Jump to content


Photo

The Body Shop Čopiči


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2006 - 12:31 PM

Ti čopiči so nekaj najboljšega na tržišču. So iz umetnih mas, ampak so tako zelo mehki kot naravni. Njihova prednost je v tem, da se ne cufajo, iz njih ne letijo dlakice in so čudovito mehki. Perejo se lahko kar s šamponom, ki jih še bolj zmehča. Užitek, vam povem.
Obstajajo za nanšanje blusha, senčil (več različnih) in za nanašanje rdečil. Imam vse, razen tistega za blush.
Ocena 5/5. Brez dileme. smile.gif

IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#2 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 02 October 2006 - 05:10 PM

Danes sem jih sprobala sicer v trgovini(lahko sem se namazala) ampak vem da jih bom kupila še ta teden.Kaj tako mehkega se nisem obcutila ceprav so iz umetnih mas.Na videz so kot naravni(sovrazim crne čopiče).Perejo se baje cist normalno in se ne cufajo.Cene niso pretirane namrec slabsi čopiči se dobijo v Mullerju za isto ceno.


5/5


IPB Image
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#3 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 September 2007 - 11:10 AM

Sama imam iz te "kolekcije" čopičev samo Eyeshadow Brush, tako da se ta ocena nanaša samo nanj.
Govora je o super čopiču, s katerim je pravi užitek si nanašat senčilo. Jaz sem do zdaj uporabljala neke no-name čopiče, šele z nakupom tega pa sem ugotovila kaj je to pravi in kvaliteten čopič, razlika je očitna. Kot že rečeno imam čopič za senčilo (tisti manjši, obstaja pa še eden ki je malce večji od mojega, in je kao bolj za blendat senčila, ga ima kolegica ampak meni se zdi že skoraj malo prevelik). No torej, ta moj je ravno pravšnje velikosti za lepo precizno nanašanje senčila na veke, je ploščat, in z njim se da lepo zajet senčko.
Ročaj čopiča je narejen tako da je spodaj širši, torej lahko stoji tudi pokonci in je izredno luškan. Cena je ugodna, 9€.
Priporočam vsem ki date kaj na tovrstne zadeve in opazite razliko med navadnimi Mullerjevimi čopiči/gobicami in pa kvalitetnim dobrim čopičem. Mene zelo mika še kakšen iz njihove kolekcije.

Ocena: 5
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users