Jump to content


Photo

American Idol


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#21 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 22 October 2006 - 02:36 PM

včerej sm gledala pa je blo res hudo!najbol je bil tist trailer za kvboje1jz sm se took nasmejala! laugh.gif al pa tist k so besedila narobe pel!i beat my bare but laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#22 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2006 - 09:51 PM

Ej to oddajo pa tak rada gledam. Iz tedna v teden bolj!!! Vedno pa komi čakam Simonove komentarje-ta ma pa take, da dol padeš! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#23 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 07 November 2006 - 09:54 PM

jz sm pa u soboto prvič to gledala, in sm bla kr presenečena, sm mislna da bl mladi nastopajo, mislm še mlajši smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#24 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 09 November 2006 - 04:09 PM

men tok lepo pojejo, vsak na svojem področju. pol jih pa primerjaš s slovenskimi zvezdniki pa vidš kok fejst so naši bruh. ma jz ne vem za niti enga slovenca k bi znal pet. zadnč mi j bil bucky ful dobr - res me na cobaina spominja, chris mi j nenormalno hud-glas, videz- pa isti mi je k pevec od life (če kdo pozna pesem dolphin's cry)pa tut glas mi ma direkt za tako musko, un tip k je sinatro pel pa k je izpadu je tut fuuuuuuuuuul hudo pel, od žensk mi j pa konc huda una paris bannet k je 16 let stara pa RAZTURA
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#25 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2006 - 05:08 PM

Skupina je LIVE ne LIFE! Men se mu ne zdi preveč podobn. Sahara se strinjam-men je Bucky tut ful simpatičen-res na Kurta spominja. Chris pa res nenormalno dobr poje. Bo zdej izdal album s svojo novo skupino!!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#26 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 10 November 2006 - 10:45 AM

se opravičujem:)men je na isti način narejen pa čist mu sede tak stil muske...ko pa se imenuje njegova skupina?
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#27 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 10 November 2006 - 06:43 PM

Band se imenuje po njegovem priimku-Daughtry
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#28 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 10 November 2006 - 06:54 PM

sm šla zj koj loadat komade pa je bil en chris daughtry with Live - american idol finale.zgleda j še kdo opazu podobnost al pa so mu všeč biggrin.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#29 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 11 November 2006 - 11:28 AM

Kaka škoda, da nisi tudi 4. sezone predvajali na Tv-ju, ker je po mnenju večine bila najboljša do zdaj. Sploh kar se finala tiče in samih finalistov. Res odlični pevci.

Če je kateremu od vas všeč Kellie Pickler izdam samo informacijo, da je prejšni teden izdala svoj prvenec z naslovom Small town girl. Za ostale finaliste AI5 pa še ni določenih datumov.
  • 0

#30 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2006 - 12:15 PM

Men se od pevcev najbolj dopade Chris, od pevk pa daleč najbolj Mandisa-mater kak pa ta ženska poje, to ne morš verjet!!! thumbup.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#31 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 24 November 2006 - 12:18 AM

IPB Image
-katherine mcphee
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#32 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16921 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2006 - 09:52 PM


Danes gledala in so se mi vsi zdeli ful vredu. Komentarji so pa najzanimivejši, ja. biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#33 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 28 March 2011 - 10:47 AM

A spremlja katera to 10. sezono, ki je zdaj v teku?
Jaz navijam za Scottieja in Jamesa Durbina thumbup.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#34 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2011 - 10:51 AM

Pia ima nor glas!
Scottie pa tudi, ko poje "down low" laugh.gif
  • 0

#35 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 March 2011 - 11:06 AM

Nimam še favorita, mi gre pa Hailey gromozansko na živce. unsure.gif pinch.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#36 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 March 2011 - 11:41 AM

Hehe, ja. Pa Jamesovo petje mi tudi ne dopade, preveč hreščanja in vreščanja za moj okus.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#37 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2011 - 12:20 PM

^yes.gif
  • 0

#38 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 29 March 2011 - 07:54 AM

Meni je Scottie tak buci buci wub.gif
Na jetra mi gre obraz Jacoba, ko poje. Prav spraskala bi ga laugh.gif
Pa Casey mi je tud ful simpaticen. thumbup.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#39 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 March 2011 - 10:36 AM

Scotty mi je pravi grduhar, res, nekaj me moti na njegovem obrazu. Drugače pa ne morem, da se ne bi smejala, ko začne peti s tistim nizkim glasom.

Nimam favorita zaenkrat, se mi je pa prav zdelo, da bodo zadnjič rešili Caseya, in sem bila - odkrito rečeno - tudi sama presenečena, da je bil sploh bottom 3, kaj šele, da je izpadel (oz. bi kmalu izpadel). ohmy.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#40 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 March 2011 - 10:41 AM

Meni se pa ni zdelo prav, ne vem, kaj vidijo na njemu. Saj poslušaš kakšno pesem ali dve - drugačno, zanimivo, kul, ampak potem pa prestaviš postajo.


Sicer mi je pa skrajni levi ful hecen (uhlji biggrin.gif, uhan, bingljajoča ruta?)
IPB Image
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users