Jump to content


Photo

Maskare


  • Please log in to reply
2197 replies to this topic

#21 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 25 June 2004 - 11:47 AM

Kaj DM ima tudi ličila?? Kje si kupila to maskaro?
  • 0

#22 Guest_Nika_*

Guest_Nika_*
  • Guests

Posted 25 June 2004 - 07:39 PM

QUOTE(_tan_)
Kaj DM ima tudi ličila?? Kje si kupila to maskaro?


JP, končno je dal DM ven tudi dekorativno kozmetiko! Majo pa vse, kar majo vsi ostali (laki za nohte, pilice, pudri, rdečila, sence, šminke, glosi...). Sama sem si kupla dve enojni senci - roza&zlato (ena okol 500 sit) pa sta full dobri! Kupla sm tud šminko (600-700sit) in je tud ful fajna. Sicer pa lohk kupiš v vsakem DMu!
Pomoje se splača probat, ker če se zaje..., še zmeri ni take škode kt če se zaje... s kakim dražjim izdelkom!

A, pa maskara se mi zdi, da je bla okol 700 sit...
  • 0

#23 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 25 June 2004 - 07:50 PM

Super! Ravno danes sem se pogovarjala s kolegico, ki je ful pohvalila DM-jevo kozmetiko. Bom probala. Tan
  • 0

#24 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 28 June 2004 - 10:29 AM

tud jaz sm ze sprobala DM-ov lak za nohte, zdi se mi da imajo kar lepo izbiro, bil je okoli 550sit. Edini problem k se mi je zdej je, da si moram dvakrat nanes lahk, da dobim takšno barvo kot je drugače v glažku(vzela sem roza lak). Moda so malo bolj razrecene barve ali kaj podobnega?! Drugače pa sem zadovoljna ;)
  • 0

#25 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 June 2004 - 04:13 PM

Hej

A je Dm-jeva kozmetika na kakšnih stojalih v DM ali samo na policah, ker še nisem zasledila njihove kozmetike. rolleyes.gif

Včasih pa vzamem njihove proizvode za tuširanej od Balea.

LP N
  • 0

#26 Guest_Nika_*

Guest_Nika_*
  • Guests

Posted 29 June 2004 - 07:53 AM

Na takih stojalih je, kot je vsa ostala dekorativna kozmetika. Sicer se pa linija imenuje S-he, embalaže so pa v sive/prozorne, ce ti bo kej v pomoč wink.gif
  • 0

#27 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 June 2004 - 03:35 PM

QUOTE(Nika)
Na takih stojalih je, kot je vsa ostala dekorativna kozmetika. Sicer se pa linija imenuje S-he, embalaže so pa v sive/prozorne, ce ti bo kej v pomoč wink.gif


Hvala, bom bolj pozorna. Je pa res, da bolj malo kupujem v DM-ju.

LP N
  • 0

#28 anneta

anneta

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:brežice

Posted 11 July 2004 - 01:57 PM

QUOTE(Nadi)
Vem katero misliš, od Nivee je- žal je še nisem testirala.

oops.gif

Lp Nadi


Tole od Nivee Lash Revolution imam jst in sem zelo zadovoljna laugh.gif ! Mascara zelo lepo podaljša trepalnice, meni je pa še posebno všeč, ker ne zlepi trepalnic in nimam občutka metlic.
  • 0
Ne trudi se preveč, najlepše stvari se zgodijo, ko jih najmanj pričakuješ.

#29 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 13 July 2004 - 02:47 PM

Meni je tud vsec ta maskara Jade fulln' soft in dm-mova kozmetika je tudi super, barve lakov so mi vsec in glosi laugh.gif
  • 0

#30 Usher_jewa

Usher_jewa

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:Laško

Posted 17 July 2004 - 09:09 PM

jaz pa trenutno uporabljam manhattan mascaro waterproof maximum volume.je kar wredu,naredi lepe trepalnice in jih zaviha.mogoce je samo za odtenek prewec mokra in se malce predolgo susi.
  • 0
it´s the simple things in life we forget;you hear her talking but don´t hear what she said;why do you make something so easy so complicated;searching for what´s right in front of your face but you can´t see it...

#31 Dina

Dina

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 29 July 2004 - 02:51 PM

Tudi jaz imam Niveino Lash Revolution in sem zadovoljna z njo, zadnjič pa sem dobila Lorealovo Double Extension, ki ima dve krtački, najprej se namažeš z belo potem pa še s črno in učinek je res super biggrin.gif Ta Lorealova maskara mi ful povdari in podaljša trepalnice, tako da od sedaj naprej kupujem samo še to, ker je res najboljša kar sem jih kdaj sprobala.
  • 0

#32 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 29 July 2004 - 08:39 PM

Lancomova Magnificils je bila res odlična stvar, še boljša pa je Diorjeva Ultimeyes... najmanj, kar si želim, je nova maskara, ki se packa in trepalnice spremeni v kosmate pajkove nožice. ženske smo pač arahnofobične laugh.gif
  • 0

#33 anja991

anja991

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:kranj
  • Interests:skoraj vse

Posted 13 August 2004 - 04:19 PM

Živjo!

Sm še bl nova pr vsem tem,... oops.gif in nekako ne morem prenašat maskare, ker mam filing, da se mi bodo oči skup zleple, če bom imela nekaj časa zatisnjene.Tud barvico si komaj nanesem, ker me tako žgečka-pa mi ful paše,...a ste se tega ve navadle, pa vs zdej ne žgečka več al vs nikol ni?

(S)mejte se laugh.gif
  • 0

#34 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 August 2004 - 05:47 PM

Meni osebno pa je najljubsa Yves Saint Laurent. Prej sm uporabljala vse mozne maskare, ampak od kar sem to probala mi ni skoda niti enega tolarja.
Lep pozdrav vsem wink.gif
  • 0

#35 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 August 2004 - 06:11 PM

QUOTE(anja991)
Živjo!

Sm še bl nova pr vsem tem,... oops.gif in nekako ne morem prenašat maskare, ker mam filing, da se mi bodo oči skup zleple, če bom imela nekaj časa zatisnjene.Tud barvico si komaj nanesem, ker me tako žgečka-pa mi ful paše,...a ste se tega ve navadle, pa vs zdej ne žgečka več al vs nikol ni?  

(S)mejte se laugh.gif


Navadiš se smile.gif

LP N
  • 0

#36 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 13 August 2004 - 06:24 PM

jz pa pravim tko, da se je najprej treba navadit kupit pravo maskaro in jo pravilno nanest......so maskare, ki ti resnično oči zlepijo in na tak neprijeten občutek se ne moreš navadit......

kupi si maskaro, ki ni prevč mokra, pa tudi ne presuha......naj ti bo pri nakupu predvsem pomebno da je ščetka lepa, za začetek se izogibaj maskaram za povečanje volumna, in nanesi le en sloj....če želiš lahko dva, ampak najprej se ti more prvi sloj posušt,....s svinčnikom pa počaki da se navadiš na maskaro....:-))))))
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#37 obnohtna kozica

obnohtna kozica

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:Koper

Posted 16 September 2004 - 07:56 PM

Jaz osebno sem prav rahlo obsedena z kupovanjem in preizkusanjem maskar, ker sem precej zbircna in rada poudarim oci. Do sedaj sem imela 'Shisiedo'(nisem sigurna, da se tako napise) oops.gif , ki je bila malo drazja, lepo je ovila trepalnice samo ni mi bila vsec ker se je cež cas zacela luscit blink.gif . Potem sem kupila 'ta gumijasto' od Nivee, ki se mi zdi se najbolsa, ker trepalnice lepo razdeli in ti jih ne lepi ceprav ti jih ne naredi 'prav dosti' ce razumete. Tko da zdaj razmisljam o nakupu maskare, ki ti trepalnice podvoji, pa nevem ce je to dobra ideja saj sem ugotovila, da se pravzaprav z vsemi maskarami nekako enako namazes.Ce imas redke, tanke in povrh vsega se kratke trepalnice ti jih po mojem nobena 'cudezna' maskara ne more spremenit v idealne wink.gif . Tako, da se bom verjetno zadovoljila z nakupom klasicne volumenske maskare. biggrin.gif
  • 0

#38 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 September 2004 - 07:42 PM

Jaz imam zelo dolge trepalnice, ampak bolj redke in sem seveda zmeraj hotela goste, goste in še bolj goste. Zato sem vedno kupovala maskare za volumen in menda še v življenju nisem imela dveh istih maskar, zmeraj sem kupila drugo, da ja najdem tako, ki me bo 100% zadovoljila. Rezultat? Ni je. ermm.gif
Ampak! Sem se pa sprijaznila in naredila en tak kompromis sama s sabo. Torej, ugotovila sem, da mojim trepalnicam najbolj ustrezata dve maskari- MaxFactorjeva 2000 Calorie in pa Lorealova Lash Architect in predvsem, če ju uporabljam izmenično- enkrat eno, drugič drugo (pa ne zdaj po nekem urniku, ampak pač kakor se spomnim- par dni ena, pa pol par dni druga, čist odvisno, katero pač pograbim). Zakaj, me ne vprašat, ker so moje trepalnice ful čudne in bi kar plesale po svoje, zato jih moram fejst dresirat. cry.gif

Sem si pa enkrat za ful mali denar kupila Avonovo rjavo Color Trend (za menda 500sit) in jo imam zeeelo rada tako za čez dan, kadar imam bolj "rahel" make-up. smile.gif

Uh, kaj vse zganjamo, da bi bile lepše... oops.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#39 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 30 September 2004 - 12:36 AM

Od letosnjega poletja izbiram maskaro tudi glede na material embalaze.
Za krasen pogled sem si letos izbrala Lancomovo Eternicils in po vsakem nanosu sem se prepricala, da je bila RES vredna svoje cene... DOKLER mi lepega dne ni padla na tla in ker je bila keramicna, je seveda sla na tisoce - no, pretiravam - na dva kosa. cry.gif NAUK zgodbe je: drzi se plastike!!!
  • 0

#40 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 08 October 2004 - 10:21 AM

A je katera ze probala od Loreala Panoramic Curl maskaro?
Zadnje case je ful reklam pa me zanima ce se splaca poskusit.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users