Jump to content


Photo

Brazilska depilacija


  • Please log in to reply
1266 replies to this topic

#101 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 July 2007 - 09:34 PM



Tudi jaz sem mislila, da ne bom preživela totalnega pipanja (ker sem prišla do zdaj zgolj do polovice)... ampak gre. Stisneš zobe... pomisliš, kak bo kasneje fajn, pa gre. In si kasneje nase prav ponosen! Da ne omenjam, kak je fajn, ko gladka in nič pikajoča lula kar traja in traja... =)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#102 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2007 - 09:36 PM

Pol se ti pa vse vname in vraste pod kožo. Raje se pobrijem, pa ko bo čas za to skočim v salon da me oskubijo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 July 2007 - 09:50 PM



Vnelo se mi ni nič, samo en dan je pač občutljivo. Vraščanja dlak pa med nogami nisem opazila, pa sem se že nekaj cajta pipala (en del, kot sem že omenila). Opazila sem ga zgolj zgoraj, tam, ko je črtica. Tam pa si še naprej mislim pipati, ne glede na to.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2007 - 05:16 PM

evo. sem se naročila v cosmetic line. v sredo popoldne. pa, da vidimo!!!! (upam, da bom preživela!)
  • 0

#105 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 06 August 2007 - 05:37 PM

Poročaj pol!

Jaz sem v Mb komaj našla en salon, ki dela brazilsko. Pa še to je cena 30€ ? To je drago ne ? ohmy.gif
  • 0

#106 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 07 August 2007 - 10:06 AM

QUOTE(-supergirl- @ 6. 8. 2007 - 18:16) View Post

evo. sem se naročila v cosmetic line. v sredo popoldne. pa, da vidimo!!!! (upam, da bom preživela!)


Seveda boš preživela. So zelo prijazni tam smile.gif .
  • 0

#107 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2007 - 06:24 PM

vem. sem že bila tam na voskanju nog in bikinija. ne pa na brazilski.
  • 0

#108 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2007 - 05:13 PM

evo me! sem preživela. 10 minut in konec. boli skoraj nič, ni prijetno, ampak se da zdržat!
  • 0

#109 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2007 - 05:25 PM

sej sem rekla smile.gif no biggie biggrin.gif
  • 0

#110 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 August 2007 - 05:33 PM



Jaz sem si jo glih dans spet nardila. Od prejšnjič mi je zraslo pol manj dlak. Krasno! Zaj bo pa res en cajt mir.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#111 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 08 August 2007 - 06:08 PM

QUOTE(Jenna @ 8. 8. 2007 - 18:33) View Post

Jaz sem si jo glih dans spet nardila. Od prejšnjič mi je zraslo pol manj dlak. Krasno! Zaj bo pa res en cajt mir.

Nikoli napisala, a misel je bila zmeraj ista: ti si psihič!

Sama si epiliram le okolico (toliko, da se ne vidi izpod gat), ostalo pa z žiletko. Že po venerinem griču me tak boli, kaj šele, da bi si čez ustnice vlekla z mašino! ohmy.gif Pa drugače se mi ne zdi, da bi ravno mela nizki prag bolečine... hmm.gif ---> zaključla, da si ti čudna, in ne jaz laugh.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 August 2007 - 06:14 PM



LOL, morda sem čudna, a imam neizmerno gladko lulo. twisted.gif
Ej, jaz ti rečem - dolgo sem jaz si pipala isto, kot ti. Pol pa sem si mislila - če jih tlko preživi pipanje, ni vrag, da še ne bi jaz. Pa gre. Se preživi. In predvsem - SE SPLAČA!!!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2007 - 01:44 PM

Ni se mi dal vsega za nazaj brat pa zdej nism najbolj dojela, a to hodš v salon, da ti nardijo al si sama s čim to depiliraš. Dej če se ti da, prosm še enkrat napiš!
  • 0

#114 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2007 - 02:32 PM

Jenna je mazohistka in se depilira sama, ostale pa hodimo na voskanje v salone biggrin.gif
  • 0

#115 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 09 August 2007 - 03:42 PM

Jap, Jenna dela to z depilatorjem. =)
  • 0

#116

  • Guests

Posted 11 August 2007 - 07:38 PM

lala kateri salon si našla??
  • 0

#117 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 14 August 2007 - 02:48 PM

Pozdravljene!
Po premisleku sem se le odločila za brazilsko pa me zanima če katera pozna kakšen dobr salon na območju Gorenjske, ker nebi hodila ravno v Ljubljano (amapk če bo treba bom pa tudi tja šla tongue.gif )
Hvala za odgovore smile.gif

LP
  • 0
We must let go to live on.

#118 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 August 2007 - 03:02 PM

Pomoje je v Kranju ziher več kot en dober. Pa če se ne motim je ena omenjala nekje na Bledu? Mal poglej nazaj po temi.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#119 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 14 August 2007 - 04:41 PM

Sem šla še 1x temo pregledat pa nism nič zasledila huh.gif bi mi pa zelo prav prišlo če katera ve kje na Bledu delajo ker sem iz Bleda pa še nikjer nisem zasledila da delajo brazilsko hmm.gif .
  • 0
We must let go to live on.

#120 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 14 August 2007 - 05:37 PM

poskusi še v temi Britje tam dol, tam je tudi nekaj govora o tem smile.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users