Jump to content


Photo

Krema za obraz - SANTE Treatment Cream Bio Sea Buckthorn + Ginkgo


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odličen) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 December 2007 - 04:00 PM

Krema zagotavlja vaši koži bogato vlago, zaščito in nego. Vsebuje karite maslo, krhliko in poživljajoč izvleček ginka. Priporočamo za nočno nego in v času hladnih in vetrovnih zimskih mesecev za dnevno in nočno nego.

Za 50ml kreme sem odštela 6,52€ v Ljubljanskem Sanolaborju, v City Parku. Sante produkte pa ponuja tudi spletna trgovina Živa center.

IPB Image

Krema je naravna, hranljiva, polna AOK, ter tako namenjena suhi koži, oz. koži izpostavljeni mrazu in vetru. Spada v kolekcijo Natural Basics, ki je namenjena občutljivi koži, gre pa za kvalitetno naravno kozmetiko.
Ima nežen naraven (zeliščni?) vonj, je krem barve, lepo se nanaša, pakirana je v manjšo tubico. Prvih par minut se sicer še malo občuti nekoliko oljnat sloj na koži, ker pa imam res suho kožo se krema hitro vpije. Jaz jo uporabljam podnevi in ponoči, ker se mi zdi ločevanje krem na dnevne in nočne brezveznarija, stanje moje kože se z zatonom sonca prav nič ne spremeni in ne zahteva drugačne nege kot čez dan.

Krema mi je všeč, v primeru da mi en nanos ni dovolj je zadosti majhna da jo vzamem s sabo in ponovno naesem ko je to potrebno. Glede na količino, in še pomebneje - na sestavo je to vsekakor odličen nakup. Cena je nekoliko nižja kot pri večini naravnih "firm", zakaj je temu tako ne vem, ker gre za super proizvod. Verjetno jo bom še kupila v zimskih dneh.
5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2 PANTOmima

PANTOmima

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts
  • Location:severna primorska

Posted 30 December 2007 - 01:40 PM

Dober teden jo uprabljam in prišla sem do nekaterih zaključkov:
• glede na to, da je precej mastna in se mi ne najbolje vpija; jo pred nanosom na obraz fino "pregnetem" med prsti in jo vtrem samo na najbolj izsušene predele kože
• v zimskih dneh vsekakor odpravlja srbeč občutek na presušenih delih kože. Za toplejša obdobja, pa sumim, da za tiste z mešano ali mastno kožo ne bi prišla v poštev...
• je precej dražeča za očesno sluznico! Uporabnicam leč in najubčutljivejšim ne priporočam nanosa na predel okoli oči.
• vonj kreme postane s časom znosnejši ...ali pa tudi ne... jaz se še navajam


Ocena:
3
  • 0
The devil is in the detail!

#3 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 11 September 2008 - 09:02 PM

Jaz uporabljam tole kremo približno 14 dni in sem nad njo naravnost navdušena. Na mojo kožo deluje prav blagodejno, manj se vidijo pore, rdečica je izginila, pa tudi nepravilnosti ni več. Malo dlje se sicer vpija, ampak to mene ne moti. Na začetku me je malo odvračal vonj, spominjal me je na Alverde aloe vera kremo, ampak sem se navadila, zdaj mi že diši.
Cena za vse tole definitivno ugodna, nekaj čez 6 EUR v Sanolaborju, zagotovo jo bom še kupila.

Brez pripomb.

5/5
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users