Jump to content


Photo

Rode - kardinal


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#21 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 23 February 2006 - 08:09 PM

QUOTE(Verja)
Kva??


Rega biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#22 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 10:01 AM

QUOTE(cedevita)
QUOTE(Verja)
Kva??


Rega biggrin.gif biggrin.gif


:blob:
  • 0

#23 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 February 2006 - 11:02 AM

ja jst se bom tuki strinjala s Coltom...
Razlog:
Rode se je slovencem zasral, o tem ni govora. Ampak on je bil gor postavljen izključno zato, ker je bil "edin" sposoben speljat katoliško cerkev skozi čas osamosvojitve Slovenije, ko je bila ta denacionalizacija in se je za metropolita rabil en "politik"... on se je mogu postavit za katoliško cerkev (beri: zagrebst!). Zdej to ni več treba, pa so dal gor Urana, ki je bolj človeški.

Rode je drugač strašno razgledan človek, sploh kar se zgodovine tiče (v Franciji se je prej s tem ukvarjal)... kakorkoli, mi ga nismo maral, sam to še ne pomen, da je neumen. rolleyes.gif Je pa res, da izgleda (vizualno) kot poosebljen hudič... tko da se včasih človek res vpraša, kolk je cerkev sploh "človeška" laugh.gif sam on tam ni, da bi bil človeški pa se neki pogovarjal z verniki, ampak ima drugo funkcijo.

Nisem drugač pripadnik nobene cerkve, pa morm rečt, da sem ponosna, da je bi imenovan.... ne vem no, tiste vaše izjave "me ne gane" se mi pa zdijo kr neki rolleyes.gif Sej ni treba da dol padeš, sam lahk bi se pa zavedal, da to ni glih vsak dan! Še olimpijskih medalj smo osvojil več (sicer ne letos) kot pa je bilo skupaj imenovanj za kardinala!!!!!! :booty:

  • 0
Posted Image

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 February 2006 - 11:26 AM

Se strinjam s Tanjci. On je izredno sposoben človek, samo smo ga Slovenci zamrzeli, ker je neomajen v svojih prepričanjih in oster na jeziku.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 February 2006 - 11:38 AM

QUOTE(Tanjci)
Nisem drugač pripadnik nobene cerkve, pa morm rečt, da sem ponosna, da je bi imenovan.... ne vem no, tiste vaše izjave \"me ne gane\" se mi pa zdijo kr neki rolleyes.gif Sej ni treba da dol padeš, sam lahk bi se pa zavedal, da to ni glih vsak dan! Še olimpijskih medalj smo osvojil več (sicer ne letos) kot pa je bilo skupaj imenovanj za kardinala!!!!!! :booty:


[size=9]ok, spet bom tečna ... mene malce moti tvoje pokroviteljstvo. ki se ga verjetno niti ne zavedaš. to, da nekoga nekaj ne gane, je pač njegova stvar. in smo spet pri svodobi izražanja inkarješetega. ti lahko rečeš, da so ti izjave tega tipa mimo (in mimogrede še pomodruješ, kako naj bi blo vsi ponosni na to, da je en rode pač imenovan za kardinala - meni osebno dol visi), tisti pa, ki nam pač do tega ni, se mormo pa zamislit. js ne vem, kaj ko bi se ti mal zamislila nad svojo vehementnostjo? (pozor! ne, to ni napad na soforumašico, ampak samo mnenje, ki se mi je utrnilo ob branju njenega posta.)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 24 February 2006 - 11:48 AM

QUOTE(izabela)
ziher nista ateistki, ampak zgolj nista pripadnici katoliske cerkve. js tut nisem, sam to se ni ateizem.


Za koga to?
Če je to zame ... potem sem še kako ateistka, ker ne verjemem niti v eno samo božanstvo, boga, cerkev, đamijo, sinagogo, tempelj ... Skratka verjamem v to, da nič od tega ne obstaja!
Mi je pa lepo slišat, če ljudje v nekaj verjamejo, saj smatram, da nekaterim to pomaga skozi življenje. Jaz se pa nikakor ne morem prepričat, da bi dejansko kaj obstajalo. Vsaj ne v taki obliki, kar uči katera koli vera.

PS:
- ateízem - nepriznavanje boga, brezboštvo: popoln ateizem ♦ filoz. filozofska smer, ki zanika eksistenco boga ♪
- herétik - krivoverec:
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor

#27 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 24 February 2006 - 11:48 AM

QUOTE(sonchika)
Se strinjam s Tanjci. On je izredno sposoben človek, samo smo ga Slovenci zamrzeli, ker je neomajen v svojih prepričanjih in oster na jeziku.


Dobi še moj podpis!
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor

#28 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 February 2006 - 01:47 PM

[quote=Špela][quote=Tanjci]Nisem drugač pripadnik nobene cerkve, pa morm rečt, da sem ponosna, da je bi imenovan.... ne vem no, tiste vaše izjave \"me ne gane\" se mi pa zdijo kr neki rolleyes.gif Sej ni treba da dol padeš, sam lahk bi se pa zavedal, da to ni glih vsak dan! Še olimpijskih medalj smo osvojil več (sicer ne letos) kot pa je bilo skupaj imenovanj za kardinala!!!!!! :booty:[/quote]
ok, spet bom tečna ... mene malce moti tvoje pokroviteljstvo. ki se ga verjetno niti ne zavedaš. to, da nekoga nekaj ne gane, je pač njegova stvar. in smo spet pri svodobi izražanja inkarješetega. ti lahko rečeš, da so ti izjave tega tipa mimo (in mimogrede še pomodruješ, kako naj bi blo vsi ponosni na to, da je en rode pač imenovan za kardinala - meni osebno dol visi), tisti pa, ki nam pač do tega ni, se mormo pa zamislit. js ne vem, kaj ko bi se ti mal zamislila nad svojo vehementnostjo? (pozor! ne, to ni napad na soforumašico, ampak samo mnenje, ki se mi je utrnilo ob branju njenega posta.)
sej tud moje besede so sam MOJE mnenje... mnenje da je čudno, da je vsem po vrsti kr vseen. Tko na prste ene roke (al pa na en prst) bi lahko preštela une (ki so takrat ko sem brala) komentiral stvar drugač kot "briga me"...

ker ne gre sam za Rodeta... pri "mladini" al pa mlajši generaciji je pogosto res tko, da imajo filing, da se jih stvari ful ne tičejo... politika in podobno, kot da nimajo nič vpliva... [size=9]hkrati pa imam filing, kot da jih briga sam lastna rit
da ne omenjamo kakšnega občutka ponosa ali pripadnosti (Sloveniji) - bi rekla, da so stvari povezane

sem pa že dobila pripombe na pokroviteljski pristop oz. da zvenim tko... pač nč novga, na tak način se izražam, čeprov sama v sebi ne čutim, da bi to hotela bit (ni moj namen)... gor sem mal probala razložit, zakaj se mi zdijo odgovori "kr neki", ker res mislim, da imajo odgovori neko "ozadje"

  • 0
Posted Image

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 February 2006 - 02:02 PM

QUOTE(Tanjci)
da ne omenjamo kakšnega občutka ponosa ali pripadnosti (Sloveniji)


js res ne vem, zakaj bi mogu bit kdorkoli ponosen na to, ktere narodnosti je, to je zame bolj ko ne naključje. in, jasno, mnogim gre v nos, ako so prebivalci, ki živijo v njihovi mali krasni domovinici, ponosni na svojo narodnost, ki pač ni enaka. licemerstvo brez primere. imho. case closed.

aja, strinjam se v toliko, da je opaziti nezanimanje za določene stvari, ampak jim tega pač ne moreš preprečit. tut ni neke ustrezne motivacije, da bi se mladi brigali za karkoli druzga kot za svojo rit. in, let's face it, vsem nam je primarno (naj mi oprosti mati tereza) briganje za lastno rit. case closed.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 February 2006 - 03:20 PM

.
S svojimi retardiranimi izjavami (o splavu, itd.) se mi je zagabil v dno duše. Sem mnenja, da je ta človek gnil. Njega in vse podobne bi uplinila, ker samo zastrupljajo svet s svojimi pravljicami, pedofilijo (hehe, tu je sploh dober ta pojav..... kako cerkev in vsi tam not obsojajo homoseksualnost, sami pa imajo v svojih vrstah največ pedofilije in tega sranja - in takšni bodo obsojali?! Pa saj me popade horonski smeh!!! - In pol jim je še najtavečja skrb, kako bo ta župnik, ki ga je pač malo 'zaneslo', vplival s svojim dejanjem na slab ugled Cerkve..... hm, a nismo nemara na kaj še pozabili, tako čisto, btw?!?), itd.
Neizmerno sem ponosna na to, da me vsa ta debilčkasta igra in sranje klanf niso nikoli prepričali oz. zaslepili.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 26 February 2006 - 10:34 PM

Rode je znal bit ful simpatičen in tut folk, ki je mel z njim osebne stike je reku, da je ful za štose in, da se je zavedal tega, da ga folk ni marov. Ampak tak je bil pred kamero, pred množico,... Ne vem kok od njegovih nasprotnikov (ej, ne mislm tle folka na forumu!!!) je mel možnost z njim osebno govort. Jst sem jo mela in lohk rečem, da sem takrat spremenila mnenje o njem! Res je znal bit simpatičen! Nihče pa ne more zanikat, da ni mel težkih izjav, kakšnih ''bistrih'' ipd. Njegova izvolitev je bla itaq prčakvana - po funkciji...
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#32 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 27 February 2006 - 08:57 AM

Hihihi, bogi Francelj, qva ste se spravile na reveža. Hja, ni prvi Slovenec- kardinal, sicer pa se tudi meni zdi Lojze prijaznejši.
  • 0

#33 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 06:24 PM

IPB Image

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#34 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 25 March 2006 - 07:37 PM

vzgojena v katoliški viri ,sam po duši sm pa bol ateist kot katolik

tko da tole z rodetom me en k**** briga
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#35 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 25 March 2006 - 08:27 PM

tud jz sem bila vzgojena kot katoličanka, ampak me ta stvar z Rodetom ne zanima najbolj. Edino to mi je res vredu ker je samostojna Slovenija dobila svojega prvega kardinala. Sem ponosna da sem Slovenka.

Me pa moti ena velika stvar in sicer to, da cerkve same ne podpiram pri njihovih stvareh in tudi Rode se mi je s svojimi izjavami zelo zameril.
Cerkvi zamerim, da ima vedno več moči v državi, in da zagovarja kakšne res glupe teze, npr. da je samozadovoljevanje velik greh, da se ne sme seksat pred poroko, da se morajo pari poročiti, da je splav greh in isto homoseksualnost. Veliko stvari se mi zdi tukaj popolnoma zgrešenih.
In da je veliko duhovnikov pedofilov, to mi je pa res malo preveč..
ne vem no, jz osebno se nikakor ne strinjam z njimi.
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#36 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 08:32 PM

Jaz bi rajš vidla, če bi bil Uran kardinal biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#37 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 25 March 2006 - 10:52 PM

QUOTE(Verja)
Jaz bi rajš vidla, če bi bil Uran kardinal biggrin.gif



Jst pa ne, ker pol ne bi bil več nadškof!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#38 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 26 March 2006 - 09:54 AM

QUOTE(žeula)
QUOTE(Verja)
Jaz bi rajš vidla, če bi bil Uran kardinal biggrin.gif



Jst pa ne, ker pol ne bi bil več nadškof!


Ja bi dobil pa enega drugega nadškofa.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#39 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 26 March 2006 - 01:20 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(žeula)
QUOTE(Verja)
Jaz bi rajš vidla, če bi bil Uran kardinal biggrin.gif



Jst pa ne, ker pol ne bi bil več nadškof!


Ja bi dobil pa enega drugega nadškofa.


kašnga rodeta nr.2 biggrin.gif:D:D:D:D
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#40 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 26 March 2006 - 01:35 PM

Rajš Urana 2.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users