Jump to content


Photo

Tonik - LUSH Tea Tree Water


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 31 August 2006 - 06:00 PM

IPB Image
Ta tonik pa zmaga. Zdaj sem ga porabla približno tričetrt in je razlika očitna, namreč imam mešano kožo s občasnimi nepravilnostmi. Moja koža je lepša, opažam manj nepravilnosti in bolj čisto kožo. Sprva sem bla sicer skeptična zaradi citrusa, ampak v toniku se ga res ne zaznava, nasprotno zdi se mi zelo blag. Tudi cena se mi zdi sprejemljiva, za 250 g cca 1800 sit. Embalaža se mi sprva ni zdela primerna za tonik, ker je na "šprico", ampak zdaj se mi zdi fenomenalna, saj ga tako ne moreš porabiti preveč. Definitvno ga ne menjam več.

5/5
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#2 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 12:05 AM

Tonik mi ni bil všeč, naredil mi je take male mozolje po licih zato je romal v smeti.
Ocena:1
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#3 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 30 October 2007 - 09:25 AM

Sestavine:
čajevčeva voda, brinova voda, grenivkina voda, parfum, metilparaben


Tole je res super tonik! Kupila sem ga po predlogu soforumašic in moram rečt, da sem navdušena. Že po prvi uporabi je bila moja koža mehka kot dojenčkova ritka. Sedaj ga uporabljam pred spanjem. Kožo si lepo očistim in nato mi ni potrebno se namazati z nobeno kremo, ker je že sam tonik dovolj. Zjutraj pa se zbudim z lepo in mehko kožo. Priporočam ga vsem z mastno in mešano kožo.
5/5
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#4 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 20 September 2008 - 10:14 AM

občutek na koži je res kot voda ki diši osvežilno. prej sem imela res en kvaliteten tonik, ki mi je služil kot hranljiva/vlažilna kremica (namesto nje) in po prvi uporabi tega se mi je zdelo, da sem kupila dva deci vode... bil je bolj izsušajoč kot prejšnji, ampak sem ga kljub temu uporabljala. in ga še zdaj. ne bom pa ga več kupila. tea tree tonik bom vzela pri drugem proizvajalcu, npr Akamuti!
ni mi sicer naredil mozoljev ali da bi mi zelooo izsušil kožo, da bi mi jo kaj zategovalo ali bi se luščila. to sploh ne. ampak neke baš spremembe v kvaliteti kože pa nisem opazila. mogoče z redno uporabo, da je k temu prispeval, ampak to bolj pripisujem nekaterim drugim izdelkom (glinenim maskam, teatree puder Green Tea Overnight Skin Rejuvenation, ...).
uporabljam ga pa na dva načina - ali posprejam na vatko, še večkrat pa posprejam na obraz in masiram - da razporedim vodico in s tem če se mi ljubi še malo pilingiram. meni se tonik zdi ful razredčen zato uporabljam kar velike količine...

ocena: slaba 3/5

z emabalažo pa nisem imela nobenih težav.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users