Jump to content


Photo

Nega ustnic - WELEDA Everon® Lippenpflege


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 May 2007 - 02:45 PM

IPB Image

Sestavine: Sestavine (INCI):Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Beeswax (Cera Flava), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Rosa Damascena Flower Wax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Rosa Damascena Extract, Citronellol*, Benzyl Alcohol*, Geraniol*, Eugenol*.


Tale vazelin sem kupila čisto mimogrede. Vazelin se za moje pojme giba nekje v povprečju, zadovoljivo, nikakor pa ne nadpovprečno. Še najbolj mi je pri njemu všeč vonj, ki je taki medeno-masleni. Vazelin je kar trd, sem se bala, da bo puščal kakšne sledi, pa jih ne (tudi ni nobenega šajna). Je rumene barve, precej hitro se vpije - za seboj pa pusti občutek, kot da si ne bi nič nanesla - neprijetno. Sestavinsko precej kvaliteten, a na mojih ustnicah se žal to ni najbolj odražalo - ko sem si ga kupila, sem imela ustnice precej suhe, a mi jih ni kaj prida regeneriral. Zato se mi zdi tudi cena neupravičeno visoka - skoraj 5 eur. Pozitivno je to, da ima spf. Embalaža mi je pa všečna. Ostajam pri ognjičevem vazelinu od Schellerja, tega pa bom tudi vseeno kar z veseljem porabila - vonj mi je, kot že rečeno, precej všeč.

Ocena: 3
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Inči

Inči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 295 posts
  • Location:Zasavje
  • Interests:vse po malem

Posted 29 May 2007 - 09:51 PM

Tale vazelin je moja stalna popotnica že kar nekaj časa. Kupila sem ga zaradi njegovih odličnih sestavin in v upanju, da bo moje boge, suhe, razpokane ustnice vsaj malo pomiril. Ko odpreš embalažo se najprej razvije topel, nežen vonj, ki meni osebno diši čudovito! Ko ga naneseš na ustnice ostane tak tanek sloj, ki pa nikakor ni moteč, mislim, da je prav zaradi tega tako obstojen. Druge vezeline morm kr precej pogostje nanašat kot pa tega.
Še eno dodatno pluuus točko bi mu dodelia, ker je moje boge ustnice res spremenil v mehke ... ni bilo več občutka suhih, razpokanih ustnic!
Za takšno kvaliteto sestavin in glede na to da je res, res, res pomagal mojim bogim ustnicam je njegova cena več kot upravičena!

Moja ocena čista 5!
  • 0
My life is a circle, no beginning and no end!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users