Jump to content


Photo

Tržnica ARIZONA-BIH


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 deki22

deki22

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 09 August 2005 - 02:39 PM

Pozdravljeni

Mi lahko kdo pove ki je že bil tam kako je kaj in če se splača.
Ker spodaj v enem postu sem gledal in je en napisal kaj je kupil od koliko je dal (za 2capri hlače in 3papuče =35tisoc) se mi to ne zdi poceni.

Takšne iste lahko dobim pri nas v MB na tržnici za pol takšne cene kot bi on naj dal v bosni.

Samo, vem da vsi pravijo kao da je doli ful ugodno, pa me zanima če je kdo bil doli, pa naj prosim napiše kaj si je kupil pa kakšna je kaj približno cena. Zanima me, da vidim če se mi splača iti smile.gif

Hvala
  • 0

#2 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 09 August 2005 - 03:34 PM

nisem še bla v bosni .. ampak res vsi pravijo kak je poceni itd.. lih zadnič sem gledla po tv ma globus akcijo samo 3500 - šoping v bosni.. mogoče pa me kdo spravi dol wink.gif

ne vem pa če je res tak poceni..mene tud zanima, da ne grem brezveze dol.. ajde naj negdo pove resnico :tongue:
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#3 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 09 August 2005 - 05:08 PM

Po mojem mnenju z vsemi stroški(prevoz+...) je isto kot da bi tukaj kupoval.Splača se če kupuješ naviše - torej več istih modelov različnih številk (npr. za prodajo naprej), potem ti spustijo ceno.

Drugače pa je fajn za izlet, tak za popestritev wink.gif
  • 0

#4 enza

enza

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 04 March 2006 - 09:19 AM

LP vsem skupaj
Torej z Arizono je takole...da se najti zelo poceni ali pa tudi malo drazje, kar je pa se vedno dalec, dalec ceneje kot pri nas. Pomembno je, da so skoraj vsi izdelki kao original,ali celo res original z napako (nevidno). Primer jens Miss Sixty-kavbojke je cena od 20-30 EUR (odvisno od modela),pri nas pa dosti vec. Majcke, topi od 3 EUR gor..ce je firma pa od 5 do 7 EUR. Jakne Diesel, Replay, D&G od 20 - 40 EUR. NIKE teniske vsi modeli od 10-25 EUR. Vecinoma so vse cene nizje od nasih za cca 70 %, pa se modeli so moderni, atraktivni. Pri kupovanju na veliko se cena po komadu zniza se za 2 EUR. Z avtom se ne splaca iti, preveliki stroski-cestnina, gorivo, podkupovanje na hrvaski carini... Najboljse je z avtobusom, strosek po osebi 5500 SIT (vkljucuje cevapcice v Arizoni),5 EUR za carino-Hrvasko, prepeljete lahko kolikor hocete (jaz grem vsakih 14 dni in prepeljem 3 potovalke brez problema), šofer ima veze na vseh carinah in ni treba niti dol iz avtobusa, zato hodim samo z enim prevoznikom (sem pa bila ze z vsemi avtobusnimi podjetji iz stajerske). Splaca se iti samo v Arizono (vec kot 2000 trgovin,vse na novo urejeno...), vse ostalo so res umazane trznice, blatne...v glavnem katastrofa. Bila sem na vseh moznih trznicah v Bosni,Bolgariji itd... (delam z tekstilom) ampak je aktualno res samo v Arizoni (kupujem predvsem mosko garderobo,npr. majica z dolgimi rokavi D&G ali Diesel - 7-8 EUR, pri nas je cena 15 jurjev itd...). Vecina izdelkov v butikih po Sloveniji prihaja od tam, vendar je cena pri nas veliko visja. Primer: lep, moderen, zenski sal sem kupila v Arizoni za 2 EUR, nakar vidim pri nas enakega v butiku za 4000 SIT...je kar razlika. Izogibajte se prodajalcev z parfumi (vecinoma cigani) - same smrdljive vodice,tudi enega eura je skoda. Drugace so vsi posteni (enkrat sem se zmotila in pri nakupu placala 120 EUR prevec pri enem trgovcu in mi je naslednjic vrnil denar sam od sebe,jaz nisem niti vedela) barantati pa se ne da in obvezno rabite potni list za vstop v Bosno.
Torej, to so podatki iz prve roke, naslednji teden pa grem zopet dol.
LP Enza
  • 0

#5 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 04 March 2006 - 09:47 AM

sam a so cune kej kvalitetne??? blink.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#6 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 04 March 2006 - 09:49 AM

To glede poštenosti je res... Meni je 1x na eni drugi tržnici v Bosni iz žepa padlo enih 20 EUR pa je en gospod prilaufal za mano pa mi jih je dal nazaj!
  • 0
user posted image

#7 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3728 posts
  • Gender:Male

Posted 04 March 2006 - 11:11 AM

QUOTE(kristy)
sam a so cune kej kvalitetne??? blink.gif


Moreš met nos za to. Pretipaj material, ker ene majice se vidijo, da so iz tanjkega materiala spet druge pa res dobrega. Jaz sem očetu kupla teh polo majic res veliko in so še vedno take po ne vem kolikih pranjih. Pri čevljih moreš malo bolj pazit...predvsem poglej kako so zašita, kakšen podplat imajo itd. Se dajo najdit res dobri. No jaz sem si kupla ene sandalčke dol in še niso razpadli wink.gif
  • 0

#8 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 04 March 2006 - 11:24 AM

jao nikoli ne bi šla,tiste cunje tam so svojega denarja vredne ermm.gif
  • 0

#9 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31304 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 March 2006 - 11:28 AM

Jst bi pa šla (in sm šla sicer v Italijo), in glede kvalitete bi bila čist zadovoljna, če bi cunje za tak denar nosila eno ali dve sezoni, kot pa da mi zdržijo nevem kolk let, ker se jst cunj itak naveličam prav kmalu.
  • 0

#10 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 04 March 2006 - 11:32 AM

enza s kom pa ti hodš???
a je pr globusu še zmeri tista akcija'?
aja pa a so pol v bosni trgovine al stojnice pa to?? blink.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#11 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 04 March 2006 - 12:26 PM

Zdaj so že trgovine, prej so ble stojnice. Kaj se tiče robe, pa je ogromno krša, kot je tudi pričakovati. Se da najt tudi kaj dobrega...Jaz sem bla 2x in vedno sem si kaj kupla, ampak mam nek predsodek, da bi potem to nosla rolleyes.gif Je pa mi res super izletek, greš dol, nekaj poješ pa bosanci so meni take face biggrin.gif
  • 0

#12 majika

majika

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 04 March 2006 - 02:33 PM

ka je že kera kupovala kdaj v trstu? pa kake cene so kej?
  • 0

#13 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 March 2006 - 03:04 PM

enza v kerm mestu si pa bla va rizoni?tud v brčkem?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#14 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 March 2006 - 03:06 PM

QUOTE(TiTa)
jao nikoli ne bi šla,tiste cunje tam so svojega denarja vredne ermm.gif


Sej te cunje potem tuki prodajajo samo za več kot polovico dražje pa malo lepše zložene pa niti veš ne. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#15 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 04 March 2006 - 03:12 PM

QUOTE(miss*sixty)
QUOTE(TiTa)
jao nikoli ne bi šla,tiste cunje tam so svojega denarja vredne ermm.gif


Sej te cunje potem tuki prodajajo samo za več kot polovico dražje pa malo lepše zložene pa niti veš ne. biggrin.gif


o ja pa vem biggrin.gif saj se takoj vidi kaj je cota, poleg tega pa to in tu ne kupujem!
  • 0

#16 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11536 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2006 - 10:58 AM

QUOTE(TiTa)
jao nikoli ne bi šla,tiste cunje tam so svojega denarja vredne ermm.gif


se strinjam
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#17 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2006 - 11:08 AM

Men je pa čist ok tam kupvat, itak se moda spreminja, še bolj pa moj okus. K vidm katere cunje sem kupovala pred dvema letoma, se ponavad kr križam. Pa itak takoj vidiš kera cunja je kakovostna pa kera ni.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#18 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 March 2006 - 02:04 PM

Jaz bi tudi šla pogledat tja, sam se mi zdi, da se ne splača.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#19 lila

lila

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 14 March 2006 - 04:14 PM

lp!
ali je že bil kdo letos doli? ali že imajo poletne stvari?
  • 0

#20 _pika_

_pika_

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 14 September 2006 - 06:10 PM

hei!
mene zanima če je že bla kera zdj u kratkem kej dol u bosni?js se zdj glih dol odpravljam pa bi se rada mal pozanimala prej.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users