Jump to content


Photo

Nega ustnic - LABELLO Pearl & Shine


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (10 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. Odlično (5) (1 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  2. Zelo dobro (4) (1 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  3. Zadovoljivo (3) (3 votes [30.00%])

    Percentage of vote: 30.00%

  4. Slabo (2) (4 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  5. Zelo slabo (1) (1 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2006 - 10:36 AM

Nič posebnega. Ustnice mogoče nahrani, ampak bolj površno, obarva jih rahlo roza, in lepo diši. Embalaža klasična, cena okoli 500 sit. Pomoje ne bom več kupila.

IPB Image

3/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45397 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 November 2006 - 12:38 PM

V istem rangu, kot je labello gold& shine, le da na ustnicah pušča odtenek drugačne barve, jih pa izsuži in se nabira v gubice, da ne govorim, da se je v primeru da jo hraniš na hladnem skoraj nemogoče namazati z njo.

ocena: 2 (čisti podn vseeno ni)
  • 0

#3 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 18 November 2006 - 01:11 PM

na splošno ne maram vazelinov, k ti ustnce obarva sam tole sm vseen sprobala že neki cajta nazaj. ful mi je izsušila ustnce pa tud kr skupi se mi je nabrala na ustncah... edin lepo je dišala kar se spomnm to je pa tud vse. --> 2/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#4 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 November 2006 - 06:43 PM

To je pa blazno slaba labela. Mela samo enkrat in nikoli več. Preveč je pacasta, kremnata in zaradi tega na ustnicah ful grdo zgleda (no, na mojih že).


1/5 down.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 January 2007 - 11:18 AM

Meni pa tale Labello sploh ni tako slab. Namreč včasih je bil drugačen, tudi ovojnina ni bila čisto ista in takrat je bil ta Labello ful slabši ... take čisto svetlo roza barve, presuhe teksture in se je totalno zajedal v tiste ustnične razpoke, da je grozno izgledalo. Danes pa sem ga slučajno spet kupila, ker je bila precej ugodna ponudba (tri evre za dve Labelli, skupaj v paketku tale in Classic) in opažam, da so ga nekoliko spremenili. Je bolj temne roza barve in ima manj tega belkastega shimmra, zato pride na ustnicah bolj naravno in daje (vsaj na mojih žnablih) zelo lep rezultat rahlo rožnatih ustnic z lepim, nevsiljivim sijajem. Negovalna je nekje srednje, vsekakor pa ni za poškodovane in izsušene ustnice.

3/5 (ker ni dosti negovalna, kar je dejansko njena glavna naloga)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 January 2007 - 12:31 PM

Tole labelo sem kupila že lep cajt nazaj, in je nikoli nisem porabila do konca. Še sedaj mi leži nekje v sobi, notri je je še več kot polovica. Na začetku mi je bila kar všeč, posebej barvi efekt te labele, na ustnicah pusti tako fino lepo rozkasto, rahlo svetleče-srebrnkasto barvo. Primerno naprimer tudi za tiste ki sicer ne marajo šmink in močneje obarvanih ustnic.
Kasneje je začetno navdušenje minilo, saj je labela izredno trda, in posledično se težko maže, ti ne lepo zdrsi po ustnicah. Drugi velik minus pa je to, da se je nabirala po gubicah in kotičkiu ustnic, in sicer tako, da si imel čez nekaj časa samo tiste "bele svaljke" po ustnicah, zelo odbijajoče za moje pojme. Labella je tudi definitivno premalo mastna in hranljiva.

Ocena: 2
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 22 January 2007 - 01:26 PM

Povsem nepotreben dodatek..brez negovanja,nek čuden grd izgled-meni povsem nenaraven izpade na ustnicah.Je res nekoliko trd in zato mazanje ni prijetne in pa preveč bleščic nanesemo.
1/5
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 December 2007 - 06:56 PM



Mama mi je kupila tole Labello in ko tukaj berem ocene, sploh ne morem verjeti, da gre za ta izdelek. =) Jaz načeloma ne maram vazelinov od Labello, ampak tale me je pa ful prijetno presenetil. Ni pretrd (zaenkrat ga hranim v sobi, kjer mam vse prej kot toplo, pa ni trd), je zelo lepo mazljiv. Kar se hranljivosti tiče - v namen neke strašne regeneracije je ne uporabljam (v ta namen imam druge proizvode), mi je pa zelo všeč izgled, ki ga pusti na ustnicah - namreč, jih rahlo rozasto obarva in doda čudovit lesk. Pa tudi niti malo se mi ne nabira v gubo, čeprav si jo kar obilno nanesem. Tako da pri meni se je še kar dobro zapisala, vsekakor nisem razočarana. Tudi embalaža mi je všeč, lepa, rozasta, tudi vonja je prijetnega. Po porabi je najbrž ne bom več kupila, tole bom pa s precejšnjo radostjo porabila.


Ocena: 3
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users