Jump to content


Photo

Depilacija


  • Please log in to reply
623 replies to this topic

#461 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 June 2015 - 10:59 AM

Tiste, ki imate depilatorje - katere imate in kako ste zadovoljne z njimi? Jaz imam enega precej starega Philipsovega in razmisljam, da bi v novega investirala pocasi. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#462 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 18 June 2015 - 11:08 AM

Jaz imam novega braunovega, pa nisem zadovoljna z nastavkom, ki ti dlake privzdiga (ki mi je nujen, sem ga ze pri prejsnjem depiltorju skoz gor imela), ker se premika... Bolje mi je, da je fiksiran... Pa ce bi se enkrat izbirala, bi se takega, kjer dobis zraven piling vrtljivo krtaco.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#463 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 June 2015 - 11:50 AM

Katerega novega Braunovega? Jih imajo ful, vsaj kolikor sem gledala. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#464 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 01:18 PM

Meni so pred mnogimi leti razlozili v enem fancy salonu v Ljubljani ( in mi prodali pregresno drago kremo), da se dlake vrascajo zaradi suhe povrhnjice. Dlake s puljenjem postajajo tanjse in mehkejse, suha povrhnjica pa je trda in jo taksa mehka dlaka ne more predreti. Resitev je peeling, vlazenje koze (torej uporaba krem) ter btitje na vsake toliko casa, da dlaka postane momentalno trsa in se manj vrasca.

Ja, res je glede povhnjice, jaz imam prav usnjato, sploh, če kože redno ne vlažim.
Hmm, tudi meni britvica ne diši, čeprav je razlaga logična. Morda preizkusim. : )

Fiona, peeling delam podobno kot Barbarina - z navadno soljo in olivnim oljem.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#465 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2015 - 08:47 PM

Tiste, ki imate depilatorje - katere imate in kako ste zadovoljne z njimi? Jaz imam enega precej starega Philipsovega in razmisljam, da bi v novega investirala pocasi. 

 

Malo poglej na prejšnji strani. ;)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#466 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 June 2015 - 09:26 PM

Pa res. Zdaj mi je pa kar malo nerodno  :oops:


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#467 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2015 - 09:28 AM

Planet, kam v salon hodis? V Idriji sploh delajo to? :-)


Delajo. : ) H Kristini. ; )
  • 1
Rape of the mind is a social disorder...

#468 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30708 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 June 2015 - 03:21 PM

Super, hvala :-) A to dela prav ona?
  • 0

#469 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2015 - 04:15 PM

Np. Mhm, osebno. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#470 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 July 2015 - 01:47 PM

Kaj najhitreje pomiri razdrazeno kozo po voskanju? Prvic imam tako reakcijo, sem skoraj kot Harry v SATC, ko slece srajco na partiju ob bazenu, samo da nisem oranzna. :lol:
Ni mi jasno niti zakaj je do tega prislo, sumim kombinacijo intenzivnega potenja in celodnevnega bezljanja po mestu, mogoce se premalo ohlapna oblacila. Porabila ze pol tube bepantena, pa ne pomaga. Aloe vera, baby puder? Pojma nimam, je pa res grozno in moram to resit, ne morem bit taka, no. :(
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#471 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 July 2015 - 02:35 PM

Jaz bi dala aloe vero, pa nosila ohlapna oblačila (če imaš šanso, bi bila brez spodnjih hlačk). Ampak ne moreš pričakovat, da bo to zginilo v parih urah, bo potreben vsaj en dan.


  • 0
Viens, reste ici!

#472 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 18 July 2015 - 08:35 PM

Cinkov oksid (tista težka bela pasta za otroške ritke).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#473 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2015 - 08:51 PM

Rjava Cosmerba tudi, Coco. Vročina, sonce, potenje, tesna oblačila zagotovo naredijo svoje. Pa meni bolj kot Bepanthen v takšnih primerih ustreza Bepanthol.
Včasih mi kozmetičarka po depilaciji pomiri kožo z brisanjem s krpico, ki jo namaka v hladno vodo z dodanim eteričnim oljem sivke. Love it. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#474 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 19 July 2015 - 08:59 PM

Meni pa se odkar sem bila na voskanju na polno vraščajo dlake na bikiniju, vse imam razrito in flekasto.  :surrender: Pa sem si prej sama z pinceto in nikoli nisem imela takih problemov. Sploh ne vem kaj naj naredim da se neha. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#475 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 July 2015 - 09:06 PM

A to je tisti losjon in ne krema? So mi nekoc v lekarni razlozili, da je manj koncentriran al neki, pa ga potem nikoli nisem kupila. Rjavo cosmerbo imam! A pa ni pretezka?
Pa res se mi to nikoli ni zgodilo, me je kap, ko sem videla. Sem kupila 100% aloe vero in jo namazala sinoci in danes zjutraj, potem cez dan obilno posipavala kozo z otroskim pudrom, potem pa po tusiranju spet aloe vero. Itak moram se enkrat pod tus, ker z mene lije, pa bom spet dala aloe vero gor. Je ze boljse, ampak so ti veliki fleki, ki zgledajo kot neki mozolji (ew :D) ostali in bojo tu sigurno se dva dni. Razmisljam, da bi sla po cinkov oksid jutri, v koliksnem casu naj bi to izsusilo? Sem tuhtala, ce bi si kar glino dala gor, ampak ne morem hodit taka okoli, ker imamo polno hiso.
Pa a a a a wtf, v tem casu bojo dlacice zacele ze poganjat. -_-
Sem brala, da je aktivni kisik tudi odlicen, ker dezinficira, pa se ga pri nas ocitno sploh ne dobi. O.o
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#476 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2015 - 06:40 PM

Meni se ne zdi težka rjava Cosmerba, se mi zdita težja Bepanthen in cinkovo mazilo.
Bepanthol (losjon, ja) za razliko od Bepanthena (krema) prijetno hladi, se lahko razmaže, ni premasten (znanka, ki se med drugim ukvarja tudi z depilacijo, mi je pred časom svetovala, naj takoj po depilaciji na kožo ne nanašam premastnih izdelkov).

Glina bi bila dobrodošla, se strinjam. Pa ne pretiravaj z različnimi proizvodi naenkrat. : )

Še to: sem že v eni drugi pohvalila tole kremo za razne neprijetne kožne pojave, pri nas jo vsi uporabljamo, otroku je čudežno pozdravila kožne izpuščaje neznanega izvora, ko ni nobena druga krema imela zadovoljivega učinka:

http://www.laroche-p...e-B5-p5862.aspx

Tasika, peeling, vlaženje kože, ne rij po koži : ), drugih idej nimam.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#477 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2015 - 03:16 PM

Coco, je kaj bolje? : )

Včasih mi kozmetičarka po depilaciji pomiri kožo z brisanjem s krpico, ki jo namaka v hladno vodo z dodanim eteričnim oljem sivke. Love it. : )

Danes sem bila na depilaciji in mi je razložila, da ima v hladilniku vodo z eteričnim oljem (vodo vsak dan zamenja), v katero pred začetkom depilacije položi se brisačko in te na koncu depilacije obriše. Wonderful!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#478 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 23 July 2015 - 04:09 PM

Jaz grem v ponedeljek, te dni pa brezsramno kazem dlake v kratkih hlacah..
  • 2

#479 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 23 July 2015 - 11:41 PM

: ))) Jaz sem pa že izvlekla iz omare krajše krilo. : )) Dosedaj sem nosila 3/4 hlače, ker se mi ni dalo višje pincetati nog. : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#480 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 24 July 2015 - 07:56 AM

Jaz grem v ponedeljek, te dni pa brezsramno kazem dlake v kratkih hlacah..

jaz pa v torek.

K sreči imam bolj redke, ampak vseeno se bojim, da se že precej vidijo ... ampak bolj od blizu.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users