Jump to content


Photo

Brazilska depilacija


  • Please log in to reply
1266 replies to this topic

#21

  • Guests

Posted 17 July 2007 - 01:02 AM

Joj, mene kar vse boli, ko tole berem. turned.gif
  • 0

#22 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 17 July 2007 - 06:31 AM

huh.gif js se že ene 14 dni psihično prpravljam sam na rihtanje bikini linije, k gremna morje naslednji teden. da bi šla prostovoljno na brazlsko? ohmy.gif i love myself too much.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#23 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 17 July 2007 - 07:26 AM

QUOTE(crna @ 16. 7. 2007 - 21:58) View Post

Samo?! Pol so te povoskali samo spodaj, drugje po telesu (noge, pajske, kaj tretjega) pa ne?


crna,
to se dela čist posebej, depilacijo nog+rok in podpazduhe imam pa jutri ;)
  • 0

#24 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2007 - 07:41 AM

Ej čist vsaka bejba, ki se je opogumila, se je potem spraševala zakaj je tako dolgo odlašala. Tudi če zaboli, traja bolečina par sekund. Za lepoto je pa ja treba potrpet biggrin.gif
  • 0

#25 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 17 July 2007 - 09:11 AM

ja to je zelo odvisno od vsake posameznice. lahko povem ker sem delala v takem centru, kjer smo imeli tudi brazilsko depilacijo. zelo naivno je mišlenje, da boš šla prvič sploh na depilacijo in kar takoj na bikini. bolečine so kar hude, sploh za dekleta ki imajo nizek prag bolečine.. svetujem vam da postopno poskušate z depilacijo.. noge potem pa naprej. rezultati namreč dejansko odtehtajo bolečine.
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#26 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2007 - 09:18 AM

No, to itak...jst mam visok prag bolečine. Na depilaciji sem bla pravič pa sem čist brez problema zdržala. Pa po moje je tut tako...če se pripraviš, da te bo bolelo - potem te bo biggrin.gif
  • 0

#27 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 18 July 2007 - 05:56 PM

sem gledala cenik od cosmetic line in od spa centra... pri spa centru piše da je brazilska 16 in nekej evrov pri cosmetic line pa piše samo skupaj z nogami in rokami... tiste ki ste bile pri cosmetic line kolko vas je stalo? smile.gif
  • 0

#28 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2007 - 06:09 PM

16€ te pride. Ker Če ti že naredijo bikini (ki stane 8€), ti za brazilsko zaračunajo dodatnih 8€ (skupaj torej 16€). Vsaj tako je bilo pri meni, ko sem šla na depilacijo zgornjega dela nog z bikinijem (22€), mi je za brazilsko zaračunala samo dodatnih 8€.
  • 0

#29 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 18 July 2007 - 06:16 PM

hvala smile.gif pa še to bi rada vedla... uno ki so neki lističi Perron Rigot pač da manj boli, manj vraščene dlačiče, za obutljivo kozo bla bla bla... za Spa Center piše da rabijo te lističe... Cosmetic Line pa nič hmm.gif js se odlocam med tema dvema salonoma. Pa mislim da bom sla raje v Spa Center. Čeprav ste za oba salona rekle, da sta ok in da ne boli tolk smile.gif
  • 0

#30 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2007 - 07:40 AM

Za lističe sicer ne vem. Vem pa da uporabljajo čisto naraven vosek (dodan je le glicerol ali neki podobnega, da je zadeva bolj viskozna). Jaz imam drugače dosti problemov z raznimi mozoljčki ob bikini liniji pa vraščenimi dlakami...zaenkrat o tem ni ne duha ne sluha.
  • 0

#31 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 July 2007 - 11:06 AM

Evo jaz sem zbrala pogum in se za jutri naročila na brazilsko depilacijo tongue.gif Upam sicer, da bo šlo, ker imam dlake dolge tam od 0,5cm-1cm in seveda da ne bo preveč bolelo ermm.gif Poročam.

aja pa še to...koliko časa bom poetm približno imela otečeno, rdeče?
  • 0

#32 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2007 - 12:01 PM

Pri meni je minilo do večera.
  • 0

#33 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 July 2007 - 12:05 PM

A pa si se s čim mazala?
  • 0

#34 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2007 - 12:29 PM

Ne, nič. Ona mi je posula z baby pudrom, potem pa mi je dala še en oljček na vatko, da sem se sama namazala tam, preden sem se oblekla.
  • 0

#35 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 26 July 2007 - 08:50 PM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#36 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2007 - 08:59 PM

Minnie, manj boli, kot si misliš. In je vredno potrpet... jst sem bla tam 12.7., torej bo tega že 14 dni. Že od samega začetka NOBENIH pikic pa mogoče mi zdele začenja neki švoh odganjat. Splača se....res...
  • 0

#37 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 July 2007 - 09:00 PM

Brivnik ?


Jaz si že kaki mesec tam spodaj epiliram. Čisto vse. Samo mi je že čisto tečno, ker rabim dolgo časa da vse populim. Imam vmes odmore, ker res ful boli. Odločila sem se, da grem na brazilsko. Zdaj sem našla en salon v Mb, kjer to delajo. Mami hodi tja na voskanje nog pa pravi, da je kozmetičarka zelo prijazna. Samo naročit se še morem, pa grem. =) Me pa zanima:

- Koliko morajo bit dlačice za voskanje dolge ?
- Kako ti oblikuje črtico ? Mislim, a ti tam po sramnih ustnicah pa to vse populi pa črtico pusti samo na gričku al kakoo ? oops.gif
  • 0

#38 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2007 - 09:07 PM

- Dlačice morajo biti dolge minimalno 1mm. Odstopanje recimo 2mm.

- črtico ti oblikuje tako, da ti pridržiš tangice navpično (da ona populi ob liniji), isto ponovi na drugi strani. Ja, na sramnih ustnicah tudi populi. Sam sploh ne boli tolk fajn kokr na gričku (tisto je bilo meni najhuje). Po moje, če ne želiš da ti populi po sramnih ustnicah to preprosto poveš.
  • 0

#39 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 July 2007 - 09:15 PM

To bom jaz tut šla enkrat ! Ampak morem premagat sramežljivost biggrin.gif. Drugače pa glede britvic je meni Gilete Mach 3 (britvica za moške) daleeeeč pred drugimi. Res je noro dobra. Nič izpuščajev !
  • 0
Viens, reste ici!

#40 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 July 2007 - 09:27 PM

Jaz sem imela prej Gilete Mach 3 Turbo. biggrin.gif Eh meni sramežljivost niti ni tak problem.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users