Jump to content


Photo

Krema / lotion / mleko za telo


  • Please log in to reply
555 replies to this topic

#441 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 07 August 2015 - 03:51 PM

A je katera že kdaj imela Vichy Ideal Body Serum-Milk? Mnenja?

 

ideal-body-vichy-allabea.jpg


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#442 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2016 - 08:34 PM

Po nogah imam nekaj flekcev, ki so ostali po "reševanju" vraščenih dlak, mažem s kremo za obraz Bioderma sebium global (s salicilno kislino). Bi znalo pomagati, ima katera izkušnje?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#443 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 May 2016 - 04:00 PM

Opažam, da mi videz kože takoj pod vratom, nad prsmi, ni všeč :-) Kar malo se je postarala, se mi zdi, sploh zjutraj izgleda tako pomečkano... S čim bi si jo negovala, imate kaksen predlog?
  • 0

#444 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82180 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 May 2016 - 04:18 PM

Jaz se tudi po dekolteju včasih namažem kar s kremo/body butterjem, ki ga sicer uporabljam za celo telo. Pa redni pilingi. Nasploh opažam, da imam probleme s kožo po dekolteju in hrbtu samo pozimi - zaradi kurjenja in tuširanja s pretoplo vodo. Poleti imam ful lepo in čisto nič suho. Drugega kot hranljive kreme itak ne moreš uporabljati.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#445 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 May 2016 - 04:56 PM

Hvala ti! Odslej bom malo več pozornosti posvečala temu delu telesa. Pravkar sem si naredia piling (sicer s pilingom za obraz, ker drugega trenutno nimam) in se namazala s karitejevim maslom.
  • 0

#446 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2016 - 05:47 PM

Negujem podobno kot Jina - vsakodnevno si kremo za obraz razmažem po vratu in delno po dekolteju, temeljito si pa dekolte namažem s kremo za telo (trenutno Afrodita Jojoba oil) po vsakem tuširanju.
Pilingiram v sklopu pilinga telesa (enkrat na 14 dni do enkrat mesečno) s soljo in olivnim oljem.
Nezanemarljiv faktor so tudi sončni/UV žarki zato okoli vratu vedno nosim velike rute, šale.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#447 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82180 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 May 2016 - 05:48 PM

Lahko se kdaj namažeš tudi s kremo za obraz, sploh če uporabljaš kakšno anti-aging. Pa če imaš bolj odprto majico, obvezno SPF.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#448 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2016 - 07:37 AM

Danes zjutraj sem ugotovila, da si dekolte našpricam tudi s tonikom za obraz. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#449 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 May 2016 - 07:05 PM

Evo, tooo! Neki takega sem imela v mislih, sem šla prej kupit en tonik v drogerijo... Natura Siberica, zaenkrat je fajn :-)
  • 0

#450 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2016 - 10:05 PM

:D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#451 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26153 posts

Posted 03 May 2017 - 09:39 PM

Kaksni se vam zdijo Palmer's produkti? Gledam na iherb in so dokaj privlacih cen in ocen. Potrebujem nekaj vlazilnega za tusiranje in losjon za telo, ki bo primeren tudi za prihajajoce toplejse mesece. Garniejev mango mi je vcer po ucinku ampak mi smrdi.
  • 0

#452 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82180 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 May 2017 - 09:43 PM

Par stvari sem kupila za mami in ji je bilo vse super, ima pa zelo suho kozo. Priporocam body butterje, mleko in piling. Jaz imam ze drugo kremo za roke s karitejem in sem ful zadovoljna. Tudi disi bozansko. Narocam pa na Feelunique in iHerb.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#453 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26153 posts

Posted 03 May 2017 - 09:44 PM

Kje se bolj splaca? Super, hvala za info :)
  • 0

#454 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82180 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 May 2017 - 09:46 PM

Nisem primerjala, so pa na obeh straneh dostikrat se znizane stvari. Vrzem v kosarico, kjer narocam. :)
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#455 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26153 posts

Posted 04 May 2017 - 03:10 AM

Sem potem tako naredila in narocila prek fu.
  • 0

#456 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14923 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 29 July 2017 - 09:23 PM

LRP - lipikar lait losjon. Naslednjic poskusim se lipikar baume ap+. Garnier ponucam do konca, potem nepreklicno sedlam na tega, ker je odlicen! Uporabljava ga oba z malim, nima vonja, super mehka koza, lepo se vpije, super tekstura losjona...mega, res. Nasplosno karkoli poskusim od lrp sem navdusena.
Njihova krema za roke je edina, ki mi ohranja roke tudi pozimi taksne kot poleti - brez ran, suhih zaplat in razpokanosti.
  • 0
 

#457 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82180 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 July 2017 - 09:33 PM

Jaz pa poleti sploh ne prenesem krem za telo, ker mi je ponoci se bolj vroce. :/ Imam pa vseeno suho kozo, tako da kaksni lahki losjoni tudi ne pridejo v postev (pa se lepljivi so ponavadi), in mi razen rednih pilingov ne preostane drugega. Srecnice tiste z normalno kozo po telesu.
Imam pa poleti kljub potenju popolno kozo na dekolteju in hrbtu, kar se mi zdi svojevrsten fenomen.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#458 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 July 2017 - 09:46 PM

Jaz se letos mazem z marmelado od Afrodite. Pa nima nobene veze s tem, da bi kombinirala s sončenjem, sam kul mi je pač :-)
  • 0

#459 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 July 2017 - 09:03 AM

Jaz imam obupno občutljivo kožo na nogah in komolcih (vse me srbi in potem, ko se razpraskam, peče) in potem po celem telesu kombiniram losjon za telo ali kokosovo olje in gel aloe vere pa je znosno. Za res obupno stanje imam pa neko mazilo iz konopljinega olja in ful pomaga. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#460 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 November 2017 - 08:33 AM

A obstaja kaksno maslo za telo, ki bi bilo podobno Baleinim, ki jih ocitno nimajo vec (tista trsa z vonjem kakava, oresckov...). Nekaj bolj z naravnim, prehrambenim vonjem.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users