Jump to content


Photo

Instagram


  • Please log in to reply
3794 replies to this topic

#21 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15068 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 21 August 2018 - 05:01 AM

Meni se mejkap pri maskari in bb kremi konca :lol:
  • 0
 

#22 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2018 - 11:04 AM

Tako nekako. : )

To je zame že poslikava. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#23 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2018 - 02:40 PM

Hahaha, se pridruzujem.
  • 0

#24 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 31 August 2018 - 10:30 AM

Jaz večinoma sledim travel, fitnes, curly, beauty, food blogom oz. Instagram profilom.

 

jannelleoshaughnessy - kodri

Peeweetoms - britanec, ki se bojuje z neozdravljivim rakom in dokumentira svoj 'boj'

Pixiwoo - kozemtika

Honest Liz here - kodri

Em Henderson - notranja oprema 

The stay at home chef - hrana

Adjusting beauty - kozmetika

Gothamista - nega kože

Healthy chef Steph - hrana in fitnes

Caroline Hirons - kozmetika in nega

Sarahs day - fitnes in hrana

Zanna van Dijk - fitnes

Visit Scotland - lepote Škotske

Zoella - kozmetika


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#25 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 24 November 2018 - 11:04 AM

Mrs_angemi, če vas zanima kako dejansko izgledajo poškodbe, žrtve prometnih nesreč, organi... Pazljivo :) Slika sama, ker dela obdukcije.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#26 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 24 November 2018 - 01:56 PM

Jajks :)
  • 0

#27 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 November 2018 - 02:20 PM

Uf. Not sure how I feel about that. Vsekakor zanimivo, ceprav ene pa prav zabolijo. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#28 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 24 November 2018 - 02:23 PM

Te s crevesjem so ful zanimive, ker res kar ven pogleda on grozno izgleda v bistvu pa lahko ni nic posebnega.
  • 0

#29 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 November 2018 - 02:36 PM

Meni so bolj grozne odprte poskodbe okoncin, ko kost ven gleda, okrog je pa vse razcefrano. Sami organi so mi manj problematicni za gledanje - najbrz zato, ker jih kot take poznam iz ucbenikov, medtem ko okoncine pac morajo biti brez poskodb. Nekje na vrhu je ena slika nog, ces, kaj se (lahko) zgodi z njimi, ce te zbije avto. Pa ena, kjer moski na prstancu nima vec mesa (in cele kosti), ker se mu je porocni prstan zapel za ograjo in mu je slekel kozo z mesom vred. Au. Za kancerogeno tkivo nisem vedela, da lahko postane nekroticno. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#30 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 26 November 2018 - 08:05 PM

S sodelavko se prav naslajava :D no prstanov ne nosim in glede na videno in frekvenco takih poskodb, jih niti ne bom
  • 0

#31 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 27 November 2018 - 02:03 PM

Ko sem začela s plezanjem sem seveda najprej želela it v steno s prstani na roki, pa je na srečo inštruktor videl in me okregal, mi je potem takoj pokazal slike kakšne poškodbe so, ko kožo dobesedno olupi s prsta, tako da sem si zapomnila za vse večne čase, nikoli jih več nisem pozabila dat dol


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#32 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 October 2019 - 07:52 AM

Sploh se mi ne da vec scrollat po IG feedu ker je vsaka 5. objava reklamna. :down:
  • 0

#33 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2019 - 10:19 AM

Res je zelo moteče.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#34 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 October 2019 - 10:57 AM

Jaaaa. Pa na kakšnih spletnih straneh tudi, klikneš na link, potem je pa za vsakim (!) odstavkom reklama.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#35 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2019 - 11:19 AM

Zdaj je res že povsod tako. Pa na Youtubu, Fb...če pa kakšen izdelek po internetu iščeš ga pa itak vidiš še pol leta povsod med brskanjem. Prav pranje možganov. 

Zadnjič sem si po dolgem času eno igro na telefon naštimala (tetris) pa tudi nisem morala v naslednji level brez da prej reklamo gledam. Če pa hočeš brez reklam moraš pa plačat. Grozno. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#36 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 19 November 2019 - 06:43 PM

Katere od "influencerjev" spremljate na IG?

Jaz imam samo barbiinmatic in pa ajdo sitar, vmes sem poskusila cool fotra in cool mamacito pa sta mi bila zoprna, sem hitro skenslala
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#37 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 November 2019 - 07:43 PM

Edina oseba, ki se je na ig ne morem nasititi, je kraljica Eva Chen. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#38 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 19 November 2019 - 07:52 PM

Jaz sem jo pa skenslala, ker je hoarder in otroci so ful razvajeni. Pac ne razumem ameriskega nacina zivljenja in gore shita, ki ga imajo, in kako to z lahkoto upravicijo.
Pomojem me je razjezila, ko je enkrat rekla, da porabi celo rolo papirnatih brisack na dan. Kdo bi to naredil, no :D
Ja, zame slej ali prej skoraj vsak kak greh naredi :lol:
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#39 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 November 2019 - 08:07 PM

Whaaaaaatttttt. Kako mi je uslo to za rolo. :o Ampak ja, ta ameriski nacin zivljenja je meni tako bizaren. Ker res rabis 5 istih tekocin za lece v omarici. (Da ne zacnem o Kardashianovih, ki imajo v svojih shrambah zalogo enega supermarketa). Meni je od vseh silnih urednikov in pomembnezev v industriji presenetljivo down to earth in pristna.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#40 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 November 2019 - 10:04 AM

Maykica iz katerega področja te zanimajo? Jaz jih (preveč) dosti spremljam, fitneserke, potovanja, kozmetika, kodri, nohti, etc. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users