Jump to content


Svetovno prvenstvo v nogometu 2010


  • Please log in to reply
1401 replies to this topic

#21 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 June 2010 - 01:26 PM

QUOTE(Parvinder @ 11. 6. 2010 - 13:35) View Post

Pa naj še kdo reče, da ženske ne gledamo nogometa laugh.gif

Nincha bi ziher doživela infarkt, če ne bi spregledala posta. laugh.gif

QUOTE(Adriane @ 11. 6. 2010 - 14:02) View Post

Jutri, 20:30 - Anglija : ZDA
Nedelja, 13:30 - Slovenija - Alžirija

surrender.gif Obvezno!

Ermmm, how about NO? Preveč se imam za učit ta vikend. Mogoče bom malo švrknila, če bom imela kako pavzo, ampak načeloma se mislim stran držat od tvja. sad.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#22 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2010 - 01:29 PM

ravnokar je po radiu povedal, da je tekma ob 16h (tako kot je na linku).. pa ene parkrat so poudarili, da časovne razlike ni.
  • 0

#23 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 June 2010 - 01:32 PM

Ful čudno. Bom nalimala.

Wiki - karta
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#24

  • Guests

Posted 11 June 2010 - 01:38 PM

Mogoče bom poškilila kej, če bo fant gledal. Tale Anglija pa ZDA me kr zanima...si kera upa kako napoved rezultatov že nalept? (ne mislim, da glih stavimo za denar...tko mal, za zabavo smile.gif )
  • 0

#25 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 June 2010 - 01:39 PM

ZDA bojo premagale Anglijo. MAJKEMI. cool.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#26 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 June 2010 - 01:39 PM

Jaz bom tut gledala, vseh ne, ta bolj pomembne in pa naše pa ziher. Najbolj zanimivo bi bilo če bi igrala SLO:ITA sam se to ne bo zgodilo, pol bi se s fantom stepla woot.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#27 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 11 June 2010 - 01:43 PM

Jst pa tok upam da ZDA popušijo kot nori, zato ker so bili že celi pametni, kako Slovenija pa Alžirija PAČ nimata šans ob dveh TAKO dobrih ekipah kot sta Anglija (ok) in ZDA (yeah right rolleyes.gif ). Upam da jih razbijemo k mačke.

Da pa ženske ne gledamo fuzbala.. biggrin.gif Sem bila pa res deležna komentarja da za žensko preveč vem o fuzbalu. Da se ne spodobi. biggrin.gif LOL laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#28

  • Guests

Posted 11 June 2010 - 01:54 PM

QUOTE(Braunkopf @ 11. 6. 2010 - 14:39) View Post

ZDA bojo premagale Anglijo. MAJKEMI. cool.gif


Matere ti, a? laugh.gif Js mislem, da jih bodo Angleži z lahkoto, ampak edina prednost, ki jo imajo ZDA je ta, da jih bo Anglija mogoče preveč podcenjevala. Se zgodi pogosto v nogometu to.
Ampak glede na angleško tehniko igranja nogometa, imajo ZDA zelo mal šans, po moje.



Nincha, js sem že tudi dobila kak začuden pogled, ker vem kaj je npr. of sajt rolleyes.gif (kot da je prezapleteno to za boge ženske možgane)

  • 0

#29 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 11 June 2010 - 01:55 PM

Jst tut upam, da ZDA spušijo proti Angliji, da jim vzame pogum, da bodo čist strti bli na tekmi z nami. Mi pa da zmagamo!
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#30 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 11 June 2010 - 02:04 PM

QUOTE(Ekaterina @ 11. 6. 2010 - 14:54) View Post

Nincha, js sem že tudi dobila kak začuden pogled, ker vem kaj je npr. of sajt rolleyes.gif (kot da je prezapleteno to za boge ženske možgane)


Tipi nas podcenjujejo no, sploh ne vem zakaj tega punce kao ne bi gledale al pa nam ne bi bilo zanimivo. Osebno bolj razumem, zakaj nas punce to fascinira, verjetno raje jst gledam 11 prešvicanih hudih tipčkov kako tečejo po igrišču pa si ob golih slačijo majce, kot pa fantje tongue.gif

Drugače pa mene bolj čudno gledajo ko jim zrecitiram postavo Brazilije na sp 2002, al pa k pademo v debato kako je Trezeguet zajebal enajstmetrovko proti Italiji 2006, pa ker znam naštet vsaj zadnjih 5 zmagovalcev Lige prvakov, pa tko laugh.gif



Drugač pa res upam, da bo proti ZDA tako, kot je bilo proti Rusiji. Tudi Rusi so nas močno podcenjevali in so že pred povratno tekmo z nami predstavili svoje drese za SP, HAHA BITCHEZ, pol smo jih pa pojedl pa lahko sp samo od daleč gledajo cool.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#31 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 11 June 2010 - 02:19 PM

Jaz bom gledala vse tekme ki jih špilajo:

Nemci
Angleži
Španci
Francozi

Pa pač naše. Tko da mam prvo tekmo na sporedu že dons zvečer, francija urugvaj.

Aja jst nism noben fen fuzbala, sam ko pa govorimo o svetovnem prvenstvu pol pa tud fuzbal rada mam biggrin.gif

Speaking of that, morm se it učit, pa pospravlat, da bom pol zvečer gledala tongue.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#32 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 11 June 2010 - 02:25 PM

QUOTE(Nincha @ 11. 6. 2010 - 15:04) View Post


Tipi nas podcenjujejo no.

Drugače pa mene bolj čudno gledajo ko jim zrecitiram postavo Brazilije na sp 2002, al pa k pademo v debato kako je Trezeguet zajebal enajstmetrovko proti Italiji 2006, pa ker znam naštet vsaj zadnjih 5 zmagovalcev Lige prvakov, pa tko laugh.gif


Meni se sploh ta ofsajd zdi že tko lame, mislim, kot da je to pa TAKO težko vedt.

Jaz tud včasih kaj pametnega povem o nogometu, pa vsi: eeem, ženska si? Eeeem, ja in?
Pa ti stereotipi, da naj bi tipi gledal nogomet, ženske pa doma nevem kuhale al karkoli, ker nogomet pa ni za njih. Pajade.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#33 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 11 June 2010 - 02:28 PM

QUOTE(Parvinder @ 11. 6. 2010 - 15:25) View Post

ženske pa doma nevem kuhale al karkoli, ker nogomet pa ni za njih. Pajade.



Jst kr pikice dobim k slišim to o ženskah pa kuhinji. Šla bi do enega tipa pa ga nabutala k mačka, res.
blink.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#34 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 11 June 2010 - 02:32 PM

Enkrat sem na tekmi Mura: Veržej vprašala pobiralcakart, zakaj se žensk ne kasira. Odgovor: "Sploh ne vem, zakaj ženkse hodijo na tekme. Verjetno zato, da jih možje malo na sprehod peljejo." cry.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#35 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 June 2010 - 02:38 PM

QUOTE(Ekaterina @ 11. 6. 2010 - 14:54) View Post

Matere ti, a? laugh.gif Js mislem, da jih bodo Angleži z lahkoto, ampak edina prednost, ki jo imajo ZDA je ta, da jih bo Anglija mogoče preveč podcenjevala. Se zgodi pogosto v nogometu to.
Ampak glede na angleško tehniko igranja nogometa, imajo ZDA zelo mal šans, po moje.

Matere mi. yes.gif


Mah ZDA vedno ful podcenjujejo, češ kaj pa eni belsavir hamburgeraši vejo o evropskem fußbalu. Pa ni res. Močno ekipo imajo, pa ta ekipa je tudi ena redkih na SP, ki bo spočita. Vsi ostali imajo ful dolga državna in celinska prvenstva, pol pa še kvalifikacije za SP, pa se spumpajo.

Pa Anglija je malo oslabljena - Becki se bo po jajcih čohal na tribuni, kapetana pa tudi ne bo. Pa lih kapetan igra eno bistveno vlogo pri mentalni podpori teamu. Sam ok, nočem reč, da bodo na igrišču gledali debelo kot Paris Hilton, ko najde bankovec za 5$, sam mogoče se jim pa bo kaj poznalo.

QUOTE(Nincha @ 11. 6. 2010 - 15:04) View Post

Osebno bolj razumem, zakaj nas punce to fascinira, verjetno raje jst gledam 11 prešvicanih hudih tipčkov kako tečejo po igrišču pa si ob golih slačijo majce, kot pa fantje tongue.gif

Ja se strinjam (čeprav marsikateri baš ni nekaj), samo gre tu bolj za ideal možatosti, kako želijo tipi gledat sami nase, oz. kako naj bi družba morala gledat nanje. Včasih so bli to bojevniki, zdej je pa ta princip prevzel šport.


  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#36 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 11 June 2010 - 02:43 PM

Jaz bom tudi gledala. Super priložnost za mrzlo pivo laugh.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#37 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 11 June 2010 - 02:57 PM

Ooo, čiiist sem pozabila, zdej bojo pa skos te "čebele" bzikale slap.gif slap.gif V Afriki je baje blazno popularno navijat z nekimi čudnimi kao glasbili k se oglašajo k čebele, meni grejo tok na živce, jao laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#38 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 June 2010 - 03:59 PM

Ja, haha, fuŁ brni ves čas. biggrin.gif


Jaz nisem prevelik fan nogometa, ampak svetovno in evropsko pa spremljem vedno. Najbolj fajn mi je bilo, ko je bilo svetovno nekaj let nazaj in sem bila študentka, ko smo prav vsako tekmo gledali, in navijali v študentu. Ko je Slovenija igrala, pa je bilo na velikem platnu . . . res, prav vsi smo dihali z našo ekipo tedaj.


Najboljši tipi so bili pa iz Urugvaja in Paragvaja. oops.gif


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#39 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 11 June 2010 - 04:07 PM

Joj te čebele me tok motjo!!! wacko.gif
A ste slišal Igorja, da je na eni zastavi napisan na veliko FUŽINE: ''No, povsod po svetu lahko najdeš nekoga s Fužin.''
laugh.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#40 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 11 June 2010 - 04:14 PM

YEAH!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users