Jump to content


Photo

WISHLIST


  • Please log in to reply
1215 replies to this topic

Poll: Najraje nakupujem: (147 member(s) have cast votes)

  1. negovalno kozmetiko (65 votes [44.22%])

    Percentage of vote: 44.22%

  2. dekorativno kozmetiko (82 votes [55.78%])

    Percentage of vote: 55.78%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 03:04 PM

Evo, še ena nova tema! Tokrat me zanima, kaj si najbolj želite (tako negovalna kot tudi dekorativna kozmetika) in nameravate kupiti, ali pa samo od daleč občudujete.

Moja lista je sledeča:

- Calvin Klein Euphoria parfum
- Tigi Oatmeal & Honey Shampoo
- Tigi Oatmeal & Honey Conditioner
- Tigi Root Boost pena za volumen
- Tigi After Party krema za zgladitev, razelektritev in lesk las

Ker imam v kratkem rojstni dan, so te želje na srečo tudi v kratkem uresničljive. wink.gif

Malo pa me mikajo še naslednje zadeve:

- Make Up Factory All In One Mascara
- Revlon ColorStay Natural tekoči puder
- Guerlain Kiss Kiss Lipstick

Slednja predvsem zaradi fantastične embalaže! oops.gif

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 December 2005 - 03:17 PM

Jaz bolj padam na negovalno kozmetiko, ker dekorativne ne uporabljam tolko. Me pa zanima.. puder spada po negovalno ali dekorativno?
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 03:18 PM

Po mojem mnenju pod dekorativno. Sicer so zdej pudrom že dodane razne vlažilne/hranilne substance in podobno, ampak še vedno je to v prvi vrsti dekorativa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 December 2005 - 06:01 PM

želim si maskaro make up factory all in one mascara in l'occitane toaletno vodico vanilija ali parfum neroli. drugače raje kupujem negovalno kozmetiko, ličim se res minimalno. parfumov mam pa že preveč (5) in pojma nimam, kdaj jih bom porabila ... rolleyes.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 December 2005 - 06:25 PM

Trenutno imam vse in sem zadovoljna.
Če bi mi pa od kod priletel blush od Tartra ali pa Jelly Pong Pong, se pa tudi ne bi branila. smile.gif
Sem pa prav enako udarjena na negovalno kot tudi dekorativno kozmetiko. Še najmanj na preparate za lase (ti so mi španska vas).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2005 - 07:08 PM

jaz sem obsedena z vsem. in zelo rada kupujem vso kozmetiko (dekorativno, negovalno in za lase).
sem pa trenutno opremljena z vsem in celo malo zasičena, zato se pri nakupih nazaj držim (ful je the best feeling, ko kupiš nekaj kar dejansko potrebuješ)!!! smile.gif
  • 0

#7 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 December 2005 - 07:09 PM

Joj, k se ne morem odločit... zakaj ne obstaja še možnost "oboje"? ermm.gif
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 07:12 PM

Ja kaj punce ... a ste tak skromne, da si ničesar ne želite? Sej ni nujno, da tisto potrebujete ampak pač kaj, kar vam je všeč. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 08 December 2005 - 07:26 PM

sploh ne bom razmišlala k pol se sam sama seb smilm, ker se mi zdi da mi skos neki manjka in sm nesrečna biggrin.gif
  • 0

#10 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 December 2005 - 08:39 PM

QUOTE(-supergirl-)
jaz sem obsedena z vsem. in zelo rada kupujem vso kozmetiko (dekorativno, negovalno in za lase).
sem pa trenutno opremljena z vsem in celo malo zasičena, zato se pri nakupih nazaj držim (ful je the best feeling, ko kupiš nekaj kar dejansko potrebuješ)!!! smile.gif

enako...

manjkajo mi mogoče samo maske za obraz, za lase pa ful bi rada kej ekstra za razelektritev las... Tigi ma dobre zadeve (ena za pošpricat, je pa tud za svetleče lase in ful diši - mela včasih, pa je zmanjkal)

  • 0
Posted Image

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 08:40 PM

Tanjci ktero zadeva od Tigija si pa mela?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 December 2005 - 08:44 PM

ti si prava hijena za te zadeve biggrin.gif biggrin.gif

se spomnem, da sem jo še tuki gor na forum limama, ko smo se pogovarjale o stvareh ki ful dišijo... grem mal pobrskat
  • 0
Posted Image

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 08:47 PM

QUOTE(Tanjci)
ti si prava hijena za te zadeve biggrin.gif biggrin.gif

se spomnem, da sem jo še tuki gor na forum limama, ko smo se pogovarjale o stvareh ki ful dišijo... grem mal pobrskat


Ja, sej sem res ... prav grozna sem, ampak si ne morem pomagat. oops.gif Pravi radar imam kar se tiče lasne kozmetike, samo da kdo z besedico omeni kakšen šampon al karkoli s tem v zvezi, pa sem že v elementu ... can't help it. oops.gif biggrin.gif

No dej prosim pobrskaj, bom večno hvaležna! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 December 2005 - 09:18 PM

QUOTE(DiLeMa)
Tanjci ktero zadeva od Tigija si pa mela?


verjetno camera ready - sklepam po tem, da ji dobro diši in da je za razelektritev, na šprico in za lesk.

(upam pa, da me bo letos tut frizer s kakim malim tigi darilom presenetil, ko grem januarja se strišt .... biggrin.gif )
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 December 2005 - 09:28 PM

.

Hm. Čeprav imam vsega čisto preveč (od negovalne, do dekorativne, parfumov), je moj wish list sledeč (sem ziher, da bom ful pozabla stvari):

- L'Occitane: Olive Paste for Hair
- L'Occtane: Almond Milk Concentrate
- Clinique: Simply Body Butter
- Guerlain: Les Meteorites Powder
- Burberry: Baby Touch
- Jean Paul Gaultier: Gaultier2


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 09:30 PM

QUOTE(Jenna)

- Clinique: Simply Body Butter


Tole je baje za popizdit dobro ... glede sestavin, filinga na koži in tudi kar se tiče božanskega vonja ... mora bit pa tudi šokantno drago. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 December 2005 - 09:33 PM

.

Jaz imam tester doma in sem zelo škrta z uporabo. Me je vonj tako navdušil, da sem mogla letet po parfum Simply. biggrin.gif In res je filing na koži božanski, takisto vonj..... pa sestavine so baje odlične. Cena je pa res po moje tam ene 8k, no (klko me spomin ne vara..... sem ga hitro ošvignila s pogledom, ko sem parfum kupovala..... je zraven postavljen). ermm.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 09:36 PM

8k za body butter? Ojej ... to je pa že ekstravaganca. biggrin.gif Koliko ga je pa notr? Zihr kakšnih bornih 200 mL ...

Kolk stane pa parfum Simply?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 December 2005 - 09:43 PM

kot je že rekla jenna, mam tut js vsega dovolj, ampak .... biggrin.gif

tigi:

papayarazzi body wash, body lotion in sugar scrub
creamy dreamy orange body wash, body lotion
oatmeal cookie body wash, body lotion, sugar scrub
catwalk oatmeal and honey šampon in balzam

l'occitane:

medena maska za obraz
olivna pasta za lase
njihova ta mejhna mila za roke umivat
dišečke svečke: mandelj, vrtnica, vanilija

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 09:46 PM

Špela, si me spomnila zdej ko si omenila te negovalne izdelke za telo od Tigija ... a to se že dobi pri nas?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users