Jump to content


Photo

Mozolji zaradi KT?


  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#101 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25316 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 February 2006 - 06:58 PM

joj, punce, dejte nehat k me bo strah ratal menjat tabletke ermm.gif js sm jih dobila (diane 35 namrec) zarad izredno neurejenih 'rdecih dnevov' in sm zdej nekak rekla, da bi sla na oblize. me je pa ful strah, kaksna bom pol v faco rolleyes.gif sad.gif

ohtigrozainobup rolleyes.gif
  • 0

#102 saša_s

saša_s

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:maribor

Posted 11 February 2006 - 01:48 AM

Lep pozdrav,
začela sem z logest pa nisem imela redne menstuacije potem pa mi je ginekologinja napisala diane35, koža se je izboljšala še posebej na hrbtu pa tudi na obrazu, vendar mi je bilo večkrat slabo in večkrat sem se zmedeno počutila nekak kot da se nisem še v redu zbudila (čeprav sem bila že 3 ure budna) pa zelo pasivna oz lena sem postala skratka zelo čudno in sem to ginekologinji razložila pa mi je napisala cilest po teh pa sem imela 3 dni pred menstruacijo in tri dni po njej napade joka (tudi 24 urne)bilo je dost kreganja in ogromno solz. Koža se mi je malo polsabšala ampak je bilo za vzdržat. Največji problem je pa bil da sem po vseh nekaterih bolj drugih manj tabletah postala bolj spolno pasivna kar je pa povzročalo težave v razmerju. Rekli so mi da tablet ne prenehaš jemati ampak jih menjavaš ker vsake dragače delujejo, meni osebno je bilo dovolj ekperimentiranja in sem brez tablet že več kot pol leta mozolji so me okupirali se pa zato dosti boljše počutim.
Imam pa občutek da se je vse skkupaj začelo malo umirjati še posebej takrat ko sem ugotovila da od takrat ko sem nehala jemati tablete imam drugačno kožo ki potrebuje drugačno nego in malo več pozornosti.
papa
  • 0

#103 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 20 February 2006 - 06:34 PM

Ali je možno, da sem dobila napad mozoljev zaradi jemanja tabletk? Sedajle končujem s prvo škatljico Logesta in mi je čudno, ker so se mi po licih razpasli mozolji, ki jih prej ni bilo. ermm.gif
  • 0

#104 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 06:57 PM

Seveda je možno. V KT so hormoni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#105 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 20 February 2006 - 07:06 PM

Ti šment ti. evil.gif Kaj naj počakam še nekaj časa (dejansko je to 1. škatlica) ali naj prosim za menjavo?
  • 0

#106 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 07:25 PM

Počakaj še malo, morda niso mozolji samo posledica KT. Do takrat pa uporabljaj avene ali neutrogena kremo. (saj veš katero). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#107 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 20 February 2006 - 07:33 PM

Vem katero in jo pridno uporabljam. smile.gif
  • 0

#108 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23547 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 02 March 2006 - 01:31 PM

jaz sem na začetku kar redno spremljala to temo, saj sem imela isti problem.
Po 8 letih sem nehala jest KT (Diane 35) in doživela šok. Namreč, jaz sploh NIKOLI nisem imela mastne kože. Ginekologinja pa mi jih je predpisala, da bi zmanjšala izpadanje las. Diane sem jedla cca 4 leta (prej pa še nekaj drugih KT).
In ko sem jih nehala, so se mi po enem mesecu spustili mozolji po celem hrbtu, po parih mesecih pa še po obrazu. In na enkrat sem prišla iz suhe kože na mozoljatso, iz suhih las na popolnoma mastne,...

Skratka, kot da ne bi bila več ista oseba. Od "začetka" prenehanja zdaj mineva eno leto in v zanjem mesecu lahko rečem, da se mi je stanje res začelo popravljat. Prej je bilo pa eno leto KATASTROFA. In glede na to, da celo puberteto nisem imela mozoljev (ampak res nič), sem jih pri 27 dobila za vsa leta nazaj.

No jaz bi vas samo želela opozorit, da če se le da, vzemite kakšne druge KT, saj še nisem spoznala punce, ki po prenehanju Diane ni imela negativnih posledic.
No, to je moja izkušnja, skozi katero ne bi še enkrat šla.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#109 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 21 April 2006 - 10:09 PM

mene pa zanima...glede na to da naj bi te diane 35 vplivale na prekomerno porascenost...kaj to pomeni?da ti pol zacnejo dlake kr odpadati al kako?tut trepalnce in obrvi?
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#110 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 21 April 2006 - 11:02 PM

QUOTE(Sanies)
mene pa zanima...glede na to da naj bi te diane 35 vplivale na prekomerno porascenost...kaj to pomeni?da ti pol zacnejo dlake kr odpadati al kako?tut trepalnce in obrvi?


Ah smotka!! Zdej sem se pa nasmejala biggrin.gif

Te tabletke samo preprečujejo rast novih dlačic wink.gif Tako da se ti poraščenost ne širi.

Jih tudi sama jem, ker se mi je zdelo da imam probleme s kožo ( čeprov je to ginekologinja zanikala) in so mi pri koži res fuuul pomagale. Po treh mesecih uporabe je neverjetna razlika smile.gif
  • 0

#111 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 22 April 2006 - 09:55 AM

oops.gif tongue.gif kaj pa glede porascenosti?mislim, se ti je stanje tut kej izbolsalo?
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#112 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 22 April 2006 - 09:47 PM

QUOTE(Sanies)
oops.gif tongue.gif kaj pa glede porascenosti?mislim, se ti je stanje tut kej izbolsalo?


Jah niti ne no...mogoče, mapk kakih očitnih sprememb še nisem opazila pri sebi. Ker niti nimam tažav s poraščenostjo.

So pa kolegici, ki je imela težave s poraščenostjo, FULL pomagale. Tud kaka dlakica ji je na obrazu zrastla itd, zdaj pa nič več smile.gif
  • 0

#113 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 23 April 2006 - 10:41 AM

So pa kolegici, ki je imela težave s poraščenostjo, FULL pomagale. Tud kaka dlakica ji je na obrazu zrastla itd, zdaj pa nič več smile.gif[/quote]

To me je skrbel...zej mi ne bo nobena obru vec na faci zrasla? biggrin.gif
Se pravi da nekak deluje po tem principu, da ko si ne vem npr. obrijes noge, pol ti jih mal mn nazaj zraste?[/quote]
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users