Jump to content


Photo

Kopel - KNEIPP Aroma-Pflegebad Wildrose Lavendel


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 May 2008 - 01:02 AM

IPB Image


Nežno kremna ter rahlo peneča aromatična negovalna kopel divja vrtnica - sivka vsebuje velik delež naravnih negovalnih in vlažilnih rastlinskih olj in kakovostno eterično olje sivke. Negovalno olje divje vrtnice je bogato z esencialnimi maščobnimi kislinami. Olje kožo vlaži in jo neguje. Eterično olje sivke nas pomirja po duševnem in telesnem naporu. Njen vonj v nas ponovno vzpostavi harmonijo in dobro počutje.

Kneipp kopeli so moja nova obsesija. Toliko veselja že dolgo nisem imela z nobenim negovalnim izdelkom, kot ga imam s Kneipp kopelmi (in nasploh Kneipp izdelki sicer). ;-) Uporabljam jih predvsem v namen tuširanja (sem jih pa sprobala tudi v namen kopanja in se tudi tu seveda super odrežejo). Kopeli so izredno negovalne in hranilne, kar je prava pravljica za mojo izredno suho kožo. Tuširam se zadnje čase precej dlje ;-), saj si kopel dlje vmasiravam v telo in ob tem neznansko uživam. Med tem me ovija prijeten vonj, v tem primeru prekrasen, vrtični (sivke jaz tukaj ne voham... za sivkino razvajanje imam njihovo sivkino kopel). Vsi vonji so precej intenzivni, po tuširanju kopalnica diši lep čas, koža pa tudi. Koža je po uporabi izredno mehka, popolnoma nič izsušena, ravno obratno - nahranjena, kar je pravo pravcato veselje, ko se včasih lahko izmuznem maziljenju z mlekom/losionom/bbjem, ko se mi pač izredno ne da. Ta kopel se, za razliko od ostalih dveh, kateri sem sprobala (mlečna in sivkina) kar solidno peni - to mi je všeč, imam rada vsaj malo penjenja. Ker je kopel mastnejša od ostalih dveh (samo te tri trenutno pač lahko med seboj primerjam, a se že veselim momentov, ko bom lahko primerjala med celotno ponudbo, haha), jo uporabljam tudi v namen britja - kjer se šokantno dobro obnese - vmasiram v vlažno kožo, pustim kakšne pol minute in britvica še nikoli ni gladkeje drsela po koži, kot sedaj. Fino je tudi to, da je britje prijetno tudi po kakšnem dnevu ali dveh - vemo, kakšne nevšečnosti so lahko tukaj prisotne. Koža je po britju gladka in nahranjena. Embalaža je klasična, kot pač pri vseh njihovih kopelih, steklena, na pokrov, vsebnost 100ml, cena ustrezna - okoli 5eur.

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users