sodelovanje v resničnostnih šovih prebit, saj se za sodelovanje v šovih prijavlja vedno več ljudi. Za prvi resničnostni šov, Sanjski moški, se je prijavilo 87, za drugi, Sanjsko žensko, 240, za BAR I 425 in za Sanjsko žensko II skoraj 500 kandidatov. Na Kanalu A pa so presegli tudi število prijav na zadnji BAR (bilo jih je 1.370), saj je za Big Brotherja, ki bo ponudil tudi najvišjo vsoto v resničnostnih šovih doslej (75.000 evrov), prijavljenih kar 1.720 kandidatov.

Izbira 12 kandidatov bo skupinsko delo, pri katerem bo sodelovala že utečena, usklajena in izkušena skupina televizijskih strokovnjakov in psihologov. Tokrat bo delo komisije še bolj zahtevno in odgovorno, saj bodo kandidati izpostavljeni še zahtevnejšemu okolju - izbranih bo 12 psihično stabilnih in fizično zdravih kandidatov in hkrati osebnostno pestrih ljudi, kar bo vplivalo na zanimivo skupinsko dinamiko v šovu. Kandidati se bodo komisiji predstaviti kar trikrat. Prvi krog castingov se bo začel odvijati že naslednji teden, v začetku marca pa bo komisija že postavila prvo generacijo Big Brother. Gledalci jo bodo, seveda, lahko spoznali šele v prvi oddaji.

vir: 24ur

  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#27 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2007 - 08:58 PM

hahaha, jst jim pravim booogi...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#28 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 03 February 2007 - 08:59 PM

nevem kera budala se za to prjav
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#29 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2007 - 10:18 PM

Sahara, pazi, 1720 budal biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#30 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 04 February 2007 - 07:22 PM

^ jst sm sam gledala kolk se jih je prjavl...baje de več kt za bar :S
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#31 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 February 2007 - 09:03 PM

Očitno je veliko ljudi željnih, da bi delali norca iz sebe pred kamerami. hmm.gif Ali pa jih mika samo denar...
  • 0

#32 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 07:18 PM

Sem po TV ravno gledala, da bo BB vodila Nina Osenar in za novo podobo je bila 5 ur pri frizerju, ker ima zdaj rdeče lase. blink.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#33 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 06 February 2007 - 10:14 PM

u, zj me pa zanima kako zgleda...a so že kakšne slike?kdaj pa bo sploh BB?
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 February 2007 - 02:04 PM



Nina Osenar, the gizmo, bwahahaha... oddaja je že v štartu pokazala svojo naravo.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 02:43 PM

laugh.gif laugh.gif Gizmo o mater! Jenna pa veš, da mu je res podobna, majke mi tole je pa noro dobra primerjava, kapo dol thumbup.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 February 2007 - 03:01 PM



Ja resnično mu je podobna. Ksiht ima takisto potumplani in ima ogromna ušesa. Potumplana ušesarka.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 07 February 2007 - 03:34 PM

Škoda, da bo ona vodila. Ker bo to, predvidevam, bolj predstavljanje nje same kot pa vloga voditeljice, to mi gre pa na živce.
  • 0

#38 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 07 February 2007 - 07:24 PM

tukaj je slika nine z rdečimi lasmi. moj prvi vtis ni naboljši, ji bolj paše črna.

nina
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 February 2007 - 07:29 PM



Mah, krneki. Vse, kar je na njej, mi izgleda cheap. Zaradi nje. Ker je cheap.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 07 February 2007 - 07:30 PM

Ma krneki use skupaj huh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users