Jump to content


Photo

Šminka - MISS SPORTY Lipstick


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2006 - 08:46 AM

Lepi odtenki. Sama imam zelo občutljive ustnice in mi te šminke niso izsušile ustnic, kar je največji plus. Žal pa niso nevem kako obstojne. Cena je temu primerna.
Sama imam odtenka 202 in 032. Predvsem odtenek 032 je mi je izredno lep.
Embalaža je takšna "plastik fantastik" ampak presenetljivo trpežna.

IPB Image

Ocena: 3
  • 0

#2 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2007 - 09:51 PM

Všečno, predvsem zaradi tako različnih močnih barv, vendar meni izsušijo ustnice, pa tudi niso ne vem kako obstojne. Sicer je pa cena ugodna.


Ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 March 2007 - 02:53 PM

Včeraj sem odkrila tole šminco v sestrini zalogi ličil. Imam oba tasvetla odtenka; enega ki je kao kožne barve, in enega zelo svetlo pinki. Nad obema razočarana. Hm. Osebno se mi zdi bolj slabo prekrivna, mislim, taka je, bolj vodena no. Čeprav je po teksturi dokaj trdna. Na ustnicah se ne izkaže preveč kul, in deed. Hitro se nabira v gubice, kar izgleda precej neugledno. Ustnic mi prav nič ne neguje, po nanosu moram nujno uporabit glos. Ne le, da mi ustnic sploh ne obarva tako kot bi si želela, je tudi bolj slabo obstojna. Cena je hecna, na neki online prodajalni slabih 0,45 funtov. Pač, saj ne moraš pričakovat več za to ceno. Morda so bolj močni odtenki kaj bolj pigmentirani, obstojni, tale dva tasvetla sta me krepko razočarala.

ocena: 2/5, čisto zanič vendarle ni. Kupila pa je ziher nebi.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users