Jump to content


Photo

American Idol


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#1 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 09 October 2006 - 01:55 PM

No, na TV3 vrtijo (meni osebno najboljši) resničnostni šov oz. avdicijo za ameriškega idola. Jst umiram zraven od smeha, ko jih gledam. Eni so res klasa zase - američani pač. biggrin.gif Pa komisija je zakon, sploh Simon, ker pove direkt kar si misli.
Gleda kdo? Na sporedu je pa ob petkih in sobotah zvečer, se mi zdi.
  • 0
IPB Image

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 October 2006 - 02:08 PM

Samo en dela sem gledala. Nimam dovolj potrpljenja za gledat take zadeve. PReveč časa gre.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 09 October 2006 - 02:56 PM

jaaaaaa, men je to cis hudo gledat biggrin.gif sam na zalost nism se nikol zadela tega na tv3, ucasih sm gledala na kksnm nemskm Dojčland zuht ajn supastar, če bom pa gdaj na tegale American naletela, si bom pa zihr uzela cas.
  • 0

#4 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 09 October 2006 - 06:47 PM

Jazst sem american idol že pogledala do konca ene pou leta nazaj...ker to je ze stara zadeva...slovenija pac rolleyes.gif
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#5 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2006 - 07:08 PM

Men je fuuuul noro. Gledala sm zadnjič z mamo pa fotrom in vsi smo se dobesedno valal po tleh od smeha. Priporočljivo, če si slabe volje. Pa ko sm gledla te osebke, sm še jst dobla občutek, da znam pet čeprav nimam pojma.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#6 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 14 October 2006 - 07:56 PM

bwahahah dons sm gledala, hudo! biggrin.gif thumbup.gif
aaa se pusebi una zenska k je pela z zaprtimi usti, un Simon ma pa ene par res konkretnih,
ahaha, una z vreco kromperja je bla res kruta cool.gif
  • 0

#7 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2006 - 12:12 AM

Ja se strinjam. Simon ma ful hude komentarje. Jst se res fajn nasmejim ko tole gledam. Kak so danes pel. No comment. Pa kak je biu un bajsek. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#8 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3445 posts
  • Gender:Male

Posted 15 October 2006 - 08:21 AM

ahhh sezona 4 je bila res najbolj fantastična, tudi sodniki so se strinjali thumbup.gif Prav pogrešam nastope finalistov, ker so bli resnično dobri.
  • 0

#9 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 October 2006 - 12:14 PM

jz sm pa včer mal gledala, pa mi j šu na živce un ta lev tip k jih je res poniževal, tut une k so dobr pel. najbol mi j blo k j popizdu pa vn šu...
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#10 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3445 posts
  • Gender:Male

Posted 15 October 2006 - 02:35 PM

Ne more ti Simon it na živce noooo. Je eden redkih, ki pove točno to, kar si večina ljudi samo misli. In v takem poslu, kot je glasbena industrija moraš izstopat, povprečje tukaj nima kaj iskat. Da sploh ne govorim o ostalih 90 %, ki se jih prijavi na avdicijo zato, da dobijo svojih 5 min slave z delanjem norca iz samega sebe na nacionalni televiziji. Ni čudno, da mu je enostavno prekipelo. Drugače pa povem še enkrat: On s to oddajo naredi enega vsakdanjega Američana v zvezdo skoraj čez noč zato pa ima pravico govorit vse kar mu paše. wink.gif
  • 0

#11 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 October 2006 - 03:47 PM

ja, sej je prav da zmeče tiste k res niso dobri, ki so povprečni, sam men jih je ene par res dobr pel, pa jih je on čist uniču. al pa un mi je blo čist mem, k je uni ženski reku da je k mama.sj je bla, sam men se j kr zasmilla
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#12 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 15 October 2006 - 04:37 PM

Jz sem tud dans to gledala zjutraj.. In je res zlo dorra oddaja biggrin.gif
  • 0

#13 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 15 October 2006 - 07:05 PM

jaz sem parkrat zdaj gledla, tud danes malo. ma so face laugh.gif najbolj hecno pa je ko niso izbrani in govorijo kak jim še bo žal itd laugh.gif laugh.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#14 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 16 October 2006 - 03:28 PM

u, kle vidm http://www.americani...stants/season5/ d je un tip s sivimi lasmi zmagu u peti sezoni, dbest, tip mi je biu res hud, k je ful s filingom peu, tak ray charles stajl, pa se res si je ful zeleu tut naprej pridt, ne sam maximalnga norca iz sebe narest u unih... five minutes of shame, kar je bla stragegija dostih tmle.
  • 0

#15 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 October 2006 - 04:28 PM

powerpuff zakaj si ostalim pokvarla presenečenje? hmm.gif Zdaj jim verjetno nebo tak zanimivo več gledat
  • 0

#16 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 16 October 2006 - 05:48 PM

ohmy.gif sej res ohmy.gif blink.gif cry.gif
  • 0

#17 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2006 - 08:41 PM

Men je pa bolj zanimivo gledat če vem!!! Sm ful firbčna. Če ne bi powerpuff povedla bi ziher šla sama gledat!!! biggrin.gif smile.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#18 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 17 October 2006 - 02:42 PM

omg! to sm pa zanč gledla...spomnem se d je biu en frik...18 letni fant pa je zgledu ko baba...še jokat se je začeu k ga niso sprejel...pa kake čevle je meu omfg ka je biu gadn ermm.gif

lol simon je pa ful faca..mene vedno nasmeji s svojimi komentarji zanč je nastopu en podobn unem črncu (ko je tut zram paule pa simona) pa mu je reku da sta si čis podobna sam da bo mogu un ko je nastopu mal shujšat...fak sam učas ma pa res krute k se sprau na čist nedoužne
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#19 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 17 October 2006 - 03:32 PM

Pravkar negirala sama sebe. rolleyes.gif
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#20 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 18 October 2006 - 06:06 PM

kaj si misla s tem? ne štekam...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users