Jump to content


Photo

Zewa - Kids


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (4 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 October 2006 - 06:34 AM

IPB Image


Solidni robčki, so nežni, a za moj skrajno občutljiv nos premalo - a to so itak vsi, tako da jim to ne morem šteti v posebno pomanjkljivost. V mojih očeh je njihova prednost pred večino ta, da so manjši in tako primerni za transport naokoli po torbicah. So v navihanih (vsaka pakunga ima tudi napisan moder rek =) ), pisanih pakungah (so pač za otroke), cena za paket, kjer je noter 10 paketičev (kateri vsebujejo 10 robčkov), pa je zmerna - ne vem točne cene, po moje je tam okoli 600 sit.



Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 11 November 2006 - 11:55 AM

jst pa odkar sem jih začela uporabljati se ne ločim več od njih:9 vedno so v torbici z menoj kam grem..kot si rekla so priročni ker so mali...lušni so mi ker so na njih narisani mali "slončki in drugo"..
najbolši so..
5
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 December 2006 - 10:48 PM

Meni so fini za kaj pobrisat, pa za kaki make-up popravit, ampak za prvotni nemen pa mi niso fajn, ker, tako kot je Jenna rekla niso dovolj nežni za preobčutljiv nos, kakeršen je pravtako moj. Super pa so, ker so majhni in seveda posledično nadpovprečno primerni za potovanja.

4/5
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users