Jump to content


Photo

Survivor


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#21 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 10 June 2009 - 09:38 PM

Tisto so na discoveryju imeli eno hudo oddajo, ko so trupla izpostavli različnim vremenskim vplivom in snemali kak hitro se razgradijo. Sama nisem gledala mi je pa fant o tem govoril. Drugače na tej spletni bi naj kao meli v živo prenos in itak traja, da se telo razgradi. Ok zaključujem s to temo, ker drugače še spat danes nem mogla huh.gif
  • 0

#22 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 10 June 2009 - 09:40 PM

O hard. Mene pa to sploh nekako ne gane. Jaz jem lahko zraven. laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 June 2009 - 10:48 PM




Jaz bi pa rada vidla tak razpored slik ... kakšno je telo po 14-ih dneh, enem mesecu, itd.
Tudi jaz lahko brez problema štrudlam ob takih stvareh, mi ni to nekaj ogabnega, še manj pa strašljivega.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 June 2009 - 10:51 PM

Jaz se na kej takega kot je Survivor nikol ne bi mogla prijavit, ker sem preveč razvajena oz. preveč cenim udobje. Da bi se mu namerno odrekla ... a-a, don't think so. Je pa res, da bi verjetno ful shujšala, kar pa tud neb blo švoh. tongue.gif Itak me pa že v splošnem ti reality šovi ful odbijajo, nikdar jih nisem gledala, ne Bara, ne Big Brotherja, ne modelov. Ne maram gledat, kak se ljudje javno ponižujejo in/ali matrajo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 18 February 2010 - 09:40 PM

Ne morem verjet, da nihče ne gleda Survivorja al kaj cry.gif Danes je finaleeee w00t2.gif Na Tv3ju že zdaj, ampak jaz gledam na bosni, ekr mi gre sinhronizacija preveč na živce laugh.gif


Navijam za Tejo in Acota, Vesno POPOLNOMA nezasluženo v finalu, ful sem navijala tut za Klemna, pa pred tem tudi Lukata, tut Nikola bi si zaslužil zmagat, ker je pokazal več volje in moči kot vsi ostali skupaj. Srki mi je šel na koncu že >TOK na živce, hvalabogu da je izpadel. Uf, me še zanima, kako se bo tole razpletlo woot.gif GO Teja, GO Aco w00t2.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#26 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 February 2010 - 12:23 AM

Acaaaaaaaaaa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Po vsem kar je doživel se mi zdi, da si najbolj zasluži. Love him love.gif


Pa čist ste me razočarale, kar nobena ne gleda tega cry.gif 5000x boljše kot una sranja od Kmetij, Big Brotherjev in ostalih pizdarij cry.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#27 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2010 - 02:36 PM

Jaz gledam (na TV3), samo ne redno. Meni se je tudi zdelo cudno, da nobena nic ne komentira. ;) Se strinjam, naceloma mi gredo vsi reality showi, nanizanke, serije, blaaaaa, na jetra, Survivor Srbija pa rada pogledam from time to time. ;) Sicer si nisem o nikomer ustvarila posebnega mnenja, ocitno sem premalo gledala. Dina me je ves cas spominjala na Oro. laugh.gif
Sedaj, na koncu mi gredo ze vsi pomalem na zivce, ker se kar naprej nekaj obtozujejo, na zacetku mi je bilo vsec ravno zaradi sproscenega vzdusja. Sej vem, da je igra, ampak ne maram iger, ne maram tekmovanj, ne maram spletkarjenj, obtozevanj... I have a life to live. : )

Ninch, sedaj si mi ocitno unicila zabavo, ker na TV3 menda se ni konec? laugh.gif Dva dni nazaj so se kuhali riz pa sinfali Tejo, da je vedno dala Klemnu vec riza kot ostalim.


Vceraj sem si skuhala riz in ga jedla z leseno zlico. laugh.gif Se lesen kroznik potrebujem, vedno se mi sline cedijo, ko jih gledam; zvok lesene zlice, ki udarja ob lesen kroznik mi vzbuja apetit. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#28 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 February 2010 - 02:43 PM

Je konc tut na TV3, je bil učeri finale u živo, tko da sorry, ampak razen če bi po netu gledala biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#29 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2010 - 02:49 PM

Damn, zamudla sem. : ) Ni panike, malo se hecam : ), v bistvu se dobro, da si mi povedala, sicer bi se cez par dni spomnila in cepela pred TVjem cakajoc na novo epizodo. : D Ko bi ugotovila, da je ocitno ze konec, bi morala se brskati po netu za zmagovalcem. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#30 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 February 2010 - 05:39 PM

laugh.gif

Jst prov nevem, kaj bom zdej gledala, res sem se navadla, zakon je bilo. biggrin.gif Fuul zanimive naloge so meli, pa folk je bil kar fajn smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#31 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 20 February 2010 - 07:59 PM

mojo mami zanima kdo je zmagal
  • 0

#32 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 February 2010 - 11:14 PM

QUOTE(Nincha @ 19. 2. 2010 - 0:23) View Post

Acaaaaaaaaaa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Po vsem kar je doživel se mi zdi, da si najbolj zasluži. Love him love.gif


biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#33 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 21 February 2010 - 06:00 PM

Survivor sm po dveh tednih nehala gledat, ker je v primerjavi z ameriškim podn. Survivor US ftw! woot.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users