Jump to content


Photo

Doživetje


  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#21 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 November 2005 - 03:33 PM

Velja, vi se pa v miru igrajte Čarovnika iz Oza twisted.gif
  • 0

#22 Bister

Bister

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Basel
  • Interests:vse

Posted 27 November 2005 - 03:58 PM

Povsem se strinjam z tabo punchka,seveda imaš pravico razmišljat in verjet po svoje.Sploh nimam namena,da bi koga hotel prepričevat,da bi moral verjet v kaj ne verjame.
Tudi jaz ne verjamem vsega,nisem naiven in se nedam zlahka prepričat.
SPREJMEM ALI ZAVRŽEM,se pa ne norčujem.
  • 0
Lahko bi si bili blizski,a vendar smo si zelo tuji.Skušajmo se spoznat in zbližat.

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 November 2005 - 04:11 PM

Bister nisem se norčevala. Povedala sem svoje mnenje: torej da se mi zdi to "nategarija". To je to. Če te je to prizadelo se ti opravičujem.
  • 0
Viens, reste ici!

#24 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 November 2005 - 04:13 PM

QUOTE(Bister)
Povsem se strinjam z tabo punchka,seveda imaš pravico razmišljat in verjet po svoje.Sploh nimam namena,da bi koga hotel prepričevat,da bi moral verjet v kaj ne verjame.
Tudi jaz ne verjamem vsega,nisem naiven in se nedam zlahka prepričat.
SPREJMEM ALI ZAVRŽEM,se pa ne norčujem.


sej je to tut nardila, sej smo vsi, s tem k smo izrazili svoje mnenje, pa nej bo to *pikica* : buce,
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#25 Bister

Bister

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Basel
  • Interests:vse

Posted 27 November 2005 - 04:29 PM

Ni se mi treba opravičevat.Kod sem že dejal vsakdo ima pravico dat svoje mnenje.
Moje mnenje je:z izražanjem prestavljaš samega sebe.Mislim,da ste se kar vredu prestavli.Pa brez zamere.
  • 0
Lahko bi si bili blizski,a vendar smo si zelo tuji.Skušajmo se spoznat in zbližat.

#26 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 27 November 2005 - 04:46 PM

Pikica kar se tvoje mame tiče a jo imaš ali ne veme samo midve. Kako se te dotaknit pa ne bom ti povedala kajti to ni zate. OPROSTI. Ni bil moj namen tak da bi te kjer koli prizadela. Imaš prav za svobodno izražanje kot vsak izmed nas ni pa prav norčevanje iz ljudi. Vsak ve v kaj verjame. S tem pa ne da nobenemu pravico se norčevat ali podcenjevat ljudi, ki napišejo pravo življensko iskušnjo. Kar je doživel bister vem, da mu ni bilo lepo pri srcu lahko bi trdila da ga je bilo tudi naskrivaj strah. Kajti trdim da ni to prijetno gledat ali doživljat. Razen v primeru, da traja priprava vsaj en mesec na tako delo, kot je izganjanje zle duha-hudiča. Takrat je bolj ublaženo in pripravljeno s tem, da človeku daješ tako moč ki premaga vse in normalno zaživi. Vsak otrok si želi brezbrižnega življenja in veselja tako kot ta deklica.
Toliko za enkrat
LP
Venesa
  • 0
Življenje je lepo a vendar prekratko,zato sprejemaj vsak dan posebej, ki ti je podarjen.

#27 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2005 - 04:50 PM

hehe, ne vem kaj naj rečem... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#28 Bister

Bister

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Basel
  • Interests:vse

Posted 27 November 2005 - 05:17 PM

Hmm,težko je izbrat iz tvojega kehetenja kaj misliš.Men bol ta tvoj kehet deluje cinično.
  • 0
Lahko bi si bili blizski,a vendar smo si zelo tuji.Skušajmo se spoznat in zbližat.

#29 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 November 2005 - 05:43 PM

Venesa, ne, ne veva samo midve. to vem samo jaz in moji bliznji. iz nobenega se nisem norcevala, samo izrazila sem svoje mnenje. kaj ce je pa bilo to, kar je Bister dozivel, samo zaigrano? ne vem, in me tudi ne zanima, tukaj sem koncala. brezveze se kej pises, ker se ne mislim ubadat s tem vec. najdi koga drugega, ki bo prenasal tvoje pokroviteljske poste. LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#30 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 November 2005 - 06:23 PM

Biser, kako ste ugotovili da ima puncka v sebi demona?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#31 Bister

Bister

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Basel
  • Interests:vse

Posted 27 November 2005 - 07:24 PM

Nisem jaz ugotovil.Že pred leti so jo vozili v Frankfurt k REIKI,ki je po poklicu astronaut in se je preselil v Ameriko.On je domneval,da bi lahko bil vzrok DEMO.Jasnovitka je ugotovila da ni nič drugega kod zli duh in ugotovila tudi od kod prihaja in zakaj.
  • 0
Lahko bi si bili blizski,a vendar smo si zelo tuji.Skušajmo se spoznat in zbližat.

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 November 2005 - 07:34 PM

Iz kje pa si, Bister? To ne sprašujem zaradi nekega skritega vzroka, ampak v pisanju opažam precej slovničnih napak.
Kar se pa teh duhov tiče - kdor verjame, naj, kdor pa ne, pa tudi ne. Ziher okoli nas (fizičnega sveta) še nekaj je, naj si pa vsak zase razlaga, kaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 November 2005 - 08:41 PM

Saj v profilu lepo piše Basel. smile.gif Švica ...
  • 0

#34 Bister

Bister

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Basel
  • Interests:vse

Posted 27 November 2005 - 10:16 PM

Že v OŠ nisem preveč imel rad slovnice,morda so to posledice.Bom jih skušal popravit,seveda,če bom jih znal.Hvala za razumevanje.Kraj od kod sem ni niti toliko pomemben,res pa je,da sem bil že večkrat v Baselu-lep kraj.
  • 0
Lahko bi si bili blizski,a vendar smo si zelo tuji.Skušajmo se spoznat in zbližat.

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2005 - 10:25 PM

Joj, na kakšne nivoju se odvija pogovor v tej temi ... kar slabo mi je. rolleyes.gif Napadat človeka samo zato, ker je napisal neko zgodbo (o tem ali je resnična ali ne, ne bom razpredala ... bi me še kdo napadel tle gor) in ker ima malo drugačne poglede na določene stvari, je absurdno.

A vas je strah al kaj? rolleyes.gif Posmehovanje je odraz omejenosti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 November 2005 - 10:35 PM

Bister :


No upam da se puncka pocuti veliko boljse in vse najboljse ji zelim.

A te smem vprasat se samo tole.. Vzrok?Obstaja dolocen vzrok zakaj je imela v sebi tistega duha?Saj je sele puncka.Obstaja moznost da so starsi povezani s tem?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#37 Bister

Bister

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Basel
  • Interests:vse

Posted 27 November 2005 - 11:20 PM

Ja,deklica je povsem sedaj normalna,zdrava.Kot njeni vrstniki,ima še nekaj navad razvade.
Ta gospa je vrnila njene starše v prejšnje življenje(nekateri spet tega nebodo razumeli-nemorem pomagat)in ugotovila od kod je izvor in zakaj je Marjana imela tega zlobnega duha.Ne bit razočarana,zakaj in od kod ti nemorem raskrit je zasebnost,lahko samo povem,da je šlo za eno vrsto maščevanja-ČRNA MAGIA.
Ja kje pa nas lahko najbolj prizadene,če ne pri otrocih,ki jih imamo najbolj radi in so naše bogastvo.
  • 0
Lahko bi si bili blizski,a vendar smo si zelo tuji.Skušajmo se spoznat in zbližat.

#38 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 November 2005 - 11:46 PM

QUOTE(DiLeMa)
Joj, na kakšne nivoju se odvija pogovor v tej temi ... kar slabo mi je. rolleyes.gif Napadat človeka samo zato, ker je napisal neko zgodbo

No, no, počasi, počasi, tudi Bister ni ostal nikomur nič dolžan, pravzaprav je bil prvi ki je malo zdravega štosa zamenjal z žaljenjem, ampak ni pomembno ... idea.gif Jaz naprej delam potičke, oni se pa igrajo čarovnika iz Oza in vsi smo veseli biggrin.gif
  • 0

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 November 2005 - 07:41 AM

QUOTE(sajk)
Saj v profilu lepo piše Basel. smile.gif Švica ...

Joj, sem tupa. Sploh nisem pogledala. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 November 2005 - 09:59 AM

QUOTE(sajk)
QUOTE(DiLeMa)
Joj, na kakšne nivoju se odvija pogovor v tej temi ... kar slabo mi je. rolleyes.gif Napadat človeka samo zato, ker je napisal neko zgodbo

No, no, počasi, počasi, tudi Bister ni ostal nikomur nič dolžan, pravzaprav je bil prvi ki je malo zdravega štosa zamenjal z žaljenjem, ampak ni pomembno ... idea.gif Jaz naprej delam potičke, oni se pa igrajo čarovnika iz Oza in vsi smo veseli biggrin.gif


Sicer je meni zadeva bolj delovala kot posmeh, ampak ... that's just me, I guess. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users