Jump to content


Photo

Rode - kardinal


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#81 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 28 May 2006 - 09:39 AM

Ah, Pikica, pomiri se. Nekdo pač misli, da prebiram in sodelujem na 15 forumih, kot on. Bog mu bo odpustil, saj ne ve kaj govori. twisted.gif Sicer pa velja, da pametnejši odneha. V blagor vernikov in bogaboječnežev se izključujem iz te teme. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#82 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 May 2006 - 10:53 AM

beeeee beeeeeeeeeeeeeeee
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#83 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 29 May 2006 - 03:19 PM

QUOTE(nihrida)
No, moram še povedat, da sem si vzela čas in celo prebrala vse, kar je bilo napisanega o tem. Ne bi se mogla bolj strinjat z Jenno. Pač mi grejo ti ljudje na #kletvica#. Jebi ga.


jz mam podobno mnenje kot ti in Jenna....
sej se je zarad tega brez veze kregat, ker ma pač vsaka stvar dobre in slabe strani, tko kot je cerkev enim ljudem pomagala je nardila tut(glej zgodovino)
ene večjih in najbolj nagnusnih zločinov človeštva, zato se je men zamerlo vse v zvezi s tem, oz. je ne podpiram pa tut celotem koncept cerkve mi je čist adijo, v glavnem zame ma vse povezano z njo negativen proizvok.
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#84 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 October 2012 - 11:56 PM

Uf nisem vedla da ima tudi Rode svojo temo. :)

Torej, a je afera sin se vedno aktualna? Kaksno je nase stalisce?
  • 0

#85 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 October 2012 - 09:41 AM

Ne, niti ni več aktualna. :) Test je pokazal, da Rode ni oče. Govori se, da je test sicer bil pozitiven, in da so Petra
utišali z gromozansko odškodnino (2 milijona evrov, iz Vatikana) v zameno za molk. Kar so seveda govorice, in jim lahko verjamete
ali pa pač ne. :)

Jaz ne vem kaj naj si mislim, ampak glede na to, da je znotraj cerkve toliko umazanije .... me nič ne bi presenetilo.
Mislim, da je njegov sin. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#86 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 October 2012 - 09:41 AM

Če sem prav sledila, sta v tujini opravila DNK testiranje, in je bil izvid negativen. Rode oproščen suma, pubec pa še dalje v iskanju svojega očeta. :) No to je pač uradna verzija.

Mene bolj zanima kaj se je zgodilo z Uranom, da je vse potihnilo.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#87 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 October 2012 - 09:42 AM

Tako je, v Nemčiji je bil opravljen test. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#88 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 October 2012 - 12:11 PM

Jaz sem prepričala, da je njegov oče.
Ampak tudi če ni, v celibatu zagotovo ni živel. Tako kot skoraj noben "božji služabnik". Saj mene ne moti in mi je to edino pravilno in naravno, ampak naj že priznajo da je celibat bull shit in bo vse drugače. Ne pa da se ves čas sprenevedajo.
  • 0
Viens, reste ici!

#89 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 October 2012 - 12:14 PM

To se ne bo nikoli zgodilo. :) Ker potem bi bili dediči, in bili upravičeni do dediščine, ki bi jo morala izplačati cerkev.

Se pa strinjam, da celibat ni naravna stvar. In vse to skrivanje in pometanje pod preprogo, ter dvojna merila, ki veljajo
za njih .... no, moje stališče glede RKC itak poznate. :D
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#90 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 October 2012 - 12:28 PM

Ja, vse se vrti okoli denarja.
Moje stališče tudi poznate najbrž. :D
  • 0
Viens, reste ici!

#91 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 October 2012 - 12:43 PM

Ja, ko bodo začeli predstavniki cerkve nekoč (to se bere kot pravljica, kar tudi je) odgovarjati za svoje grehe .... kot vsi ostali
smrtniki, se bomo drugače pogovarjali. Dokler pa za njih veljajo drugačni zakoni, in pod krinko cerkve počnejo lahko VSE,
se pa ne bo nič spremenilo.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#92 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 October 2012 - 07:51 AM

jaz pa še vedno mislim, da Peter NI njegov sin. Da so vse skupaj zelo dobro zrežirali in da je verjetno Peter res dobil denar, že samo zato, da bo tiho (o količini nič ne vem) .
Verjamem, pa da je kje kakšen drugi, ki pa dejansko je in je pač tiho oz. sploh ne ve.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users