Jump to content


Photo

Krema / serum za obraz


  • Please log in to reply
3448 replies to this topic

#3081 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2018 - 12:21 PM

Ima katera rozaceo in priporoča kakšno kremo, ki pomaga? Ena kolegica ima težave s tem in išče ustrezno kremo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3082 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2018 - 10:28 AM

Rabim malo pomoči :)

 

Lani sem uporabljala Origins Energy-Boosting gel moisturizer, sploh za čez poletje se je krasno obneslo in sem imela lepo kožo po uporabi. Razmišljam o ponovni nabavi, ampak ker ni ravno med cenejšimi produkti me zanima, če je sestavinsko sploh ok...drugače bi rajši vzela potem tisti Vitamin C serum od Derme (samo prav vitamin C imam tudi od TO trenutno).

 

 

 

Origins-Ginzing-Energy-Boosting-Moisturi


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3083 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2018 - 11:14 PM

Ima katera rozaceo in priporoča kakšno kremo, ki pomaga? Ena kolegica ima težave s tem in išče ustrezno kremo.


Marmelada, Ancka hvali njihove kreme (za dermatitis sicer), namešajo tudi glede na določeno težavo, če sem prav razumela:
http://skinfairytale.si

Jaz ravno dobila Atopicbalm (dermatitis na koži spodnjega dela nog), bomo videli, kako se bo obnesel, prvi vtisi so dobri.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3084 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2018 - 08:25 AM

S. ima po mojih ugotovitvah dishidrozo na rokah. Testirava eno njihovo kremo. Poročam o uspehih :)
  • 0

#3085 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2018 - 10:56 AM

Rabim malo pomoči :)

 

 

Res nobena ?  :ph34r:


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3086 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 31 July 2018 - 11:31 AM

Jaz se ne spoznam tolko, da bi kaj pametovala lahko. Če bi rada kaj z vitaminom C mogoče poskusiš z seromum od Cadea Vera Rose Perfection, na sosednjem foromu je bil ocenjen, da ima zelo dobre sestavine. Jaz ga zdaj par dni uporabljam, pa mi je zaenkrat precej všeč. Stane 15€ v Mullerju. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3087 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2018 - 02:50 PM

Hvala! Si bom pogledala. :) Moram sestavine preučiti.

 

Aaaa zdaj vidim, da je to tista zlata fensi embalaža. Waw, zgleda kot za 50€ :D

 

AQUA, GLYCERIN, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, VITIS VINIFERA SEED OIL, C12-15 ALKYL BENZOATE, TOCOPHERYL ACETATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, STEARIC ACID, CITRIC ACID, CARBOMER, DISODIUM PHOSPHATE, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE, ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3088 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2018 - 08:51 AM

Ta serum ima precej dobre sestavine, ravno prebiram o tej obliki vitamina C. Derma E mi gre h koncu in bom naslednjič vzela tega.

Tudi Origins krema nima slabih sestavin, ampak po moji oceni pa ne tako dobrih, da bi bila res vredna cene.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3089 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 04 August 2018 - 09:12 AM

Kateri je ta? Meni gre tudi derma e h koncu. Ga uporabljamo za pike zuzelk ker takoj preneha srbet.
  • 0

#3090 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2018 - 09:24 AM

Saj piše, od CadeaVera Rose Perfection.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3091 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 04 August 2018 - 09:45 AM

Emily, vsa tista etericna znajo biti drazeca.
Kaj pa Cerave PM, je katera probala? Zdaj je tudi na LF.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3092 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 August 2018 - 10:50 AM

Jaz sem gledala to Origins pa me tudi malo motijo EO. Sicer bi jo uporaljala ponoči. 

Vsakič imam probleme, kaj vzeti s sabo v ročno prtljago, ker je Derma E čisto prevelika.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3093 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2018 - 12:13 PM

Jaz imam v ta namen mini plastične embalaže, predvsem za čistilne izdelke, za kremo se pa tudi da dobit mini lončke.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3094 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 August 2018 - 12:18 PM

Jaz tudi tako naredim, sploh s čistilom. Za kremo imam pa ponavadi kakšne testerje/mini pakunge.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3095 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2018 - 06:52 PM

Pomojem bom potem rajši res ta Vitamin C vzela od CadeVera in ne od derme.

 

Kaj pa Cerave PM, je katera probala? Zdaj je tudi na LF.

 

To imam tudi na wishlisti da kupim za pozimi. 

 

Mah toliko je teh stvari.  :surrender:


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3096 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 August 2018 - 06:56 PM

Meni je Derma E tako dober, da sploh ne razmišljam, da bi vzela kakšen drug C-vit. CadeVera embalaža v živo sigurno izgleda cheap.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3097 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 August 2018 - 09:24 PM

Meni izgled embalaze ni ravno top faktor, glavno kaj je noter.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3098 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 August 2018 - 09:33 PM

Meni je nevsecna embalaza faktor samo v primeru, ce obstaja alternativa z boljso, pa prakticnost mi je tudi pomembna.
Tukaj je ocitno, da so hoteli dati vtis high-end produkta pa jim ni najbolje uspelo. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3099 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2018 - 09:34 PM

Za 15 € je vseeno, če izgleda cheap :D Meni je Derma E kul, ne pa tako bombastična, da me ne bi mikal tudi ta. Še posebej, ker ga ni treba naročit z drugega kontinenta.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3100 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 August 2018 - 09:38 PM

Vseeno je skoraj enkrat drazji od Derma E, ker ga je samo 30 ml.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users