Jump to content


Slovenski X Factor


  • Please log in to reply
470 replies to this topic

#41 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 March 2012 - 12:23 AM

Evo, gledam XFactor.

Klemen Bunderla je res noro dober pevec, ampak tako kot je Jadranka rekla, glumi na odru. Čisto prav ji dam. Smešen mi je bil s to obrambo... ko mali otrok : a res? :o (kaka je tista tipica, ki zraven njega potem po hodniku hodi, v sivi trenerki, OMFG, saj drugega si itak ni mogla oblečt, ker ima najbrž 300kil)

Pa tisti tip s Touretteovim sindromom, ki je svoj nastop posvetil očetku, ki je nardil samomor. Joj no, sovražim te ganljive zgodbice, odvračajo me.
  • 0
Viens, reste ici!

#42 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 March 2012 - 12:25 AM

Teh ganljivih zgodbic je na tone v American Idolu, bolj kot si prizadet, boljše je. :roll:

Se priporočam za kakšen link. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#43 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 March 2012 - 12:45 AM

Jaz sem celo oddajo dol potegnila in zdaj gledam.

Kaj pa Maja, .. HALO, Cher Lloyd copy paste anyone?

Na youtubu ne najdem posnetka od te Maje, oziroma od nikogar, ki sem ga omenila. :/

Matija joooj, sovražim te klošarske ljudi. Že takoj ko sem videla njega in njegove kolege na stopnišču pet in ti klošarski gibi me je minilo. Pa neurejeni lasje, celi zrolai v drede. Bruh, res me odbija to. Niti malo mi ni všeč ta tip, izpade mi tak kot da je za svoj nastop oblekel najboljše hlače (žamente) in telovnik, kao, zrihtal sem se. JOJ :yucky: Deluje mi star 12, ne pa 28. Katastrofa na dveh nogah.

Ajda mi je bla ful všeč, ampak je res otročja. Saj je stara samo 16 let, ampak jaz se nikoli nisem tako bebavo obnašala, niti ko sem bla 12 stara. Ne vem no, nekateri imajo to očitno v sebi.
  • 0
Viens, reste ici!

#44 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2012 - 12:58 AM

Klemen Bunderla je res noro dober pevec, ampak tako kot je Jadranka rekla, glumi na odru. Čisto prav ji dam. Smešen mi je bil s to obrambo... ko mali otrok : a res? :o

Ja, ima posluh in ful dober glas, prav res radijski. Ampak je pa eno tako gobezdalo, da bi ga jaz pomoje po 10 minutah imela poln kufer. Ni mi najbolj simpatičen.

Kaj pa je z voyo.si? A bodo samo tam vrteli oddajo ali ponovitve?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#45 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 March 2012 - 01:30 AM

Mene ta Klemen B. rahlo na Anžeta Dežana spominja. :D Samo Anže je manj zopern.

No če povzamem, žirija mi je super, ful so realni, bomo vidli sicer kako bo v nadaljevanju, ampak so nekak povzeli moje mnenje. Upam da ne bojo popuščali in bojo na finalnih oddajah vsi popolni, tako kot so bli pri talentih.

Tekmovalci so mi tudi ok zaenkrat, nekaj balasta itak mora bit.

Voyo pa je briljantna ideja poptvja kako zvlečt čimveč keša od ljudi. Tam bodo vrteli ponovitve + klipe za naprej, torej vnaprej si lahko vse pogledaš.
  • 0
Viens, reste ici!

#46 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 20 March 2012 - 05:56 AM

Ajda res noro poje, ful dobro spreminja glas in naredi pesem fuul razgibano :thumbup: . Se je pa tudi meni smešno obnašala, pa preveč smehljala, ampak ok.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#47

  • Guests

Posted 20 March 2012 - 06:11 AM

Matija :worthy1:



:) Men je bil tud dober. Tak prisrčno zadet....
  • 0

#48 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2012 - 07:43 AM

Mene ta Klemen B. rahlo na Anžeta Dežana spominja. :D Samo Anže je manj zopern.

Anžeja. Tipu je dejansko ime Anžej :D

oh, and - zoprn (brez e) ;)
  • 0

#49 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2012 - 08:31 AM

PODPIS pod Ano, čis. :thumbup: Jaz sem samo vidla te njegove tepiharske spremljevalce, me je tud vse minilo.
  • 0

#50 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 March 2012 - 09:02 AM

Anžeja. Tipu je dejansko ime Anžej :D

oh, and - zoprn (brez e) ;)



Aja, nisem vedla da mu je Anžej ime.

Hvala Ančka, čisto rahlo si tečna s temi popravki skos. :) Kot sem že približno milijonkrat napisala, pravopis obvladam in je tole popravljenje rahlo odveč. Ne pišem vsega prav, v vsakem postu boš našla nekaj napak, ampak se trudim pisat razumljivo in mislim da je moj cilj dosežen. Hvala za razumevanje.
  • -4
Viens, reste ici!

#51 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2012 - 11:16 AM

PODPIS pod Ano, čis. :thumbup: Jaz sem samo vidla te njegove tepiharske spremljevalce, me je tud vse minilo.


Delen podpis, meni je bil Matijev nastop (ko poje) sicer simpatičen, talentiran zagotovo je. Strinjam pa se, da ne glede na to, kaj je v življenju doživel in kako
težko se preživlja (najbrž kot neke vrste ulični umetnik?), bi se moral svoji starosti primerno obnašati. In pa tisti njegovi kolegi, ki so kar nekaj skakali in se vrteli :lol: -
takih ljudi se pač ne da resno jemat.


Glede same oddaje pa mi je 100x boljša kot SIT, od žirije do kandidatov... Bom spremljala.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#52 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 March 2012 - 01:29 PM

Meni pa niti pel ni nekaj ultra dobro. No, bomo videli kako bo, ko bo dobil drugo priložnost.
  • 0
Viens, reste ici!

#53 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 March 2012 - 02:50 PM

pa meni zgleda starejši, jaz sem kar oči izbuljila, ko sem vidla, da ima šele 28 let. :shock:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#54 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2012 - 02:01 AM

Daleč sigurno ne bo prišel, pomoje bo že v naslednjem krogu izločen, tisti fant s sindromom pa tudi. Zdaj sta itak izpadla dobra, napram vsem tistim, ki so bili katastrofa.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#55

  • Guests

Posted 01 April 2012 - 08:13 PM

Heh...ta punca, oblečena "čudno" je bla meni zelo dobra. Za razliko od žirije, je bilo meni njeno obnašanje všeč. Se mi zdi, da je pametna in ravno prav ciničen odnos ima. Tak dober smisel za humor, heh. Upam, da ji porata...
  • 0

#56 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 01 April 2012 - 08:15 PM

Ekatarina, popolnoma si povzela moje mnenje.
Ta mi je bla FUL VŠEČ. saj sem napisala že v prosti čvek, nisem videla tu teme :)
Kot da se ji jebe za cel svet, da ve da dobro poje, ampak da to ni edino, česar se zaveda, da dobro počne.
Hudo kul.
TUdi Tanja mi je bila všeč, čeprav manj - se mi zdi da je perfekcionistka, ki ne prenese kritike.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#57

  • Guests

Posted 01 April 2012 - 08:36 PM

Se strinjam glede Tanje.
Pa tale Amadeja se je tud dobro ujela vmes. Sem mislila najprej, da ji bo "poču" glas....ampak, ko ji je Jurasova malo pomagala, se je kar vživela, pa dokaj dobro odpela.
Nisem vidla v prostem čveku...šibam gledat.. :)
  • 0

#58 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 01 April 2012 - 08:39 PM

Ja meni je pa taka brez energije...Sj je ok, sam tiha pa brez energije.
Ona je tuki bolj seb prišla neki dokazat...ne vem, ni mi bla fajna :)
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#59 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 April 2012 - 08:43 PM

Meni pa Zala Ana ni bila všeč, nimam posebnega razloga, pač ni mi potegnila.


Koliko reklam, saj niso normalni. :wacko:
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#60 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 01 April 2012 - 08:46 PM

O ta Andreas je pa ful facko :)

Dober je bil, zelo.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users