Jump to content


Photo

Teža, višina


  • Please log in to reply
427 replies to this topic

#401 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2007 - 10:56 PM

Meni bi se zmešalo. ohmy.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#402 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 16 November 2007 - 11:22 PM

Najbolj hecno pa je to,da se zdravo prehranjujem.Vsak dan solata,sadje, ne jem veliko mesa (ce pa ze,potem piseka), vodo pijem okol 1,5l,mlecne izdelke tud jem redno.WTF no! sad.gif
Ok,ne bom gnjavila...
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#403 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 November 2007 - 01:52 AM

QUOTE(luminelle @ 16. 11. 2007 - 22:41) View Post


Potem je z mano res nekaj narobe. Jaz grem 2-3x na teden na wc. hmm.gif Ze cel teden razmisljam o tem. Jutri grem v lekarno.


Jst tud po cel teden ne grem. ermm.gif down.gif

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#404 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2007 - 08:47 AM

premalo vlaknin jeste punce!!! Obvezno začet zajtrkovat kosmiče, zraven pa žlico lanenih semen ali kaj podobnega. Pa donat pit. Če ne greste na wc to pomeni, da se vsa tista "svinjarija" zadržuje v vas po cel teden!!!

EDIT: sicer pa je znano, da imajo vegetarijanci malo počasnejšo prebavo
  • 0

#405 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 17 November 2007 - 08:59 AM

Jst pa grem kr redno, enkrat al pa dvakrat na dan (pred pa po kavi recimo;) ), včasih tud 3x.
Pa zdej odkar se nč več ne obremenjujem s hrano, sm kr shujšala za kšno kilco, tko da punce bl na izi si uzemte pa se bo use uredil.


  • 0

#406

  • Guests

Posted 17 November 2007 - 09:22 AM

Nekje sem brala, da je normalno, če greš enkrat na dan na wc. Če greš večkrat, ni v redu, če ne greš vsak dan, pa sploh ne (ker se strupi predolgo zadržujejo v telesu in gredo skozi črevo lahko nazaj v telo).
  • 0

#407 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 November 2007 - 10:10 AM

Jst nekak enkrat na dan oz. na dva dni, nikol nisem razmišljala, da s stem kaj ni v redu in še vedno ne tongue.gif .
  • 0

#408 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 17 November 2007 - 10:18 AM



Ancka, ko bi ti vedla.Vsako jutri jem musli ali pa chrunchy.Mleko tud na dan en kozarec spijem.Vsak dan jem kaksne orescke..Nevem no huh.gif Nevem kaj naj.Zgleda bom zacela z cajem...
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#409 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2007 - 10:22 AM

ej, lanena semena ful pomagajo. Chrunchy nima velik vlaknin. Poglejte si mal, kaj ma velik vlaknin pa probite to furat. Men pomaga - včasih sem šla na 3-4 dni, zdej pa vsak dan ali vsak drugi dan.
  • 0

#410 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 November 2007 - 10:25 AM

Mene zjutraj spravi na WC skodelica Nescaffe ali katere druge instant kave, narejene z mlekom.
Grem že doma, če ne pa v službi takoj.
  • 0

#411 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 17 November 2007 - 11:19 AM

zadnjič sm jedla polnozrnati kruh (ponavad pol beli) in sm šla naslednji dan 3X na WC (če ne še večkrat) smile.gif
  • 0

#412

  • Guests

Posted 17 November 2007 - 12:00 PM

Joj, mene bel kruh totalka zapre. biggrin.gif Doma ga sicer ne jem (vedno črnega, polnozrnatega, rženega itd.), ampak v tujini pač pride tako, da nimaš izbire. Čisto me je zaštopalo, jao. laugh.gif
  • 0

#413 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 17 November 2007 - 12:02 PM

Aha, bom sprobala kr danes.
HVALA! biggrin.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#414 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 November 2007 - 12:29 PM

luminelle, jaz bi za začetek na tvojem mestu začela z Donatom - na tešče 3dl, pa recimo pred kosilom še 3. Pa ja, laneno seme, pa še malo več vode pij (jaz ne bi zdržala ob smo 1,5l ermm.gif ), ker sicer vlaknine ne koristijo. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#415 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 17 November 2007 - 01:29 PM

ZELO važno je, da poleg vlaknin pijemo dovolj vode. Sicer je učinek ravno obraten - vse se zaštopa in zasuši in pol je hudič. Najmanj 2 litra na dan (ok, pretiravat spet ne).
  • 0

#416 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 17 November 2007 - 05:26 PM

Pozdravljene,

jst isto kot Sarah nikoli nisem pazila kakšno količino hrane užijem
lahko pojem kolkor hočem ne bom se zredila.
imam 3-4 obroke na dan zraven pa skoz neki zobam(sadje,piškoti..sladkarije)
in eni mi to dobesedno zavidajo
moji dve najboljši prijateljici imata kar dosti kil več kot jaz pa full manj jesta in ful več se gibata(no ja zadne čase sm še jst postala kar aktivna,ker me vlečeta v kakšne hribe tuki v naši okolici tongue.gif )

1.zakaj se ne zredim to je uprašanje ja?
moja konstrukcija telesa je čist po mojmu fotru(on je biv v rani mladosti hujš od zobotrebca).

2.to ni mišljeno kot opravljanje moje sošolke ampak naj povem da imam sošolko ki je velika okoli 165 al še več in ima okol 40 kil ampak punce ona poje po 3 so 4 čokolade na dan ampak ne ve kam ji gre.!
je pa po mnenju mnogih anoreksična,pomoči pa si noče poiskati klub temu da ji je zdravnica rekla naj se iz mamo zglasi pri njej.ona se ne obremenjuje,drugače je pa čisto zdrava punca

3.sej s tem ko bom to rekla ne mislim nič žaliti ta post o teži in višini samo če ena punca pove koliko je velika in koliko kil ima ne moreš ti preko INTERNETA presojiti al je full suha a je presuha al močnejša...ker človek moraš videti ali poznati,da lahko potem veš,kakšna je. ker lahko dva merita enako lahko sta isto velika ampak imata konstrukcijo popolnoma drugačni in en je lahko debev en pa suh.

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#417

  • Guests

Posted 17 November 2007 - 11:11 PM

Zdaj sem se spomnila, da obstaja ena enostavna, fajn vaja za pospešitev prebave: uležeš se na hrbet, potem pa naprej k prsim (koliko moreš) stisneš skrčeno levo nogo in nekaj časa držiš (3x), potem pa še desno. Preverjeno deluje. smile.gif
  • 0

#418 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 18 November 2007 - 08:11 AM

jst sem rahlo zaprta samo čez vikende,kjo sem pri fantu. Čeprav sem se že vsega čist navadla in tud na wc školjki že dolgo sedim in ne samo čepim laugh.gif in tud kakat grem,ampak ful traja,da sploh grem...al pa sploh ne grem...
Med tednom je druga zgodba. Recimo zbudila sem se 20 minut nazaj,sem doma,pa me že pomalem tišči,pa nisem še nič pila in jedla.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#419 saska

saska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 388 posts
  • Location:velenje, ljubljana

Posted 18 November 2007 - 04:47 PM

men se je tut to dogajalo, pa sm bla zaprta po 14 dni pa take fore.....

sam sm pa pol mal spremenila.... za zajtrk sm začela jest mislije al pa jogurt pa japko.... za kosilo več solatnih dnevov....fulll mal mastnih stvari.... drugač pa čez dan spijem 2 litra vode zdj....pa sadja več pojem in mi je zdj bolš....recimo pomaga mi tut če sam hodim 15 min....

drugač pa če me slučajno zaštofa sm našla rešitve laugh.gif
skuham si lovorov čaj (zavreš 1 liter vode, dodaš 15 lovorjevih listov, pustiš vret 2 min, ugasneš plin). pa ga spijem u enmu dnevu in se mi pol stabilizira.... donat recimo men sploh ni pomagu...pa je lahka biu mlačn al pa ne vem kak....men ni nč pomagu....velik bol mi pomaga kisla voda thumbup.gif .... če je pa stanje že res res res kritično hmm.gif zavijem pa do lekarne in si kupim kapljice iberogast, jih spijem u 1 tednu (3x na dan pred ali med jedjo) in mam potem 2 mesca mir....

ampak predn sm se js dokopala do vse teh rešitev............ verymad.gif

no sam da sm se zdj....


uglavnem, če kero res zaštofa, priporočam lovorov čaj...men je fulll pomagu....
  • 0
Popijem štirideset kav na dan, da sem lahko buden in mislim, mislim, mislim, kako premagati tirane in idiote.
Voltaire

#420 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 November 2007 - 01:24 PM

Mene če me zaštofa nič ne pomaga. NIČ. Sem poskusila že goro tega - od Donata (spila pol litra na tešče), kave, jogurtov, vlaknin, nič se ni premaknilo.
Edino kar sem enkrat probala da je delovalo je bil odvajalni čaj, pa sem zmanjšala dozo od priporočene in sem bla še vseeno celo noč na wcju. laugh.gif Drugič in tretjič ko sem ga pila mi pa niti ni več pomagal (tudi na škatlici je opozorilo, da se črevesje čaja lahko ful navadi), čeprav je blo vmes skoraj kako leto premora. huh.gif

  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users