Jump to content


Photo

Fudge One Shot Hair Rehab Clinic


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2007 - 01:44 PM

This strengthening instant reconstructor is a 2 way repair treatment for your damaged, permed, coloured or porous hair. Fudge One Shot Hair Rehab Clinic helps to prevent breakage and moisture loss whilst promoting shine and manageability.

This treatment delivers protein and moisture to your hair and locks it in, detangling your hair, leaving it soft and smooth. One Shot Hair Rehab Clinic is also ideal for your coloured hair as it reduces colour fade.

Directions of Use:

* Shake the can well
* Spray on your wet or dry hair
* Comb through from roots to ends
* Leave the Fudge One Shot Hair Rehab Clinic in
* Style as required
* Do not use more than once a week

______________________________________________________________________________


Tole je en tak zanimiv proizvod, ki sem ga zadnjič čisto slučajno ugledala ob obisku frizerskega salona. Drugače se dobi v veliki embalaži na pumpico (sklepam, da drži kakšnih 200ml), jaz pa sem kupila dve tubici po 25ml, za eno sem, če me spomin ne vara, odštela okoli 2,5€. Zadeva naj bi zadostovala za eno uporabo, vendar zaradi svoje zelo redke konsistence zlahka omogoči dva, presenetljivo precej obilna nanosa. Kot piše že zgoraj v opisu, gre za en tak extra serum brez izpiranja, namenjen pa je intenzivni negi in zaščiti zelo poškodovanih, izsušenih in kemično obdelanih las. Kot sem že rekla, konsistenca je zelo redka, gre pa za dve fazi, ki ju je treba najprej premešat (pretrest tubico) in šele potem nanest na lase. Sestavine se meni ne zdijo ravno senzacionalne, vsebuje pa zadeva nekaj vlažilnih sestavin, silikone in proteine.

Zadeva je popolnoma drugačna kot katerikoli silikonski serum, ki sem ga sama kdaj probala, namreč ni niti malo masten in sploh nima tistih vsem nam znanih silikonskih lastnosti. Je takšna čisto minimalno oljnata vodica, redka, ki se tudi maže težje kot silikoni, ker nima tiste mastne, zdrsljive konsistence. Na suhe lase se malo dlje nanaša, se pa zato v sekundi popolnoma vsrka in sploh ne daje videza, da je na laseh karkoli (pri ostalih silikonskih serumih se to nekoliko opazi). Lasje so krepki, ne trdi, ampak tudi tako svileni kot pri navadnih silikonih ne, ni tistega vidnega ovoja, je pa vseeno voljen las, resnično niti najmanj obtežen in tudi las sploh ne zmasti. Lasje pridobijo na tistem res zdravem lesku (ne na masten način, kot pti kakšnem Klasu) in se ne vozlajo. Tudi lasje niso niti malo zlepljeni, ampak vsak lasek pade lepo zase (ampak ne v smislu naelektrenosti).

Vonj je značilno morski, meni pravi balzam za nosnice, res krasno diši po tisti splošno znani mešanici morske vode in zagorele kože, namazane s kremo za sončenje. Tudi na laseh se dolgo ohrani, da jih je užitek vonjat.

Kot že rečeno, ta velika ovojnina je na razpršilko, tamala pa je zelo lična tubica, čisto fina za uporabo. Ta veika verzija stane, glede na podatke z neta, nekje okoli 16.95 funtov, za tamalo pa sem ceno napisala že zgoraj.

Priporočam tistim, ki želijo vse prednosti silikonskih serumov (nega, zaščita), vendar brez maščenja, obteževanja, zlepljanja in tistega včasih pretirano mastnega sijaja.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users