Jump to content


Photo

Depilacija


  • Please log in to reply
623 replies to this topic

#101 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26026 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2009 - 09:38 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 4. 8. 2009 - 22:18) View Post

Saj si tudi jaz brijem tako, kot je treba, pa sem si dolga leta brila res pogosto, pa se mi ni koža nič utrdila ali navadila. Itak, skos sem na napačni strani. x( Dlake sux ja, sploh, če si vesela temnolaska. x(



Aja, zanimivo, meni se koza vsaj na to odziva - se utrdi. Ravno vceraj sem si obrvi urejala in razmisljala, ce bi se na telesu se kaj drugega tako temeljito in hitro obnavljalo kot se dlake, tudi ne bi bilo skode. Dlake so prav trdovraten plevel!! GR! smile.gif

FTSE se lahko tolazimo, da nas je narava v opravicilo za bujne dlake obdarila z lepimi in mocnimi lasmi. smile.gif Kolegica nima prakticno nic dlak, pa se tiste, ki so, so mehke, svetle in nevidne, ampak so tudi lasje bolj ubogi in se kar naprej sekira zaradi njih (ker jih mora pogosto prati, ker jih nic ni ipd..).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 August 2009 - 09:51 PM

Jaz dam zdej še zadnjo šanso epilatorju in srčno upam, da bo okej. Stari epilator mi je namreč dosti dlak samo potrgal, ne pa tudi izpulil s korenino (pa ni nek levi, je od Philipsa). Uglavnem, vse upe polagam v novega Braunovega, ki tudi deluje na drugačen princip in mi bo mogoče bolj ustrezal.

Jaz sicer nimam problemov z občutljivo kožo na nogah, bi se lahko pomoje brila tudi vsak dan, ampak se tko na 14 dni - enostavno sem prelena, totalno se mi ne da, z muko se pobrijem, pa čeprav mi vzame tri minute. Mi pa ne rastejo dlake tako hitro, tko ene 4 dni po britju imam lepo gladke, potem pa počas začnejo ven kukat. Moja mami uporablja epilator skos že ene tri leta in na nogah praktično nima več dlak, pa njej se čisto nič ne vraščajo. Jaz bi tudi rada uporabljala od zdej naprej izključno epilator, ker se dlake ob dolgotrajni uporabi definitivno zredčijo in postanejo bolj nežne, medtem ko daje britvica ravno obraten efekt.

Bom vidla, kako bom zadovoljna, upam da tale novi epilator ne bo samo stran zabrisan denar.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82771 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 August 2009 - 10:18 PM



Jaz si noge čez celo leto brijem, edino poleti ene dvakrat uporabim vosek, in so se mi neverjetno zredčile.

Za podpazduhe bom pa mami rekla, da mi z laserjem (ampak šele jeseni) v službi, ker si moram res vsak dan brit. down.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#104 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 04 August 2009 - 10:20 PM


Tudi jaz si že približno šest let depiliram noge, zadnje leto pa tudi bikini. In se mi tudi precej vraščajo, ampak samo na nogah. Noge sem si v življenju pobrila samo dvakrat, ampak bom poskusila tehniko od Fluffy the stud eater. A to si takoj po depilaciji še pobriješ ali počakaš nekaj dni?


Uporabljam pa tale Philipsov depilator klik in sem kar zadovoljna. Je sicer star 2 leti, ampak zaenkrat deluje ok. Na koliko let pa menjavate depilator?
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#105 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 August 2009 - 10:24 PM



Peteršilj,
ne, takoj po depilaciji itak nimam kaj za brit. Potem, ko mi ponovno zrastejo (in se jih pol vraste), pobrijem. Tam, kjer se vrastejo, nastane masaker. A nič večji, kot če bi si šla vsako posebej operirat s pinceto.
Drugače pa imam zdaj to drugi depilator, prvega sem imela res zelo dolgo (saj dela še dobro, a vseeno zame rahlo preslabo), 8 let sigurno.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#106 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 04 August 2009 - 10:47 PM


Ok, hvala. Bom poskusila konec tedna in poročam smile.gif

Jaz sem imela prvi depilator 4 leta in potem se mi je zazdelo, da je malo preslab oz. da ne deluje več tako kot je na začetku. In sma ga z mami razšraufale laugh.gif in očistle dlak, ki se na nekaterih delih v notrannjosti naberejo, potem pa sva ga spet sestavile skupaj, ampak očitno ne dobro, ker dela še slabše kot na začetku mehaničnega postopka biggrin.gif
In potem sem kupila tega Philipsovega. Moram pa rečt, da me izjemno mika tale tvoj depilator. Mislim, da ima moj diske, tvoj pa pincete. A mogoče veš kaj je boljše? Nekako sumim, da so boljše pincete- iščem izgovore za nakup novega depilatorja biggrin.gif
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#107 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 August 2009 - 09:02 AM

Mene tudi te pincete mal skrbijo. Moj stari ima tudi diske in me zanima, kakšna je primerjava med diski in pincetami. So pincete tudi tako natančne? Lepo poberejo dlake ven s korenino vred?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#108 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 August 2009 - 01:35 PM

ftse dušo a tale braunov nov bolš deluje kokr prejšn philipsov k si ga mela?
jz mam še kr tega philipsovga k si ga tud ti mela.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#109 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 August 2009 - 12:01 AM

halo ftse
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 August 2009 - 12:36 PM

Flafiča je posrkalo neznano kam.

No, jaz imam zdej čisto enakega kot Flafi, sem šla včeraj v nabavo in sem si jih ful ogledala, ampak mi je bil ta daaaleč najlepši in glede na opis tudi najboljši. Sem že sprobala in je super kul, vse dlake pobere s korenino, ni tako glasen kot prejšnji, epilacijsko glavo se da dol in se jo spere pod tekočo vodo, tako da je tudi vse skupaj bolj higienično, pa zraven je še brivska glava (super deluje, sem probala na fantovi roki in ima tak zdej tak krog brez dlak biggrin.gif). Zraven sem dobila še paket Oil of Olay vlažnih robčkov, ki kožo pripravijo na epilacijo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16537 posts
  • Gender:Male

Posted 06 August 2009 - 12:56 PM

Dva dni nazaj sem brala, da homemade mešanica alkohola&aspirina pomaga pri rdečih pikah in vraščenih dlakah. Obstaja sicer tudi losjon (Tendskin), ampak je tole cenejše. Seveda izsušuje, ampak pač naneseš čez kaj hranilnega. Recept in zadovoljne uporabnice: Klik.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 August 2009 - 02:28 PM




Ja, meni je tale Braunov boljši od Philipsa - slednji je že začel cukat dlake, pa ni bil tako prijeten za uporabo. rea, če si zadovoljna s trenutnim, brezveze novega kupovat.

Sem pa tudi jaz zraven dobila tiste robčke, a jih nisem še uporabila. Se mi zdi to ena taka nepotrebna stvar.

Morda bom pa res to mešanico sprobala - aspirin + alkohol. Izsušenost itak lahko kasneje popraviš s čim hranilnim, ja, tu itak ni panike.

DiLeMa, me veseli, da si zadovoljna.



QUOTE(DiLeMa @ 6. 8. 2009 - 13:36) View Post
Flafiča je posrkalo neznano kam.

Med lake. butl.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26026 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2009 - 04:57 PM

QUOTE(DiLeMa @ 6. 8. 2009 - 13:36) View Post

Flafiča je posrkalo neznano kam.


lol1.gif

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#114 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19761 posts

Posted 10 August 2009 - 09:37 AM

Eto, dele k ni blo Pja, sem si pustila mal razrast spodaj laugh.gif , pa še menstro mam in bi šla takoj po koncu na brazilsko v Bernija. Meni je takrat delala z roza voskom, zdej pa vidim po ponudbi, da ti lahko tudi s trakovi. A je šla kera na oboje v salon in lahko pove, kaj manj boli?

Pa a kera ve, kok je dele kej gužve tam? Če bi šlo, če se en dan prej naročim? hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#115 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 August 2009 - 10:53 AM

Mene manj boli roza vosek. Gužvo se mi zdi, da imajo trenutno kar veliko, tako da raje pokliči vsaj 2 dni prej.
  • 0

#116 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19761 posts

Posted 10 August 2009 - 11:14 AM

Ok, pol bom pa kr tko k lani spet z roza. Pa podražil se je verymad.gif . Še vseen je kle ful cenej kot drugje, sam je bedno videt, kako cene povsod rastejo in rastejo. AAa, jutri se naročim za v četrtek najbrž, me je mal strah, pa upam, da bo že konc menstre takrat.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#117 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 10 August 2009 - 12:06 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 4. 8. 2009 - 22:29) View Post

kolegica mi je dala internetno stran, kjer ona to za s.p. nabavlja. Če hočeš, ti lahko posredujem njihov mail s ceniki in ostalo ponudbo. Pa še dodaten plus - poslali so brez poštnine (je nisem rabila plačat)


Ančka, prosim!
  • 0

#118 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19761 posts

Posted 12 August 2009 - 11:12 AM

Še tole me glede Bernija zanima, če kej opaz kera razlike med delom te starejše šefice in mlajše/mlajših uslužbenk/e. Sem jo dons klicala, mi reče čez eno uro poklič, jo kličem, pa kr neki napol tečna, da šele po drugi uri raj, k bo v salonu. verymad.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#119 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 12 August 2009 - 01:14 PM


Flaffi sem preizkusila tvojo tehniko smile.gif V soboto sem si pobrila noge in potem včeraj zdepilirala z depilatorjem. Rezultat: vsaj 50% manj vraščenih dlak thumbup.gif Hvala wink.gif
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#120 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 August 2009 - 06:43 PM



Peteršilj, me veseli! thumbup.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users