Jump to content


Photo

Johnsons Soothing Naturals izdelki


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#41 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 24 April 2007 - 05:51 PM

tiste, k uporabljate losjon: kako se kej obnese na koži?
js razmišljam o nakupu, ker mam izjemno presušeno kožo, zgleda, k bi bla ene 50 let stara blink.gif
torej, a bi bil za zelo suho kožo?
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#42 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 24 April 2007 - 06:21 PM

ej men je ta krema fajn, takoj se vpije v kožo, koža je res že po parkratni uporabi bolj elastična. Res deluje ta kremca.
Včeraj ko sem šla spat , sem pa mal razmišljala o vonju, in sicer vonj ima po plavi Johnsons kremi, z ful lepim vonjem po oljkah, res neverjetno diši. biggrin.gif
  • 0

#43 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 April 2007 - 06:35 PM

Meni je to zadnje čase najljubša krema in bo ostala moja stalnica. Ni za totalno izsušeno kožo, ampak za normalno do suho.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#44 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 24 April 2007 - 06:49 PM

Sonchika kje se mažeš z njo?
  • 0

#45 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 April 2007 - 06:57 AM

Jaz imam losjon za telo in se mažem z njim po celem telesu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#46 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 01 May 2007 - 10:01 AM

Jaz sem v Sparu kupila losion za telo, ampak nima takih sestavin kot so napisane na prvi strani, ampak identične temu http://www2.lepa-si....h...&hl=penaten.
sad.gif hmm.gif Hm, a ve imate pa sestavine kot so na prvem izdelku, ko ga je Jenna prilepila?
  • 0

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 May 2007 - 11:44 AM

Očitno gre za 2 različni zadevi. Ta je modr barve, tisti, ki si ga kupila v Sparu, pa oker.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 01 May 2007 - 12:28 PM

Ja, embalaža je taka
IPB Image
sestavine pa od modrega
  • 0

#49 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 01 May 2007 - 12:34 PM

ja js sm šla tut zdele prevert na mojem in so sestavine take kot v modrem, embalaža je pa tale nova. a je blazna kvalitativna razlika med novimi in starimi sestavinami?

  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 May 2007 - 12:46 PM




Gre za različna izdelka isto poimenovane linije Soothing Naturals. Eno proizvaja Penaten (modra pakunga), drugo pa Johnson's (oker/zelena pakunga). Zadevi sta sestavinsko zelo podobni, jaz sem v svoji oceni Johnson's lotiona malo primerjala s Penatenovim.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 01 May 2007 - 01:06 PM

jenna, na mojem johnsons baby soothing naturals nourishing losionu so enake sestavine, kokr so v onem penatenovem. in moj je oker zelene barve, identičenm onemu na slikci zgoraj.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 May 2007 - 01:09 PM

Ups, to sem pa potem orenk zabrkljala. Jaz sem mislila, da je za oboje isti proizvajalec.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53

  • Guests

Posted 02 May 2007 - 05:06 PM

Saj je. Penaten tut Johnsons proizvaja.
  • 0

#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 May 2007 - 05:09 PM



Ja, samo vseeno gre za dve različni liniji... Penaten in Johnson's baby.
Jaz zdaj primerjam oba losiona... pa sta res sestavinsko povsem enaka. Ampak po hranljivosti in konsistenci pa nista. Očitno je razlika v razmerju sestavin, čeprav je zaporedje le-teh enako.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 02 May 2007 - 05:14 PM

al je pa en zajebu pr tisku sestavin na nalepke laugh.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 May 2007 - 05:16 PM


hehe

No, če ne bi sprobala obeh izdelkov, bi se mi zdelo weird, zakaj takorekoč 2 totalno ista izdelka... ampak ker se po hranljivosti kar razlikujeta, bo očitno držalo to, kar sem zgoraj napisala.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 07 May 2007 - 10:09 AM

sm se pozanimala biggrin.gif

"Glede Soothing Naturals losijona in ostalih izdelkov pa sledeče: v Sloveniji trži proizvajalec Johnson&Johnson blagovno znamko Johnson's Baby, medtem ko je naziv blagovne znamke na primer v Nemčiji Penaten. Zato se pojavljajo izdelki Soothing Naturals v izvedbah Penaten in Johnson's Baby. Mi kot distributer imamo samo Soothing Naturals v Johnson's Baby izvedbi in jih ne tržimo kot Penaten."
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 May 2007 - 10:12 AM

QUOTE(pinga @ 7. 5. 2007 - 11:09)  
Mi kot distributer imamo samo Soothing Naturals v Johnson's Baby izvedbi in jih ne tržimo kot Penaten."

Ja to ne bo držalo, če pa je na voljo v Sloveniji za kupit tudi Penaten! :-)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 07 May 2007 - 10:15 AM

najbrž je drug uvoznik, ki uvaža penaten. al kva? čeprov res tko čudn piše.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users