Jump to content


Photo

Elvital - Styliste-Creme Non-Stop Volumen


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2006 - 11:31 AM

Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Propylene Glykol, VP/VA Copolymer, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylparaben. Polysorbate 20, Polyquaternium-16, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Propylparaben, Isobutylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum, Geraniol, Methyparaben, Butylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal

IPB Image
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 December 2006 - 12:10 PM

Te zadeve so moji favoriti. Vse. Ne zlepi in ne obteži las.

Sestavinsko temelji na silikonih, je vlažilno in nič posebnega.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2006 - 12:30 PM

hvala smile.gif
A ustvari prepričljiv volumen?
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 December 2006 - 02:40 PM

TE vijola še nisem probala, tako da ne vem. sem pa probala rdečo in še eno različico. Pa sta se mi zdeli identični.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users