Jump to content


Photo

SOSTANOVALCI


  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#41 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2010 - 11:17 AM

ojoj to je grozn! enkrt je blo na 24. ur, da sta neka srba tak na glas seksala, da so mogl sosedi klicat policaje pa gasilce, ker so misl da se koleta. mnda je šou dedi u zapor zaratt tega celo
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#42 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 January 2010 - 03:19 PM

QUOTE(*simoncy* @ 21. 1. 2010 - 10:45) View Post



Glih sm se spomnla ob tem na sosede v bloku, ki so nad nami: OMG, TO PA JE GLASNOST - pri seksu namreč smile.gif Tko enkrat tedensko si mal bol prvoščta in je dretje ko da bi se klala, ne seksala.. po mojm mata kkšen poseben feštiš - kaki biči al kej podobnega laugh.gif

Ej, 1x na teden si pa človek menda lahko privošči. Vsaj ni vsako noč po par ur skupaj.
Kje pa si ti? biggrin.gif

Pri fantu imajo tudi ene nore sosede v bloku. Ej ti se ne znajo sploh pogovarjat normalno - stalno se žena dere na otroke, res stalno.
Mislim da ima dva nevzgojena mulca in vsak dan se pol neki na nnjiju dere, moža pa sploh slišat ni nikol. Prou tamaladva jo npijeta k vampirji. Sam sej si je sama kriva.
No, pol pa midva brcava steno, oz. se na steni učiva borilnih veščin. biggrin.gif Da jih utišamo seveda.


Se pa spomnim kake dve, tri leta nazaj se je pa pri nas v bloku tudi nekaj kurvalo. Ena dva sta se vsako noč spravila "k stvari" in to tako neverjetno nna glas... Mislim slišal se je, kot da bi bla direkt na cesti. LOL Pol se je pa, tako nenadoma kakor se je začelo, tudi končalo. Šmant biggrin.gif.

Sicer jaz baš študentskih prigod nimam tolko na spisku, ker živim doma, sem pa prisostvovala parim destruktivnim žurom, pa ene dve poletji sva z eno kolegico s faxa stalno skup čepeli.


Se spomnim ene njene cimre, ki je še med poletjem (beri: julija, avgusta) ostajala v LJ. Zakaj - da se je lahko v miru učila.
Jaooo gde ti je život ženooo. biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#43 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26383 posts

Posted 21 January 2010 - 03:22 PM

Pa se jpri nas v bloku se tud hodita dva kurbarit, že neki časa. Sam se ju nič ne sliši, samo včasih se ju vidi, ko posamično prihajata odhajata, ful urejena poslovna obadva, pa če ju srečaš jima je vedno ful nerodno, prav uno ne moreta skrit, da je nekaj prepovedanega.
  • 0

#44 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 January 2010 - 03:32 PM

Lol biggrin.gif .


Pri nas je, ko sem bla ful mala, no, v sosednjem bloku, ena ženska ful svojega moža maltretirala. Enkrat ga je zaklenila v stanovanje čez dan, pa ni mogel nikamor, ker mu je dala rešetke na vrata od njegove sobe. Pol je pa čez okno splezal na streho (poševno streho ima naš blok), pa to v 4. nadstropju. Je hotel skozi eno zračno okno na hodnik prilest, pa je blo okno premajhno, pol je pa obtičal na strehi. So ga gasilci dol potegnili. biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#45 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2010 - 04:06 PM

^^

blink.gif laugh.gif


QUOTE(Šuša @ 21. 1. 2010 - 10:39) View Post

haha takrat ko so punce šle žurat ven, je mela ona svoj žur s fantom notr.


Sej so potem ostale punce rekle, da se je se enkrat potrdil rek, tiha voda bregove dere. biggrin.gif


QUOTE(*simoncy* @ 21. 1. 2010 - 10:45) View Post

Aja pa kar se preprog tiče: sm sam jst tko nehigienična in jih tut drugi perete vsak teden? oops.gif


Ma, kje, ne perem preprog vsak teden, ne ga lomit, kje se mi pa da. smile.gif Posesam, stresem, OK, ce se kaj polije potem vrzem v stroj, ampak sem ful pazljivo bitje, redko kaj umazem.
Kar se tice pranja na splosno - tudi jaz vrzem kaksno rec samo v pralni stroj, ampak to zato, ker se bojim, da bi mi pobarvala ostalo perilo.

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#46 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22413 posts
  • Gender:Female

Posted 24 January 2010 - 12:32 PM

Jaz stanujem v študentu. Za to sem se odločila, ker ko sem šla v MB nisem čisto nikogar poznala in nisem imela s kom iskat stanovanja. Ni mi žal, čeprav sem imela večinoma same bedne cimre. Ko sem prišla, sem se v roku 1 leta 3x preselila in menjala 6 cimer.
1. cimra - z njo sem bila samo nekaj mesecev, potem pa se je morala izselit, ker ni naredila pogojev (pozabila se je prijavit na edini izpit, ki je je še manjkal za pogoj). Na polici je imela nastavljen lubrikant in lisice. Enkrat mi je razlagala, da njenega tipa ful boli, če ga je z lisicami priklenila na radiator v tej sobi in ga je zato morala z najlonkami privezat...kot da me me to ful zanima - NOT huh.gif
2. cimra je bila Turkinja na izmenjavi. Z njo sem tudi bila le nekaj mesecev in se niti nismo dosti vidle, ker je non stop žurala.
3. cimra - ko sem se vselila v njeno sobo sem takoj opazla, da notri ful smrdi. Prezračevala sem, pokurla ful dišečih palčk, pa nič ni pomagalo, niti če sem vsak dan zračila. Na koncu sem ugotovila, da je to njen telesni vonj in vonj njenih oblek. yucky.gif Ko sem naslednji teden po vselitvi prišla nazaj, sem opazila, da mi je liste, ki sem jih imela nalepljene nad pisalno mizo prestavila čisto na drugo stran, ker so segali 1 cm čez črto na njeno stran. laugh.gif Še isti teden me je napadla, da ji z bulerji hodim po postelji. Na njeni črni posteljnini so bili neki prašni madeži in me je obtožila, da sem jaz to naredila in da so še njene kolegice prišle preverit in so ugotovile, da so to stopinje mojih bulerjev. blink.gif Enim socimram so te iste babe na vrata nametale krompirjeve olupke in neke take fore, pa enkrat so mene in moje prijateljice kao na skrivaj obmetavale z vodnimi baloni. Njihovo okno je bilo edino odprto in še skrivale so se...res neopazno. Kot bi ble stare 6 let. Po manj kot 1 mesecu sem se nekega dne, braz da bi ji sploh kaj povedala, odselila.
4. cimra - enkrat je zvečer kar brez gat hodila po sobi. Kasneje sem izvedela, da je seksala z mojo 1. cimro. blink.gif Potem mi je bilo vse jasno, zakaj je bila takrat brez gat in zakaj si ji preoblačila tangice kar v sobi pred mano.
5. cimra - tudi nisem bila dogo z njo, ker ni naredila letnika. Ta je bila daleč najboljša do takrat, edina napaka je bila ta, da ko je enkrat začela govorit, ni več nehala. Ko je začela nek dogodek opisovat, je šla v vsako malenkost in to je trajalo in trajalo. Vsakič, ko sem jo kaj vprašala, mi je bilo potem žal, ker sem jo morala v nedogled poslušat. smile.gif
6. cimra - s to sem pa zdaj že tretje leto in se na srečo fajn razumeva. Včasih me moti edino to, da ima vse stvari ful nametane povsod in da na glas gleda filme, ko se učim.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#47 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 24 January 2010 - 12:37 PM

Prva in četrta! ohmy.gif laugh.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#48 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82703 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2010 - 12:42 PM



Lol, odfuk.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#49 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 24 January 2010 - 05:53 PM

Haha, men se bi zmešalo. To je edini razlog, zakaj nisem hotla v študenta, ker nikol ne veš, kaj boš dobil. laugh.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#50 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 24 January 2010 - 06:01 PM

[quote name='Marmelada' date='24. 1. 2010 - 12:32' post='680615']
5. cimra - tudi nisem bila dogo z njo, ker ni naredila letnika. Ta je bila daleč najboljša do takrat, edina napaka je bila ta, da ko je enkrat začela govorit, ni več nehala. Ko je začela nek dogodek opisovat, je šla v vsako malenkost in to je trajalo in trajalo. Vsakič, ko sem jo kaj vprašala, mi je bilo potem žal, ker sem jo morala v nedogled poslušat. smile.gif



Moja cimra tudi govori, govori in govori down.gif . In govori popolnoma brezvezne stvari. Večinoma gre samo do trgovine in mogoče 2x na teden na faks. Si lahko predstavljate, kako ji mora biti dolgčas blink.gif




  • 0
Vedno je bolje obžalovati nekaj, kar smo storili, kot pa nekaj česar nismo!

#51 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 24 January 2010 - 06:04 PM

Haha, Marmelada! No, me veseli, da si koncno nasla v redu sostanovalko! Jaz bi najtezje prenasala tretjo in peto, vse ostalo bi slo lol. laugh.gif Tezko prenasam neprijetne vonjave (res, na bruhanje mi gre ob slabih zadahih ipd..), otrocje finte in ljudi, ki v neskoncnost razpredajo (pomoznosti o nekih cisto brezveznih stvareh, ki nikogar ne zanimajo yawn.gif ).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#52 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14811 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 January 2010 - 08:12 PM

Jst začnem nervozno prestopat, po nekaj minutah težko držim očesni stik, nato začnem s prsti brkljat po stvareh in na koncu letijo aha, a res, oo, aha, ja kr avtomatično iz mene.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#53 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 24 January 2010 - 08:33 PM

Jaz sem pa lahko precej casa pri miru, samo ponavadi tezko drzim oci odprte (sploh, ce se razlaganje dogaja v poznih vecernih urah) in tezko sem pozorna, ves cas si mislim, daaaaj ze povej nooo! biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#54 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 24 January 2010 - 08:58 PM

Tole mi je ful zanimivo brat, ker sama nikol nisem bila v kakem študentskem domu ali čem podobnem. Si nikakor ne predstavljam, da bi morala z nekim tujim človekom skupaj živet. Mam preveč svojih for ipd, da bi bilo to sploh izvedljivo. Že sam pri sobi bi se zataknilo, js ne prenesem, da je še kdo drug v moji sobi, razn mene. Edino to, da maš s partnerjem skupno spalnico, to mi je ok. Pa še to tak-tak. Mi2 z mojim fantom se včasih skor "stepeva" med spanjem, ker on ful smrči in gre meni to ful na jetra, ker me zbudi.

Drug velik problem bi bila kopalnica, meni bi se to ful gablo, da bi jo morala kr z enimi babnicami delit! Big NO GO!!
Pa to k ma vsak svoje muhe okol pospravljanja.. Eni ful lahko živijo dobesedno v svinjaku, js sam da je malo razmetano živčnega staknem. Pri meni more bit vse skoz tipi-top, da se js dobr počutim.

Mnja, kot se lahko vidi js ful ne bi bla dobra sostanovalka, ker ne bi zdržala z mano pomoje prov nobena. Plus to, gredo mi na jetra babnice, ki skoz neki blebetajo in pri katerih se vse vrti okoli nakupovanja.

Bo pa še zelo zanimivo, ko se bova mi2 z M. selila,,, Zna bit tud kaka vojna ala vojna zakoncev Rose, hec!
Js sem itak gestapo, on pa tud, sam da misl da ni... Tko, da to bo tud še zelo zanimivo!!!
  • 0

#55 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 24 January 2010 - 09:29 PM

QUOTE(luci @ 24. 1. 2010 - 20:58) View Post

Js sem itak gestapo, on pa tud, sam da misl da ni...


laugh.gif

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#56 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 January 2010 - 09:43 AM

Bom še enkrat napisala - če bi se bile primorane prilagajati, bi pač se, in pika, izjave v stilu: nikoli ne bi mogla živeti v študentu, so mimo. In četudi bi vače cimre bile vam popolno nasprotje, če bi se ve, in tudi one, bile pripravljene malo prilagoditi na skupno življenje, bi vse šlo.

Pri nas smo bile 4 punce, vsak teden je druga čistila, vse smo se s tem strinjale; kadar je bilo študijsko obdobje nismo žurale, oz. smo šle ven, nikoli v apartmaju. Povzetek: če gre za odrasle punce, voljne prilagajanja, se VSE DA.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#57 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2010 - 09:48 AM

^^

yes.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#58 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26383 posts

Posted 25 January 2010 - 09:51 AM

In pri nas se ne da, ker je ena pritegnjena! Resno briga njo, če mam jaz zjutraj ob pol6 za vstat, ona se bo glasno smejala do 1h, pa telefona ne na dat potiho, pa vsedno zvečes sms-e dobiva. Pač jaz ne morem spat in sem jo že fulkrat opomnila, pa je samo z očmi zavijala!! Pa daj no, sej zastopim, če se gre žurat, pa da je ful ljudi, da je hrup, ne pa da zarad ene same ne moreš spat!! O čisščenju sploh ne bi. Zadnjič mi je dopi*** sem počistla in so me vse gledale, ko da mam pretres!
  • 0

#59 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 January 2010 - 09:55 AM

Ja, saj te razumem, jaz sem imela srečo glede tega, da smo se dejansko zelo razumele, in se spoštovale med sabo.

Nekaterim marsikaj ni jasno, niso ustvarjeni za skupno življenje, kar pa še NE pomeni, da morajo vedno svojo voljo uveljavljati, in mora biti vse po njihovo. Pogovorit se je potrebno, na začetku, če ne pa kakšen ultimat postavit. Naredi seznam za čiščenje, naj bo na vidnem mestu, in to je to, če ne počisti tisti teden, ko je na vrsti, se jo opomni. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#60 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26383 posts

Posted 25 January 2010 - 09:57 AM

Pri nas je seznam, pa delo je tako razporejeno, da tista, ki je na vrsti ne čisti celega stanovanja, ampak je tedensko čisšenje na 4 razdeljeno, ampak kdo ma jajca koga opomnit. Sej veš, če ti kaj ni prav pa čisti! Fak of, sej pravim, da mi je res do vrha svinjarije. Še tisti dve ko sta bli pridni, se jima letos ne da več.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users