Jump to content


Photo

PEELING & MASKA


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 July 2006 - 06:38 AM

Se pravi... Kot dnevno kremo uporabljam SD(normal to dry skin),
za nočno Alverde Jojoba, tonik Garnier Essentials roza in za čiščenje DM-jevo SauBar peno za umivanje.


Vse našteto uporabljam zadnji mesec, odkar sem odkrila tale forum in predvsem Vas na njem:wink: Moja koža zgleda bistveno bolje, kot je mesec dni nazaj, zato...

Zanima pa me... Bi morala občasno uporabljati masko in/ali peeling?
In če, katerega in koklikokrat?

Hvala za odgovoreeeeeeeee smile.gif
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 July 2006 - 07:09 AM

Sklepam, da imaš suho kožo. Glede na zgornjo izbiro. Potem ti priporočam hranilne maske. Čistilnih ne potrebuješ.
Meni najljubša je DMjeva (Balea) Multivitamin. Pa morda še Avon Planet Spa Shea Butter, ampak ta niti do kolen ne seže prvi.
Piling uporabiš enkrat tedensko. Probaj z Art Deco encimskim pilingom (Muller).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 July 2006 - 07:30 AM

Tole Baleino sem že imela v mislih, danes grem pa ponjo smile.gif
En exfoliating gel pa sem napopala u sestavine. Ima zelo dobre ocene.

Na Makeupvalley-u sem zasledila, da se babnice čohajo z sodo bikarbono (natrijev hidrogenkarbonat) ki jo zmešajo z milom za čiščenje obraza.
Ampak to ni ravno najbolje, kaj?
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 July 2006 - 09:18 AM

Ocenjen možno da je dobro, ampak po sestavi ni ravno presežek - kot vsak piling.

Soda bikarbona.... no ja, to naredi mehurčke. Škodi ziher ne. Čeprav kot piling verjetno ne deluje. Ali pač?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 July 2006 - 09:44 AM

Nimam pojma kako naj bi soda bikarbona delovala. Vem, da zelo dobro čisti marsikaj, da mehča vodo (dvigne alkalnost), kako pa naj bi vplivala na kožo... Če bo katera poskusila, naj sporoči rezultate biggrin.gif

V vsakem primeru grem danes v Mueller (če imajo tester) sunit malo Art Decojevega peelinga.

Potem pa... Si naredim peeling in si (ko ga sperem seveda) dam masko,
al kako?

Sonchika, tebe bomo pa morale začeti plačevati, če ne drugače v Muellerjevih bonih. Tvoje informacije so (vsaj zame) zlata vredne smile.gif smile.gif
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2006 - 11:34 AM

Rona, tako kot si sama rekla ... maska bo imela največji efekt, če jo daš na kožo takrat, ko si opravila piling.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7

  • Guests

Posted 13 July 2006 - 11:40 AM

QUOTE(sonchika)
Meni najljubša je DMjeva (Balea) Multivitamin.


Malce OT, pa vendar - a na tej DM-jevi maski piše prav Multivitamin ali kaj drugega? Ker sem jo zadnjič iskala, pa je nisem našla oz. so imeli samo eno, na kateri je pisalo samo Vitamin-Maske. A je to ta, al kako?
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 July 2006 - 12:02 PM

.
Ne ne, to sta dve različni maski. Mora pisat gor Multi-Vitamin.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9

  • Guests

Posted 13 July 2006 - 12:04 PM

Uf ja, saj se mi je zdelo, da je to druga. Ker na vitaminski piše, da je za zrelo kožo. Še dobro, da je nisem kupila. wink.gif
  • 0

#10 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 01:04 PM

Mene zanima keri piling bi priporočale za mlado, mastno, nečisto kožo z mozolji in ogrci?

Masko že mam, mi je DiLeMa eno priporočla wink.gif .
  • 0
Memento mori.

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2006 - 01:09 PM

Claudija, a si kupila potem tisto Murnauers ali jo še boš? Meni je bil drugače piling super iz Vichy kolekcije Normaderm ... druge stvari so mi zanič, piling mi je bil pa prekrasen. Sicer sestavinsko noben presežek, vendar pa naredi zares božansko kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 01:40 PM

Murnauers masko bom še kupila ko pridem domov in grem še na šoping pred morjem, takrat si bom tudi Clinians pa to kupila. Namen sem najprej mela takrat it tudi po Differin, samo bom šla po morju ker tak si rekla da naj par dni po morju počakam da si koža opomore, tačas pa bom šla po njega. Dilema, si me že prepričala. smile.gif Bom vzela torej tega od Vichya ker tako ali tako ne rabim presežkov, samo en piling za pred masko.Koliko pa stane približno?
  • 0
Memento mori.

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2006 - 01:41 PM

Joj, nimam pojma kolk stane ... niti približno ... ampak verjetno med 1 in 2k.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 01:58 PM

A to je ta?

http://www.lepa-si.c...light=normaderm
  • 0
Memento mori.

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2006 - 02:02 PM

Ja, to je ta. S tem, da se zdi dotični piling meni zelo dober za mastno in nečisto kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 02:04 PM

OcKey, ga bom vzela, hvala!

DiLeMa veš kje sem zdaj? V Rogaški Slatini biggrin.gif Ti maham tja v Celje biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2006 - 02:06 PM

Hahaha, se mi je zdel, da se mi nekdo dere v pozdrav tjale prek hribov in dolin ... zdej vem, da si bla ti. biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 02:18 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#19 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 July 2006 - 08:38 AM

Eto, jaz sem si včeraj v Muellerju nakradla Art deco-jev encimski peeling.
Če sem dobro razumela, naj bi ga zmešala z vodo, napackala na obraz in pustila 15 minut?
Sem živ dokaz, da je lahko "blond" tudi stanje duha in ne samo barva las:roll:
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 July 2006 - 09:03 AM

Ja, zmešaš ga s kapljico vode. Samo toliko, da se navlaži. Če vliješ preveč vode nanj, ga ne boš mogla napackati na obraz. Potem namažeš na obraz in pustiš par minut (ni nujno ravno 15 minut, lahko manj). In potem spereš. Saj boš čutila, kako ti zateguje kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users