Jump to content


Photo

Weleda - Salt Toothpaste


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 09:59 PM

.

Zanimiva zobna pasta, ki vsebuje sodo in razna zelišča. Predvsem se je treba (poleg nepenjenja) navadit na okus, ki je sprva grozljivo ogaben. Slan. Tudi barva paste je bolj ali manj neprivlačna, takšna zdrizasto rjava. Jaz sem se je stežka navadila (moja še vedno omiljena je tista "bronhi" z ognjičem), ampak zdaj pa kar gre. Vsebuje tudi mini zrnca, ki delujejo kot nek nežen piling za zobke. Jih temeljito očisti. Pusti tudi prijeten, svež okus v ustih.
Cena malo pod tisoč sit (če me spomin ne vara, je v Muellerju točno 950 sit), embalaža simpatična!

IPB Image


Ocena: 4 (eno piko odvzemam zaradi resnično neprijetnega okusa)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 31 August 2006 - 09:22 PM

Izražam strinjanje glede okusa. Pri naši hiši si nihče noče umivat zob z njo biggrin.gif Je pa zelo drugačna od "nenaravnih" zobnih past in zdi se mi da svežina ne traja tako dolgo. Rjava barva pa je naravnost odbijajoča.

4/5
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users