Jump to content


Photo

ginekolog


  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 March 2007 - 01:43 PM


Uh, meni je pa ful pomembno, kakšen je zdravnik (obnašanje, pri samem pregledu, klko je strokoven), tako da bi se za tovrstne preglede peljala tudi 50km in še več daleč, če bi blo treba (zdaj se peljem 25km). Pa nasplošno slišim, da so ginekologinje velikokrat bolj pasje, celo obsojevalne, grobe... kot ginekologi.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 March 2007 - 01:51 PM

Če ne poznaš česna, je solata tud brez njega dobra.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#23 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2007 - 02:01 PM

QUOTE(Jenna @ 12. 3. 2007 - 13:43) View Post

Uh, meni je pa ful pomembno, kakšen je zdravnik (obnašanje, pri samem pregledu, klko je strokoven), tako da bi se za tovrstne preglede peljala tudi 50km in še več daleč, če bi blo treba (zdaj se peljem 25km). Pa nasplošno slišim, da so ginekologinje velikokrat bolj pasje, celo obsojevalne, grobe... kot ginekologi.



Men tud, sem mela preveč slabih izkušenj že, tako da že ne bi prenašala, da bi bil zdravnik tko like neprofesionalen. To je zame nesprejemljivo, sam na žalost pa obstajajo taki zdravniki in ljudje, ki jih prenašajo. Js bi če bi lahko ostala kr pri temu- nadomestnemu ginekologu, ker je vredu, sam na žalost bo šel kmal v pokoj. Glede ginekologinj, sama nimam slabih izkušenj z njimi, no sicer sem bla samo pri eni, medtem ko obe sestri pa sta že imeli slabe izkušnje. Ženske so na žalost res bolj grobe, kot pa moški.
  • 0

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 March 2007 - 02:24 PM

QUOTE(nihrida @ 12. 3. 2007 - 13:51) View Post
Če ne poznaš česna, je solata tud brez njega dobra.

Jaz pa pravim, da nujno treba začinit svoje življenje, če imaš možnost. =)



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 March 2007 - 05:33 PM

Eto pa sem rešena tega groznega posega, "hvala bogu al ketonalu" ni nobenih bolečin in mi ni treba ležat v postelji pri tem lepem sončku:)
  • 0

#26 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 March 2007 - 07:29 PM

Mene pa zanima, kje je v Mariboru kakšen dober ginegolog/ginekologinja, pa tak da bi še sprejemal-a paciente ?
  • 0

#27 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 March 2007 - 09:38 PM

QUOTE(Jenna @ 12. 3. 2007 - 13:43) View Post

Uh, meni je pa ful pomembno, kakšen je zdravnik (obnašanje, pri samem pregledu, klko je strokoven)


kako pa ti veš, klko smile.gif je strokoven, če sama nisi strokovnjakinja na tem področju? ermm.gif hmm.gif mislim, po čem sklepaš na njegovo/njeno strokovnost?

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#28 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2007 - 09:56 PM

Ko opisuješ svoje težave, da on kima zraven in govori "mhm, mhm" ?

Don't know, just a wild guess biggrin.gif
  • 0

#29 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 18 March 2007 - 01:49 PM

QUOTE(Špela @ 16. 3. 2007 - 21:38) View Post

kako pa ti veš, klko smile.gif je strokoven, če sama nisi strokovnjakinja na tem področju? ermm.gif hmm.gif mislim, po čem sklepaš na njegovo/njeno strokovnost?


js to oceno zlahka podam po predpisanih treh tednih dveh različnih antibiotikov in niti najmanjšem izboljšanju stanja. jasno brez dodatnih preiskav, ali preiskav nasploh in zdravljenju na slepo. men se zdi čist izi ocent tako ginekologinjo kot nestrokovno, tut če nimam treh čistih o ginekologiji
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 March 2007 - 09:15 PM


Ja, se strinjam s pingo. Pa tudi šteje dober renome zdravnika, kot strokovnega (takšni zdravniki hitro pridejo na dober glas, pa tudi sam, čeprav laik, lahko malo opazuješ... koliko in predvsem kako se potrudi zate, kako so njegove poteze argumentirane, kako na koncu koncev vplivajo nate njegove poteze (izboljšanje, poslabšanje, brez sprememb), ipd.). Se mi zdi, da se kaj kmalu da ugotoviti, kdo je dober (tu mislim na strokovnost, ne prijaznost) in kdo ne.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 28 March 2007 - 08:43 AM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#32 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 December 2007 - 11:15 PM

A ti lahko ginkekolog predpiše neko zdravilo samo na podlagi opisa svojih težav, ne da bi te prej pregledal? hmm.gif To se mi zdi tako kot da prideš k osebnemu zdravniku z razbolelim žrelom in ti ta ne bi rekel, da odpri usta.
  • 0

#33 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 December 2007 - 11:18 PM

Lahko ti, jasno, ni pa to po zakonu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#34 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 December 2007 - 11:21 PM

Debilno. rolleyes.gif Sem danes klicala, da bi se naročila, ker imam neke probleme, pa mi sestra zabrusi, da za take malenkosti ne naročajo. Da morm samo prit in se bom pomenla z zdravnico in bo mi potem ona predpisala zdravilo, če pa se bo stvar ponovila, pa da morm prit nazaj in me bo pregledala. rolleyes.gif Kaj zdaj naredit? Sestre so v tej ambulanti grozne (izjema je le ena), zdravnica pa je bila do zdaj kar ok, nisem nikoli imela problemov z njo, je bila prijazna. Ne vem, ali sestra odloča o tem koga bo zdravnica pregledala ali kaj ali ji je naročeno kaj naj v takih primerih kot sem jaz naredi. Ne vem no. Ne bi rada, da me kar tako odpravijo.
  • 0

#35 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 January 2008 - 01:24 PM

QUOTE(*Tia* @ 13. 3. 2007 - 19:29) View Post

Mene pa zanima, kje je v Mariboru kakšen dober ginegolog/ginekologinja, pa tak da bi še sprejemal-a paciente ?
Ej Lala, kam ti hodiš?

Mene pa zanima, če ima katera izkušnje z Završnik Mihic Renato? Drugače pa bi prosla, če mi katera priporoča še katerega drugega ginekologa/ginekologinjo v Mariboru, ki NI v zdravstvenem domu Adolfa Drolca, ker sedaj sem tam in osebje (medicinske sestre) so obupne, zato bi rada šla drugam.

  • 0

#36 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2010 - 04:27 PM

A pozna katera dobro privat ginekologinjo (ne da se mi čakat sto let na en pregled), pa kakšne so približne cene? Jaz bi šla na en preventiven pregled. Nisem bila še nikol. oops.gif
  • 0

#37 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 03 April 2010 - 06:00 PM

Jst grem enkrat na leto k dr. Kobalu na celovško, cena pregleda je 60 e. Zadovoljna.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#38 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2010 - 06:15 PM

Ampak jaz bi žensko! oops.gif Kako pa tud sicer to poteka? Pokličeš, se naročiš, greš na pregled, potem na koncu pa plačaš?
  • 0

#39 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 03 April 2010 - 07:29 PM

Ženske so bedne, res.

Mislm jst mam žensko, moja navadna je drugač ženska, sam grem vseeno vsako leto do njega ;)

Pokličeš, se naročiš, dobiš termin, vpraša kaj bi - jst pravm običajno ultrazvok + bris, nardi pregled, se pogovorita kej, na koncu pr sestri dobiš račun in plačaš. To je to.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#40

  • Guests

Posted 03 April 2010 - 09:27 PM

QUOTE(Plain Jane @ 3. 4. 2010 - 19:15) View Post

Ampak jaz bi žensko! oops.gif Kako pa tud sicer to poteka? Pokličeš, se naročiš, greš na pregled, potem na koncu pa plačaš?


Jaz hodim na ginekološko kliniko v popoldansko ambulanto, kjer samo doplačam (prvi pregled je 33 €, vsi ostali pa okrog 22 € se mi zdi). Imam žensko in je zelo fajn in prijazna. Takoj sem prišla na vrsto, tako da priporočam. smile.gif Njenega priimka se zdaj trenutno ne spomnim. Je pa strokovnjakinja, enkrat na teden dela tudi na urgenci kot urgentna ginekologinja.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users