Jump to content


Photo

Gloss - MAC Lipglass


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 18 September 2007 - 11:56 AM

Kot verjetno že vsi veste, je MAC zelo kvalitetna kozmetika in isto lahko rečem za njihov Tinted Lipglass. Imam ga v odtenkih "Varnishing Rose", "Lychee Luxe", "Nico" (levo) in "Poetic License" (desno).

IPB Image IPB Image

IPB Image IPB Image

Sploh se ga ne da primerjati z drugimi glossi. Je res nekaj posebnega.
Od drugih glossov se najbolj razlikuje zaradi izjemne obstojnosti!
Preizkušeno prestane tudi bolj obilno večerjo, pri tem pa je barva še vedno intenzivna.

Res je, da je takoj po nanosu mace lepljiv, a še zdaleč ne tako kot kak drug gloss. Sčasoma pa ta lepljivost skorajda izgine.
Ima bolj oljnato teksturo, ki izdatno vlaži in neguje ustnice.

Vonj ima po kremastem vanilijevem sladoledu! njam.gif

Embalaža je zelo elegantna, s klasičnim aplikatorjem.
Porabi se ga zelo malo, saj malenkost zadostuje za cele ustnice.

Dobi se ga v veliko različnih odtenkih.

... ko bi le bil dosegljiv tudi pri nas. blush1.gif

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 October 2007 - 04:04 PM

Tole so eni izmed najboljših glossov nasploh, odlikuje jih ogromno kvalitet in verjamem, da ne bodo razočarali niti tistih najbolj zahtevnih uporabnic. Jaz imam tistega iz linije Tinted Lipglass, gre za bolj pigmentirane oz. dobro prekrivne glosse (nekje srednja do polna prekrivnost), ki jih odlikuje čudovita mazljivost, glossi so izredno lepo negovalni (jojobino olje, vitamin E) in dajejo na ustnicah zelo prijeten kremasto vazelinasti občutek, ki je dobrodošel sploh v mrzlih zimskih dneh, saj ustnice ščiti pred izsuševanjem. So srednje lepljivi, mene to ne moti, saj so zaradi tega tudi nadpovprečno obstojni in se na ustnicah obdržijo kar nekaj ur. Vonj je nežen, nekako vanilijasto-piškotast. Moj gloss je v odtenku Nymphette, ki je točno takšen, kot sem ga iskala - ravno prav rozast, ne presvetel, ne pretemen in vsekakor ne Barbie pink, ampak sofisticiran, z veeeliko zelo drobnega zlatega shimmra.

IPB Image IPB Image IPB Image

Cena se mi zdi primerna kvaliteti, gloss stane 15€. Ovojnina je meni strašno simpatična, enostavna in srčkano majhna, gobica za nanos je kvalitetna.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 November 2007 - 11:01 AM

Imam glos v odtenku Cultured.
[attachmentid=3138]

Zelo pigmentiran, paše v kombinaciji s smokey eyes.
Na začetku se mi je zdel gost in lepljiv, na ustnicah pa ne izgleda tako.
Je zelo obstojen in 'preživi' kavico in pa pijačo. Okus in vonj po vaniliji.

Vsekakor bom (če se pokaže kaka priložnost) kupila v še kakšnem odtenku. Škoda da MAC-a ni pri nas (naj bi bil v bližnji prihodnosti - upam, da čim prej thumbup.gif, ker moj WL je kar dolg).

5/5

Attached Files


  • 0

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 November 2007 - 01:54 PM

Spet razočaranje.

Kupila sem MACov Plushglass (šlo naj bi za prosojne, a visoko svetleče glose) v odtenku Foolishly Fab (light lilac pink with white pearl ).
IPB Image

Izdelek mi je v roke potisnila prodajalka, češ da je edini glos nekoliko bolj lila barve, za primerjavo mi je dala še nekaj drugih, ki pa me niso sploh navdušili (zaradi prazničnega vzdušja v Avstriji v času nakupa, je bil MACov kotiček že kar nekam pomanjkljivo založen), tko da sem vzela tega.
Glos je pravzaprav prosojen, v embalaži še deluje lila, na ustnicah sploh ne. Je nekje srednje svetleč, niti ne preveč obstojen, zelo lepljiv, bleščice so neopazne. Moti me, da je treba kar večkrat pobezat preden spravim zadostno količino glosa na ustnice (pa nimam xtra velikih tongue.gif), v nasprotnem primeru mi morebitno šminkasto podlago samo zabriše, namesto da bi lepo nanesel še sloj svetlečega glosa ermm.gif .Edino kar ga ločuje od večine ostalih glosov na tržišču je kar močen vonj po vaniliji, vsebuje tudi neko mentolasto dražilo; "lip plump effect" v katerega pa pravzaprav nikdar nisem verjela (še tudi zdaj ne).

Pravzaprav sem si pod imenom MAC predstavljala čisto nekaj drugega, čeprav recimo da je v tem primeru očitno šlo za slabo izbiro odtenka/produkta (verjamem da bi bila bolj zadovoljna s katero od drugih linij Lipglassov); čeprav kolikor se same ponudbe tiče, so bolj ali manj vsi odtenki zelo povprečni tako pri glosih (bež, rozikaste variante, nekaj rdečih, ostale zastopane barve se na ustnicah izkažejo kot prosojni glosi), kot senčilih (zopet ogromno "zemeljskih" tonov; rjava, bež, oliva, zlati in opekasti toni, pa ogromno roza in belih stvari, nekaj dimastih za smokey eye). Nasplošno so me izdelki kar razočarali.
Glosu zaradi pretirane cene glede na kvaliteto pripisujem oceno 2 (je uporaben, a ga zagotovo ne bom več kupila, vsaj te linije ne, še Essence glos se mi zdi kvalitetnejši glede obstojnosti in pigmentiranosti... go figure).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users