Jump to content


Photo

Balea


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#41 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 10:01 AM

Ja alkohol pokvari res vse.Izsuši ti lase.
  • 0

#42 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 26 June 2008 - 10:14 AM

evo tegale sem najdla......drugi je pa isti, sam rumen, pa ne vem točn zakaj je že...sestavin pa ne najdem...škoda, k me res zanima:((

Attached Files


  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 June 2008 - 10:17 AM

Tega sem jaz tudi imela. Obnese se super, ker ni premasten oz. pregost, pa lepo zgladi lase, samo tisti alkohol pa res ni najbolj fajn. So boljše Tigi Dream Drops.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 26 June 2008 - 10:28 AM

Ja no, ful je dobr drgač, pa noro diši, ampak pol k pa pogledam na etiketo pa.... rpg.gif

Ej, nikjer ne najdem fotke od Avona-spreja za lase?? A ve ktera pomagat....
A Belea pol za lase tud ni tok fajn?? Tle ste ga tko čudn ocenile spet.....enkrat je bil pravi, pol spet ne...da ma parfume, pa malo zaščite..... blink.gif
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#45 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 10:31 AM

kk čudno?smile.gif
Ima avokadovo olje, nekaj UV zaščite..mislim da tud pantenol.Fajni je.Mislim da smo ga ocenle da je fajni.

Od Avona je pa v temi Sestavine.Napiši Avon...na prvi strani je že(se mi zdi biggrin.gif)
  • 0

#46 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 26 June 2008 - 10:33 AM

Ne vem zakaj mi zdej ni poslal.....v glavnem, napisala sem da nikjer ne najdem od avona spreja za zaščito las, če ve ktera pomagat???? Pa za Baleo zaščto za lase, tud zdej ne vem, sem brala oceno, enkrat je kul, pol spet ne...pol kr dve varijanti obstajata.....tko da zdej pa res ne vem.......al ja al ne?? blink.gif
A ma zaščito dobro al nima mal preveč parfumov????

Jaz sem mal čudna...sorryyyyyyyyy

Ja dilemma pravi, da ima nekaj malega Uv zaščite in da jo moti, da je zelo parfumiran??
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#47 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 10:41 AM

Ja močn vonj je je kr.Vleče nekak na sonce, na plažo, malo sadja zraven.Vredu je ampak močen.

Evo avon:http://www2.cudovita.si/tabla/index.php?showtopic=9527&hl=
Balea:
http://www2.cudovita...h...79&hl=Balea



  • 0

#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 June 2008 - 10:43 AM

Ja, meni je od Revlon Professional najbolj všeč. Avon se dobi samo preko kataloga oz. preko zastopnikov, tako da ta verjetno odpade. Balein je pa res preveč parfumiran, pa sestavinsko nekaj srednjega, ampak je vseeno v redu in ga lahko kamot nabaviš in uporabljaš. Pa še brez silikonov je, kar je meni zeeelo všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 26 June 2008 - 12:58 PM

No, zdej sem si naročila Tigijevo zadevo smooth&shine kao zaščita pred likanjem in Tigi OH balzam...........jaz upam, da bo no sad.gif če ne bo, se na vaju obrnem laugh.gif
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#50 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 26 June 2008 - 02:12 PM

Tej sprejčki od Revlona majo vsi silikone?
  • 0

#51 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 02:19 PM

Mislim da Baby.Mal pa lahk pregrešiš ; )
Sej pa enkrat na teden uporabiš čistilni šampon pa je vse okej.
  • 0

#52 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 26 June 2008 - 02:28 PM

No, hvala. smile.gif Sej se ne tko grozno izogibam silikonov. smile.gif Bolj me je zanimalo, da niso ravno polni tega. smile.gif
  • 0

#53 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 June 2008 - 07:55 PM

A nima tut Keune enega spreja za zaščito pred soncem? Ampak ni ocenjen, vsaj najdem ga ne. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users