Jump to content


Photo

Krema/lotion za telo - KNEIPP Körpermilch Nachtkerze


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 April 2008 - 11:55 AM

IPB Image

Sestavine: Aqua (Water), Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Pentylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Leaf Extract, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Linalool, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Citric Acid, Tocopherol.

Zadnje čase se navdušujem nad Kneipp izdelki, saj so sestavinsko izjemno kvalitetni, kar se odraža tudi na moji zahtevni koži. Ker sem navdušena uporabnica losjona z mandljevimi cvetovi in jojobinim oljem, se morala kakopak probati tudi tega, ki je tudi prekrasen v vseh ozirih. Sestavinsko je tudi izjemen, vsebuje ogromno naravnih olj, je pa brez konzervansov, mineralnih olj, barvil in dišav (no, parfum je čisto na repu sestavin). Mojo torej zahtevno in suho kožo spravi v red čez noč in jo vzdržuje v mehkem, gladkem stanju. Razmazuje se hitreje, kot tisti z mandljem in jojobo (dolgo razmazovanje me sicer pri kvalitetnih in dišečih izdelkih niti malo ne moti... pač še malo masaže zraven nič ne škodi), vpija nekje srednje hitro. Za celo telo izdelka ne gre veliko. Velja omeniti še vonj, ki je spet omamen, rahlo podoben mandljevemu/jojobinemu, vendar pa vseeno drugačen, nekoliko mlečnato smetanast. Plastenka nič posebnega, a ni grda. Vsebnost 200ml, cena v Müllerju pa natanko 6, 49 eur. ZELO priporočam!

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users