Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#721 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2014 - 03:10 PM

Sarah, škoda, res. Meni sicer odgovarja, ampak je preveč kvaliteten in zdaj jaz grem na finančno ugodnejšo varianto - na uporabo manj negovalnih produktov,

da ne bom več imela tako zdravih las in bom tega vsled imela večji volumen. :lol: :woot:

 

Kaj pa ti ne štima pri tem šamponu?


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#722 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 April 2014 - 09:47 PM

Že takoj po pranju vidim, da niso lepi. Poležani, brez življenja. Posledično se tudi hitreje zmastijo.

 

Je pa res, da imajo moji lasje na vsake toliko taka "glupa grda obdobja", tako da možno, da je zdaj eden od njih :D Bom vztrajala, pa bom videla, itak ni interesa zanj, vrgla ga pa tudi ne bom.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#723 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17836 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 11 April 2014 - 07:01 AM

Jaz mam zdaj obdobje grdih las, znorela bom. :(


  • 0

#724 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 July 2014 - 01:03 PM

Kje imajo Lee Stafford šampone?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#725 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2014 - 01:43 PM

Mueller in dm
  • 0

#726 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 July 2014 - 01:46 PM

Aja, nisem vedela. Hvala.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#727 elanor

elanor

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 401 posts
  • Gender:Female

Posted 21 July 2014 - 09:56 AM

mogoče katera ve če se v mullerju ali dmu dobi kakšen šampon brez sulfatov?


  • 0

A painting is complete when it has the shadows of a God. - Rembrandt


#728 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25266 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 July 2014 - 10:09 AM

KLIK


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#729 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 July 2014 - 10:15 AM

Kje se dobi L'oreal Proffesional linijo šamponov?

Jaz sem ziher, da sem jih videvala v prosti prodaji (Muller?), ampak jih ni.

 

loralprofessionnelseriee.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#730 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17836 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 30 July 2014 - 08:29 AM

V salonih samo.


  • 0

#731 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2014 - 02:32 PM

Trgovina Estela (BTC)


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#732 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 August 2014 - 09:41 AM

Meni so nenormalno spet začeli izpadati lasje pa prhljaj mam. :roll: A se Lavera plavico sploh še dobi? Oz. kateri šampon bi mi priporočale? Je katera probala Alverde proti prhljaju?


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#733 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2014 - 10:06 AM

Meni niti Laverina plavica niti noben od Alverde ni pomagal pri prhljaju. Oboje mi ga je še poslabšalo. Plavica je najprej izgledala, da bo delovala, a je po treh pranjih bilo očitno, da ne bo nič.

 

Meni najbolj pomaga, če čim bolj naravnemu šamponu (brez SLS) dodam žlico sode bikarbone in s tem našamponiram lasišče - naredi tak mikro piling in odstrani luske, maščobo + prekrvavi lasišče. Nato obvezno sperem z razredčenim sokom limone (ali naravnim jabolčnim kisom). In potem sperem še z vodo.

Ne potrebujem nobenega balzama, lasje se mi takoj razčešejo.

 

Meni edino to pomaga pri prhljaju in mastnim lasem. Pa sem res preizkusila že vse možno. 

 

Delam pa to 1x-2x na teden, ne več. Vmes si perem z malenkostjo šampona. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#734 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27035 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 August 2014 - 10:11 AM

Kolegica prisega na domač jabolčni kis, pravi da ji ful pomaga.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#735 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2014 - 10:31 AM

Immortelle, jaz sem fanta spraševala o uporabi sode. Mislila sem si s tem odstraniti trdo kožo na stopalih(nekje na na Pinterest sem našla to) in je bil zgrožen. Je rekel, da imam mnogo prenizek ph, da bi dajala to direktno na kožo v taki koncentraciji, da je to zelo slabo.  

 

Špela, kaj pa kokosovo olje, da si vmasiraš v lasišče in pustiš čez noč? Meni pomaga


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#736 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2014 - 11:12 AM

Kje se dobi L'oreal Proffesional linijo šamponov?

Jaz sem ziher, da sem jih videvala v prosti prodaji (Muller?), ampak jih ni.

 

loralprofessionnelseriee.jpg

Saj zdaj najbrž ne rabiš več, na FU in LF imajo tudi. 


  • 0

#737 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45411 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 August 2014 - 11:37 AM

Špela, pri prhljaju meni pomaga samo in edino kura z Vichy Dercos.

Alverde proti prhljaju pa je meni fajn le za vzdrževanje stanja, samega prhljaja mi ne odstrani.
  • 0

#738 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2014 - 11:44 AM

Immortelle, jaz sem fanta spraševala o uporabi sode. Mislila sem si s tem odstraniti trdo kožo na stopalih(nekje na na Pinterest sem našla to) in je bil zgrožen. Je rekel, da imam mnogo prenizek ph, da bi dajala to direktno na kožo v taki koncentraciji, da je to zelo slabo.  

 

Špela, kaj pa kokosovo olje, da si vmasiraš v lasišče in pustiš čez noč? Meni pomaga

 

Res? Hmm... pa imajo po vsem svetu izjemno dobre rezultate tisti, ki to uporabljajo. Ogromno tega je po spletu. Pa tudi jaz sama lahko potrdim, da mi samo to pomaga. Omili srbenje, očisti lasišče, lasje se mi manj mastijo, manj je prhljaja, oz. skoraj nič. Je pa res, da zmešam s šamponom in ne uporabljam kar tako (kot nekatere druge npr.). Meni zaenkrat odlično deluje. Vseeno je po mojem mnenju veliko bolj prijazno do lasišča kot razni šamponi, nabiti s kemikalijami. ;) Za uravnati pH je pa na koncu obvezno limona, oz. kis. Brez tega po mojem res ne bi šlo. 

 

Kokosovo olje je pa meni tudi en čas pomagalo, potem sem pa opazila, da se mi lasišče kljub dobremu šamponiranju, še bolj masti. :(


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#739 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2014 - 11:58 AM

Immortelle, saj vem, sem pred leti tudi jaz probala to no-poo meotdo s sodo in kisom, ampak ni bilo zame, ker imam suhe lase in sem imela čisto štrenaste. 


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#740 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2014 - 12:07 PM

Immortelle, saj vem, sem pred leti tudi jaz probala to no-poo meotdo s sodo in kisom, ampak ni bilo zame, ker imam suhe lase in sem imela čisto štrenaste. 

 

Jaz nisem no-poo, ker sodo zmešam s šamponom. Čista soda pa tudi meni zelo izsuši lase. :)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users