Jump to content


Photo

Gliss Kur - Total Repair Spűlung


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (8 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (7 votes [87.50%])

    Percentage of vote: 87.50%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [12.50%])

    Percentage of vote: 12.50%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 February 2007 - 03:32 PM


IPB Image

Balzam je namenjen suhim in poškodovanim lasem. Združuje 19 sestavin v eno samo močno formulo za celovito obnovo las. Za 93% zmanjša lomljenje las ter omogoča do 85% lažje česanje.
Kupila sem ga iz radovednosti, ker me je zanimalo, kako se obnese, glede na to, da je maska iz te "19 linije" fenomenalna in za mene ena najboljših. Tudi balzam se je krasno odrezal, vonja je istega, kot maska - torej izjemno prijetnega (tudi vonj je meni eden izmed najboljših), ne znam ubesedit, v glavnem, treba povohat. =) Konsistence ni tako putrčkaste, kot maska (razumljivo), je bolj tekoč, pa še vseeno precej kremen, smetanast. Zavidljivo hranilen in vlažilen, lasje so po uporabi vidno regenerirani (sploh, če si balzam pustimo na laseh kakšno uro). Bi rekla, da eden bolj hranilnih in nasploh kvalitetnih balzamov na tržišču. Porabi se ga nekje srednje veliko, jaz imam to navado, da si skos balzame/maske na lase nanesem bolj obilno. Embalaža ni nič posebnega, meni ni najbolj všeč, obrnjena je na glavo, zelo praktična, vsebnost 200ml, v DMu odštela 2,37 eur. Priporočam!


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 01 April 2007 - 04:33 PM

Zelo soliden regenerator ki zelo fajn diši,isto kot maska iz te linije vendar ne tako intenzivno,tudi se vonj dolgo ne ohrani na laseh.Je tak nežen regenerator in se lepo porazdeli po laseh,tudi spere se zelo hitro,lasje so mehki in zglajeni,lepo padajo venar jaz pogrešam več sijaja oz. vitalnosti.Lasje se mi celo zdijo nekoliko medli če ga nanesem več.Maska iste linije je neprimerljivo boljša.Gliss kur regeneratorji me nikoli niso impresionirali čeprav so povprečno dobri.
Ocena :3
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 04 April 2007 - 09:31 AM

kul balzam. Sicer ce ga redno uporabljam se mi lasje zacnejo hitreje mastit, sicer imam suhe predvsem konice.

OCENA:3
  • 0

#4 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2007 - 01:40 PM

Meni je to najboljši balzam ever!

Ocena 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#5 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 02 June 2007 - 02:57 PM

Balzam sem kupila na osnovi ocen in ker je za obnovo las. Ker imam nekaj blond pramen imam posledično nekatere lase čist boge slamnate in sem potrebovala nekaj konkretnega za lase. Po uporabi balzama imam lase v boljšem stanju, zato mu dam oceno 5.
Embalaža je meni kar lepa, cena je pa ugodna, nekje 2,5 € v dm.
  • 0

#6 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 02 June 2007 - 03:16 PM

dober je. všeč mi je tko k pa vsi izdelki iz te linije. 5/5
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#7 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 02 June 2007 - 07:36 PM

Ta balzam mi je super.Ne menjam ga več.Tako lepe mehke lase mi naredi.In še dišijo full lepo do naslednjega pranja.Tako da mu poklanjam uceno 5!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users