Jump to content


Photo

Krema iz polžje sline!


  • This topic is locked This topic is locked
54 replies to this topic

#1 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 29 July 2006 - 10:52 PM

Joj, kaj takega! Pravkar sem obrnila na Prvo TV in tam vidim tv prodajo - kremo za obraz iz polžje sline bljak!IPB Image

Proti aknam, gubam, za revitalizacijo.
A sanjam al kaj?

No, to je bilo malo OT. Bolj za šalo kot zares, Sončika ali kaj vemo o tej sestavini?
IPB Image

Aja, pa še slikca kot dokaz, da je vse čista resnica.
IPB Image
  • 0

#2 Dominika

Dominika

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Kozmetika, branje, izdelava nakita in še kaj....

Posted 30 July 2006 - 11:53 AM

Pa menda je temu ne verjameš?
So pa tudi taki, ki se bojo še danes s polži naribali....vse za lepoto biggrin.gif .
  • 0

#3 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 30 July 2006 - 11:56 AM

polžje sline p0omagajo pri bradavicah,namažeš in čez nekaj ur ni sledu o bradavicah
  • 0

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 July 2006 - 12:10 PM

1. Že zaradi ljubezni do živali se ne bi mazala z polžjo slino.
2. Slika je fejk, ker to vidim iz 15 metrov.
3. Bullshit je to.
  • 0
Viens, reste ici!

#5

  • Guests

Posted 30 July 2006 - 12:28 PM

Jao, pa kaj se bodo še spomnili.

OT: Nekje sem prebrala, da naj bi bil prvi (jutranji) urin full dober za kožo na obrazu (pogoj je, da ne ješ mesa). A bi si katera urin na obraz napackala vsako jutro? biggrin.gif biggrin.gif :tongue6:
  • 0

#6 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2006 - 12:35 PM

Takoj po dežju je treba ven, polovit male počasneže in si jih namazat na obraz laugh.gif
A morajo biti s hišico ali brez?
  • 0

#7 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2006 - 02:02 PM

Katie,to o urinu sm pa jst v eni knjigi prebrala :evil4: Ja no,pa naj proba kdor če...Mene živo s tem na koži ne bojo dubil biggrin.gif .Tale kremca pa rolleyes.gif .Bogi polžki,za en kozmetični drek,ki niti ne pomaga,so moral umret sad.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2006 - 05:43 PM

Urin je vbistvu bolj čist kot karkoli kar daješ vase (hrana, pijača), saj telo posrka iz tekočine vse za telo uporabne stvari, ostale pa itak uničijo telesni sokovi, oz. črevesna flora. V urinu tako ostanejo samo še za telo nerabne (odpadne) snovi, ki pa v primeru ponovnega zaužitja ne morejo povzročiti nikakršne škode, ker jih telo samo spusti skozi.
Tak da je v bistvu ful brezveze zgražat se nad telesnimi izločki rolleyes.gif , ki so dejansko bolj prečiščeni škodljivih snovi, kot hrana in pijača, razen v primeru, ko je "lastnik" urina okužen s kako boleznijo, ker se tudi bakterije zadržijo v urinu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 30 July 2006 - 05:45 PM

QUOTE(Katie)
Jao, pa kaj se bodo še spomnili.

OT: Nekje sem prebrala, da naj bi bil prvi (jutranji) urin full dober za kožo na obrazu (pogoj je, da ne ješ mesa). A bi si katera urin na obraz napackala vsako jutro? biggrin.gif biggrin.gif :tongue6:


Če deluje proti mozoljem biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#10

  • Guests

Posted 30 July 2006 - 05:59 PM

QUOTE(crna)
Urin je vbistvu bolj čist kot karkoli kar daješ vase (hrana, pijača), saj telo posrka iz tekočine vse za telo uporabne stvari, ostale pa itak uničijo telesni sokovi, oz. črevesna flora. V urinu tako ostanejo samo še za telo nerabne (odpadne) snovi, ki pa v primeru ponovnega zaužitja ne morejo povzročiti nikakršne škode, ker jih telo samo spusti skozi.
Tak da je v bistvu ful brezveze zgražat se nad telesnimi izločki rolleyes.gif , ki so dejansko bolj prečiščeni škodljivih snovi, kot hrana in pijača, razen v primeru, ko je \"lastnik\" urina okužen s kako boleznijo, ker se tudi bakterije zadržijo v urinu.


Jaz se nič ne zgražam nad samim izločkom (v tem primeru urinom), ampak če samo pomisliš na vonj urina, potem ne vem, če ima kdo ravno veselje imeti to na obrazu. biggrin.gif Ali pač? ;)
  • 0

#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2006 - 06:32 PM

Vonj urina malo vleče na vonj plastike in usnja zato ima dosti ljudi fetiš na te stvari, ker urin hitro povežejo z izločki splonih žlez. Malo za info pač.
Ima pač nek svoj vonj, ki naj bi odražal stanje tvojega telesa, sej vsi vemo, da se pred določenimi dnevi v mesecu, ali pa pred in med kako boleznijo ta vonj spremeni. Pa tudi osebna higiena tu dosti pripomore k neizrazitosti vonja. Mene moj vonj ne moti. Zdej na obraz si nanašat urin bi bilo pa bolj ali manj dosti bolj "zakomplicirano", kot pa uporaba kakega tonika ali gela (si predstavljaš da zjutraj loviš urin v šalčko, si vsa polulana in šariš po kopalnici za krpico da si urin naneseš gor) biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12

  • Guests

Posted 30 July 2006 - 06:37 PM

Ja, v bistvu niti ni tako zakomplicirano. Namesto tonika pač natočiš vsako jutro svežega. biggrin.gif Samo je pa ena razlika - tonika si ne spereš z obraza, medtem ko si obraz, namazan z urinom, po nekaj minutah spereš.

Ampak a si predstavljate to situacijo: si zjutraj naneseš urin na obraz in se vrtiš po kopalnici in pride tvoj dragi s poljubčkom za dobro jutro! biggrin.gif biggrin.gif Bljak! ermm.gif biggrin.gif
  • 0

#13 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 30 July 2006 - 06:47 PM

Pa še brezplačen bi bil tonik iz urina, nikoli ga ne zmanjka, vedno ga imaš pri roki, pa še na živalih ni testiran! ...zdej sm malo zabluzila biggrin.gif , če ugotovijo da deluje proti mozoljavosti, bo vredno poskusiti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bodo testi katera hrana+pijača naredi urin najprimernejši za boj proti mozoljem... OK, zdej sm pa res zabluzla ermm.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#14

  • Guests

Posted 30 July 2006 - 06:50 PM

Zdaj smo pa res čisto OT. biggrin.gif biggrin.gif

Ej, za mozolje res ne vem, ampak naj bi deloval (urinov tonik) proti staranju oz. proti nastanku gub.

Zdaj bom pa res nehala, ker slutim, da me bo nekdo tepel, ko bo prišel z morja nazaj. :laughing5: :laughing5:

Nazaj k polžji slini. ;)
  • 0

#15 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2006 - 06:53 PM

Ja, samo za nucanje urina piše da ne smeš jest mesa...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#16 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2006 - 10:27 PM

Potem ga pa jaz lahko prodajam, če ga katera hoče biggrin.gif
  • 0

#17 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 31 July 2006 - 10:02 AM

No, ko je že govora o čudaških 'sestavinah', ali ste tiste bolj mlade že slišale za v 80. in 90. letih tako zelo opevano placento?
Pa veste kaj je to?
  • 0

#18 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 July 2006 - 10:08 AM

Placenta je posteljica
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#19 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 31 July 2006 - 10:32 AM

Ja,res. Ampak hotela sem rečt, namazat si jo na obraz - nagravžno!!!
  • 0

#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 July 2006 - 11:13 AM

Ahahahaha .. laugh.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users