Jump to content


Photo

Lokalne volitve 2010


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#21 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 October 2010 - 06:25 PM

Jaz bi pa z veseljem šla, pa nimamo volitev. -.- Bi pa definitivno volila kogarkoli, samo NE našega trenutnega župana.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 October 2010 - 06:31 PM



Zoki jih je vredu nascal. Rapanje očitno ni obrodilo sadov. laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 October 2010 - 06:38 PM

Ja, kot že rečeno mi nimamo volitev, LOL.

Bi pa volila Popoviča, again and again, itak. cool.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#24 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 10 October 2010 - 06:50 PM

Popoviča, resno? On je zelo popularen pri vas, ja. Mi ni jasno zakaj. ohmy.gif laugh.gif


Ja, Zoki in Šrot sta vse nascala BIG TIME. laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#25 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 October 2010 - 06:51 PM



Jaz nisem šla, ker sem lena, in ker je bilo itak znano, kdo bo izvoljen.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#26 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 October 2010 - 06:54 PM

Jaz sem šla, opravila svojo dolžnost. biggrin.gif
Rada pa bi še omenila samo to, da mi gre kr na bruhanje, ko na FBku berem komentarje, kako je folk blesav, da je izvolil tega in tega. Mislim sori, vsak ma svoje mnenje, demokracija in to. Ni nekdo blesav, ker je volil drugače kot ti. To smo si že v osnovni šoli razjasnili ne ?
  • 0
Viens, reste ici!

#27 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 October 2010 - 06:57 PM

QUOTE(Kinky @ 10. 10. 2010 - 19:50) View Post

Popoviča, resno? On je zelo popularen pri vas, ja. Mi ni jasno zakaj. ohmy.gif laugh.gif


Ker je član laugh.gif tongue.gif

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#28 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 October 2010 - 07:07 PM

Jst sm bla pa prepričana, da bo pri nas ostal dosedanji župan še naprej na funkciji, zdej ga je pa drug kandidat skor nascal in bo 2 krog! Danes nism šla volit, ma na drugi krog bom pa šla, ker podpiram dosedanjega župana smile.gif
  • 0

#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 October 2010 - 07:09 PM

QUOTE(Jinadaze @ 10. 10. 2010 - 19:51) View Post
Jaz nisem šla, ker sem lena, in ker je bilo itak znano, kdo bo izvoljen.

Takšnega razmišljanja ne odobravam. ˘-˘



QUOTE(Kinky @ 10. 10. 2010 - 19:50) View Post

Popoviča, resno? On je zelo popularen pri vas, ja. Mi ni jasno zakaj. ohmy.gif laugh.gif
Ja, Zoki in Šrot sta vse nascala BIG TIME. laugh.gif

Podpis pod oboje.
Šrot me je kar malo presenetil.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 10 October 2010 - 07:15 PM

QUOTE(Ana @ 10. 10. 2010 - 19:54) View Post

Rada pa bi še omenila samo to, da mi gre kr na bruhanje, ko na FBku berem komentarje, kako je folk blesav, da je izvolil tega in tega. Mislim sori, vsak ma svoje mnenje, demokracija in to. Ni nekdo blesav, ker je volil drugače kot ti. To smo si že v osnovni šoli razjasnili ne ?


Ja, PODPIS!!!! Pa naj jedejo govna no, vsi; pismo, pa kje živimo? In take izjave ne sodijo sploh na FaceBook. Pač vsak ima svoje prepričanje, in vsak je volil, kakor je pač želel.




V Novi Gorici ni kandidiral Mirko Brulc, ampak njegova namestnica (SD), ampak bo drugi krog; precej glasov je dobil tudi Matej Arčon (LDS). Pač logično, levica, vedno!!!!! cool.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#31 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 October 2010 - 07:59 PM



QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 10. 10. 2010 - 20:09) View Post

Takšnega razmišljanja ne odobravam. ˘-˘



Verjamem, ampak meni pač dol visi. -) Janko zame ni naredil ničesar omembe vrednega, razen Stožic, in bi ga volila samo zato, ker pač ni boljšega.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#32 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 10 October 2010 - 08:04 PM

Rupar ni zmaznu Sajovica, bo pa drug krog.
Tko da zgleda bom mogla še enkrat it volt.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#33 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 10 October 2010 - 08:08 PM

Nisem šla volit, niti ne vem kdo je sploh kandidiral pri nas.
  • 0

#34 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 10 October 2010 - 08:16 PM

Ej a če je čez 50% ni druzga kroga?


Fak pol rolleyes.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#35 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 October 2010 - 08:21 PM

Aham smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 October 2010 - 08:25 PM

QUOTE(Sally @ 10. 10. 2010 - 21:04) View Post
Rupar

Ti si za Ruparja? Tega primitivnega, šovinističnega, nasilnega bedaka? Bravo!
Mogla sem, res.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 10 October 2010 - 08:37 PM

Ja, sem.
Ta ki je zdaj samo drek meša, pa njegove plane je naprej pelal.
Rupar je vsaj direkten, če si slučajno apelirala na razne izjave v parlamentu itd itd itd...
Na koncu pride do tega kar mi je za občino naredu in tale lolek trenutno ni nardiu nč.
Samo vse Ruparjeve napol sklenjene pogodbe je dokončal pa jih "prodal" kot svoje.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#38 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 10 October 2010 - 09:03 PM

Kot kaže bo pri nas drugi krog! Super za mojo denarnico thumbup.gif oops.gif
  • 0

#39 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2010 - 09:07 PM

Ja pri fantu je enkako. je v volilni komisiji in bo tudi 2. krog biggrin.gif
  • 0

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 October 2010 - 09:54 PM

QUOTE(Sally @ 10. 10. 2010 - 21:37) View Post
Rupar je vsaj direkten, če si slučajno apelirala na razne izjave v parlamentu itd itd itd...

Eno je biti direkten (ta lastnost je čisto preveč zlorabljana, ugotavljam), drugo pa totalni bedak.
Tudi na podlagi njegovih izjav in nasploh obnašanja, nekaj vem tako iz druge roke in z njim imam
tudi eno slabo izkušnjo prav osebno. Vse to priča o njegovi gnili osebnosti in menim, da ta človek
ni primeren za takšno funkcijo. Me pa ne čudi, da ima takšno podporo ... zakaj me ne čudi, pa bi
se vzdržala, kot tudi nasploh komentiranja rezultatov. XD To sem še pač mogla povedati, bi sicer
zbolela, saj vemo, kako to gre.


QUOTE(bellini @ 10. 10. 2010 - 22:03) View Post
Kot kaže bo pri nas drugi krog! Super za mojo denarnico thumbup.gif oops.gif

Prasci. laugh.gif Mene so vrgli ven, ko se je menjala opcija in posledično nisem več na ta pravi strani, unlol.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users