Jump to content


Photo

Baričevič zlorabljal pse?


  • Please log in to reply
270 replies to this topic

#41 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 05 February 2010 - 08:21 PM

^Boljš kot Požar. Pa glede na to, da gre za kr resno stvar, dvomm, da bi si 24ur (al pa Požar report, hm) izmišljeval take stvari.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#42 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 February 2010 - 08:23 PM

Jaz pa moram povedat, da dokaj verjamem temu poročilu, oziroma se mi zdi verjetno.

Da so psi lastnika raztrgali, je moralo biti nekaj hudo narobe.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#43 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 05 February 2010 - 08:26 PM

Kakor vidim na 24ur nikjer ne piše da gre za spolno zlorabo. Pise samo da so bili zlorabljani. To recimo lahko pomeni, tudi, da jih je tepel in je pozar pač kot je zanjga značilno to obrnil na neko sick perverzijo.
Drugače ne zagovarjam tega lastnika, sploh ne, jaz sem vedno na strani psov, samo pozar in 24ur mi pac ne bosta prodajala vec buck ;p

In ja, se strinjam da vedno lastnik za tako zivaljo stoji, ampak, ne morem si pomagat, ce to pozar napise, se mi enostavno ne zdi vec verjetno ;D
  • 0

#44 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2010 - 08:27 PM

QUOTE(lejck @ 5. 2. 2010 - 20:26) View Post

Drugače ne zagovarjam tega lastnika, sploh ne, jaz sem vedno na strani psov, samo pozar in 24ur mi pac ne bosta prodajala vec buck ;p


Jap.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#45 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2010 - 08:30 PM

Meni je vseeno ali gre za spolno zlorabo ali kakršnokoli drugo zlorabo...hotla sem povedati samo, da je spet kriv človek, za tako obnašanje psov, ki so pravzaprav bili žrtve dejanj lastnika in zato niso nič krivi.Psi so bili travmatizirani in zato tako obnašanje. Kriv pa je človek.
  • 0

#46 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 February 2010 - 08:31 PM



To, da je bil B. nag, poleg pa dildo za privezat, si najbrž niso izmislili, ne?
Ne vem no, težko se mi zdi verjetno, da bi si kdo iz čistega nič to izmislil. Ali pa sem še vedno
preveč naivna? No, še vedno se mi ne zdi verjetno.

Mislim, tudi jaz menim, da so 24ur in Požar daleč od nekih resnih, verodostojnih medijev ... se pa vseeno
ne bi posmehljivo hihitala, da mi prodajajo bučke. Po moje, ko gre za gnili odnos do živali, je težko,
da se motijo ali pa napihujejo ... ŽAL.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#47 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2010 - 08:41 PM

Koki in Fluffy, se strinjam, samo do 24ur in Pozarja bom pac vedno imela posmehljiv odnos. Neglede na to, kaj bosta poskusala prodati. Nasplosno do vseh mrhovinarskih novinarjev, ki takoj zgrabijo vsako kost in glodajo in glodajo in glodajo. Ne maram gledati/poslusati teh reci. Ne maram senzacionalisticnega porocanja, ugasnem TV, 24ur.com sem zavestno izbrisala iz svojega zivljenja, ker niso "normalni".

Kot sem ze povedala - govorim na splosno, ne samo za ta primer - naj se naredi OBJEKTIVNA preiskava, naj se kaznuje krivce, naj se popravi zakone (ce je kateremu birokratu to sploh v interesu, ampak to je ze druga zgodba), ampak naj se to naredi stran od branjevk, zasankarskih "strokovnjakov" in podobnega. Naj novinar poroca in naj ne napihuje, vem, da je to njegov kruh, vem, da je to tako po vsem svetu. Samo kot sem ze parkrat omenila...jaz sem tukaj po pomoti. Neki saljivec me je pozabil. Wanna call home. cry.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#48 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 05 February 2010 - 08:42 PM

Tale pozar si je ze tokrat zmislu stvari in napihnu v tri krasne in mu je blo cist vseen ce bo kdo prizadet zaradi tega, da me sploh ne bi presenečalo, če bi si ševkej takega zmislu- zanjga je denar sveta vladar ne pa morala. Pa sej ni nujno da si je zmislu vse, mogoče sam napihnu zadevo, jst ne vem no, ne za pse na za novinarje si ne bi upala trdit kaj je res in kaj ne, bom raj počakala in bomo vidl čez čas kaj in kako.

ja planetka točno tako, nej poročajo dejstva in to preverjena dejstva ne pa neke trače kaj je kdo reku in je kdo vidu. To gre lahka vsak delat pa skrite vire citirat.
  • 0

#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 February 2010 - 08:42 PM

QUOTE(_Planet_ @ 5. 2. 2010 - 20:41) View Post
naj se naredi OBJEKTIVNA preiskava


Jaz sploh ne vem, če to še na tem svetu obstaja. cry.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2010 - 09:05 PM

^^

cry.gif


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#51 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2010 - 09:46 PM

QUOTE(koki @ 5. 2. 2010 - 20:30) View Post
Psi so bili travmatizirani in zato tako obnašanje. .


Ob tem mi pridejo na misel razni posiljevalci in serijski morilci, ki so zlorabljani v otroštvu (in se med sojenjem za svoje zločine kakopak sklicujejo na neprištevnost), veljajo pa za zveri, ki si zaslužijo najhujšega mučenja. Just a thought.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#52 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2010 - 09:52 PM

Samo človek ima razum, pes ga nima. Pes se tako obnaša kot čuti,ne ve kaj je prav in kaj ne, človek pa ve oz. naj bi vedel.
  • 0

#53 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2010 - 09:53 PM

Naj bi vedel, saj to ...


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#54 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2010 - 01:56 AM

^^

Jina, si brala knjigo Parfum? Zanimiva rec. Tudi jaz se dostikrat sprasujem podobne stvari. Cloveski um je....zapletena zadeva.

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#55 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2010 - 10:54 AM

QUOTE(Kinky @ 5. 2. 2010 - 20:23) View Post

Jaz pa moram povedat, da dokaj verjamem temu poročilu, oziroma se mi zdi verjetno.

Da so psi lastnika raztrgali, je moralo biti nekaj hudo narobe.



Šit ej, kr malo te pretrese.
Folk počne take ogabne stvari... to glede seksa z živalmi sem že velikokrat slišala. In na bruhanje mi gre vsakič, ko pomislim na kaj takega blink.gif ne morš!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#56 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 February 2010 - 11:06 AM

QUOTE(_Planet_ @ 6. 2. 2010 - 1:56) View Post
^^

Jina, si brala knjigo Parfum? Zanimiva rec. Tudi jaz se dostikrat sprasujem podobne stvari. Cloveski um je....zapletena zadeva.


Nisem. Bom, ko se rešim študijskih. biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#57 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2010 - 12:09 PM

^^

;)

Spomnila sem se, ker je ravno na temo zmesanega cloveskega uma in napisana z morilcevega stalisca. It all makes sense in his twisted world. Se bralca potegne, da socustvuje z njim (vsaj mene je).

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 February 2010 - 01:21 PM

Jaz sem gledala Parfum in ostala nekak neopredeljena. Mislim, kot si sama rekla - če gledaš tko oustidersko, valda obsojaš. Če pa gledaš z njegovega zornega kota, pa je kar naenkrat vse šokantno logično, na nek twisted način ga prav razumeš, to njegovo slepo gonjo za njihovimi 'esencami' in to obsesijo, v bistvu je to edina stvar, ki mu osmišlja obstoj (in ga na koncu kajpak tragično pokonča). Vse je v tem, v kakšnem odnosu si do akterja (govorim za real life), v kakšnem odnosu si do žrtve (žrtev). Nihče ni samo dober in nihče ni samo slab. Če bi meni nekdo ubil fanta, bi ga hotela raztrgat z lastnimi rokami, če pa bi moj fant ubil nekoga, bi zagotovo ne bila tako neizprosna. To je zdej samo teoretično, valda, pri mojemu dječaku je socializacija prav fino ratala in ni psiho, I'm just sayin'. Večina ljudi psihopatska nagnjena skriva zelo dobro, zato pa jih je tako težko razkrinkat in obsodit. Tisti, ki so navzven najbolj nori, pa ponavadi nekak ostanejo pri svojih malih norostih. Jaz s tem Baričevičem niti najmanj ne sočustvujem, a verjetno kdo, ki ga je dobro poznal, ne vidi vse tako črno-belo. Sej človek ne ve, kje se konča psihična bolezen in nezmožnost pomagati si, ter začne prava izprijenost in hudobija.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2010 - 02:53 PM

Oh joj no. Jaz tudi ne verjamem vsem "govoricam" in tračem, ki jih rumeni mediji napihujejo, ampak vseeno. Če je bilo res, je grozno in nimam besed.
Pa tudi če ni šlo za neko spolno izživljanje, je bilo posredi pa kaj drugega, da so psi tako ponoreli. Žalostno.
  • 0

#60 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2010 - 03:12 PM

Jst pa verjamem, da so ti ljudje eni taki razvratneži. S Pahorjem na čelu. Marsikaj o njemu vem, ampak tud ne smem govort.
Mogoče pa kmalu kaj ven pride.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users