Jump to content


Photo

Prečiščena naravna glina - za piti!


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2011 - 07:34 PM

...Majhen dobronameren nasvet za vse, ki bi rade prečistile kožo in telo od znotraj: odločite se za 3 tedenski prečiščevalni ciklus z naravno prečiščeno glino. Po nasvetu neke starejše gospe, katere koža izgleda fenomenalno dobro za njenih petdeset let, sem tudi sama začela s pitjem in moram reči, da se koža resnično prečisti in revitalizira. Pa nasploh za organizem je zelo dobrodejna..lahko jo piješ največ 3 tedne, potem pa moraš prenehati. Tako da to služi zgolj res zgolj razstrupljevanju.
Priprava je enostavna. Zvečer raztopiš eno čajno žličko gline v 1dl vode, premešaš in pustiš stati do jutra. Nato še enkrat premešaš in spiješ vse, razen usedline seveda..
Priporočam! smile.gif
  • 0

#2 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2011 - 08:26 PM

Za to sem pa že slišala.
Kje se pa kupi to glino?
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 March 2011 - 08:37 PM

Ašičeva npr. Ima prav Čisto glino v prahu z istimi navodili za pitje, kot omenja g.m. Sanolabor in druge natur trgovine. Sem pa že večkrat zasledila, da imajo ljudje glavobole po pitju.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#4 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2011 - 09:20 PM

Btw: o pitju gline je ze (bilo) govora v tej temi:

http://www2.cudovita...=...st&p=821888

;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 March 2011 - 11:54 AM

Glavobol lahko imaš samo zaradi dehidriranosti. Glina pa še na sebe veže vodo, tako da si lahko še bolj dehidriran.
Jaz sem jo nekaj časa pila za želodec in je imela učinek - obenem sem tudi jemala zdravila, ampak je vse skupaj prej minilo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2011 - 06:00 PM

Ja, jst bom zopet naredila 3 tedensko kuro. Mi kr sede.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#7 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10436 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 March 2011 - 11:34 PM

Jaz sem do zdej naredila dve 3-tedenski kuri, čez kakšen teden bom spet začela. Moja koža ni nič drugačna, opazila nisem niti mal napredka, med pitjem gline sem mela mal težav s prebavo, ker me je zaprl... mi je pa glina ful vplivala na beli tok, od takrat ga nimam več!
  • 0

#8 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 14 August 2014 - 07:36 AM

Včeraj sem po dolgem času šla po glino, da bom zdaj to kuro izvedla. Enkrat sem jo že pred nekaj leti. Tokrat sem kupila neko zeleno glino v Sanolaborju, prejšnjič sem pa od SITIK d.o.o, kjer je gor Ašič narisan.

 

Jaz sem mislila tudi glino spiti, ne samo njeno vodo. Menda je tako bolj učinkovita.

 

Bi jo pa zaradi nožničnih problemov, če bo imela slučajno kakšen vpliv.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users