Jump to content


Photo

Nega ustnic - LABELLO Passion Fruits


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (8 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (3 votes [37.50%])

    Percentage of vote: 37.50%

  4. 2 (slabo) (1 votes [12.50%])

    Percentage of vote: 12.50%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 May 2007 - 06:37 PM

Tole je ena od Limited Edition zadevščin, z vonjem tropskih sadežev, s poudarkom na pasijonki. Je podobna kot vsak drugi Labello, skoraj nič mastna, primerna bolj za afnanje, kot pa za kakšno resnejšo regeneracijo razpokanih in izsušenih ustnic. Jaz sem jo kupila izključno zaradi vonja, ki je res lepo tropski, po pasijonki, ne preveč osladen, ampak prav slasten. Všeč mi je tudi sled nežno vijoličastega odtenka, ki ga pusti na mojih ustnicah. Maže se zelo lepo, je nemastna in precej vlažilna (vsebuje sicer karnavba vosek, karite maslo in še mandljevo, ricinusovo in jojobino olje), na ustnicah se na žalost ne obdrži prav dolgo (medtem ko rahla obarvanost kar vztraja). Priporočam za občasno dišeče afnanje, vsekakor pa ne za kakšno intenzivno regeneracijo.

3/5

IPB Image IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2007 - 01:24 PM

Jaz sem jo kupila tudi kar malo tako iz firbca, diši ful fajn...ampak se strinjam s predhodnico, da definitivno ni za kakšne zdravilne učinke za razpokane ustnice, zgolj res za afnanje.

Ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 25 May 2007 - 02:41 PM

Ta labela je pa zame precejšnje razočaranje. Že res, da lepo diši, vendar jo izredno težko razmažem, pa tudi razpokanih ustnic čisto nič ne pozdravi. Ustnice pa rahlo obarva. Ni mi všeč. huh.gif

2
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#4 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2007 - 12:14 PM

Dobra samo za jo vohat, na ustnicah kot da je ni. Ampak vonj je pa njami njam smile.gif

2
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#5 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 July 2007 - 10:13 PM

Zelo diši in pusti lepo obarvane ustnice. Vendar kot ste že omenle nima kakšnega posebnega regenativnega učinka, zato pride pri meni v poštev samo poleti.

3/5
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#6 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 July 2007 - 02:59 PM

Lepo diši, všeč mi je barva ki jo pusti na ustnicah. Mi je bolj všeč kot druge labelle. Sicer je ne uporabljam več, ker obstajajo dosti bolše stvari za ustnice. Ustnic mi ni sušila al pa kej podobnega. Pri enih labellah namreč sem si zgrizla cele ustnice k se je zacelo neki sušit in lupit.
4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users